facebook
share
order
callback
comment
feedback
facebook
google+
romb
Medical Practice
Dr. Danatsko
(044) 232-30-93

(067) 224-73-54

(067) 224-73-47

(050) 590-23-01

(067) 313-23-01

Пн-Вс с 9:00-21:00
04050, г.Киев, ул. Герцена 17/25

Чи можна вилікувати артроз?

psoriaticheskiy-artrit-1728x800_c Артроз суглобів традиційно вважають невиліковним захворюванням. І все ж, якщо почати лікування своєчасно, на ранній стадії, вчасно діагностувати, можна зупинити руйнування кісткової тканини і хрящів. І зберегти суглоби рухливими.

Як не сплутати артроз і артрит

Артроз — хронічне захворювання, яке вражає суглоб повністю, разом з капсулою (суглобовою сумкою), синовіальною оболонкою, розташованою усередині, зв’язкою, кістковою тканиною і періартикулярними м’язами. Артрит же вражає лише суглобовий хрящ.

Болі при артрозі турбують переважно вдень, виникають під час руху, а при артриті вони в основному нічні, проявляються набагато гостріше і не залежать від характеру рухів. Однак обидва ці захворювання можуть поєднуватися.

Діагностика

Остеоартроз часто плутають з бурситом або синовітом через схожість симптомів. Той же біль виникає у суглобах, з’являється ускладненість рухів. Не варто обманювати себе: лише досвідчений лікар-ортопед зможе визначити причину захворювання. Провідний метод діагностики артрозу — МРТ. За його відсутності застосовується один з методів або їх поєднання:

 • рентгенографія;
 • ультразвукове дослідження;
 • комп’ютерна томографія;
 • пункція (рідина витягується для лабораторного аналізу);
 • загальний аналіз крові;
 • ендоскопія колінного суглоба;
 • ангіографія судин (з метою визначити межі запального процесу).

Це варто знати

Анатомічні дослідження Еліота Сміта показують, що артроз був поширений ще в Стародавньому Єгипті. Зміни кісткової тканини у жінок, чоловіків і навіть тварин, що вказують на це захворювання, були виявлені при розкопках гробниць

Артроз плечового суглоба легко сплутати з плечолопатковим періартритом, схожим за симптоматикою (важко рухати плечем, завести руку за спину).

Артроз колінних суглобів — найпоширеніший. Причина — часті механічні навантаження на коліна. На другому місці за поширеністю — ураження кульшових суглобів (коксоартроз), він поєднується з болями в суглобах великих пальців стоп.

До чого призводить самолікування

Самостійне лікування артрозу суглобів неприпустимо. Якщо вчасно не звернутися до лікаря, результатом може бути повна руйнація пошкодженого суглоба. Неправильно обрана тактика лікування здатна нашкодити організму, в корені змінивши біомеханіку хребта. Підсумок — грижі міжхребцевих дисків, поступове ураження здорових суглобів і хронічний розвиток захворювання, сильні болі.

Як обрати правильну методику лікуванняартрит фото 2

Фахівці нашої клініки Medical Practice Dr.Danatsko підберуть індивідуальне комплексне лікування артрозу, виходячи зі ступеню ураження суглоба, особливостей організму. Серед методів ефективного лікування:

 • фізіотерапія;
 • внутрішньокісткові блокади;
 • лікувальна фізкультура;
 • дієтичне харчування;
 • щадний ортопедичний режим.

Сучасна апаратура.

Наша клініка має потужну сучасну апаратуру. З її допомогою досвідчені лікарі-вертебрологи, фахівці-ортопеди проводять комплексне лікування артрозу.

Ультразвукова терапія BTL-5000

При артрозі досить 5-8 хвилин впливу ультразвуком тричі на тиждень. Всього 6-9 сеансів дають стійкий протизапальний, протинабряковий ефект, припиняють напади болю. Навіть артроз тазостегнового суглоба за допомогою цього методу лікується набагато швидше. Для швидшого ефекту ультразвук поєднують із введенням медикаментів, призначених лікарем (фонофорез).

Імпульсна магнітотерапія BTL-09

Низькочастотне магнітне поле застосовують, щоб ефективно лікувати артроз колінного суглоба та інші його види. Сеанси проводять щодня, по півгодини. Для стійкого ефекту достатньо 10-15 процедур. У результаті нейтралізується запальний процес, зникають болі, знімаються набряки. Додатковий ефект — у гіпотоніків нормалізується артеріальний тиск.

Мікрохвильова терапія BTL-21

Процедура впливу мікрохвилями триває від 4 до 15 хвилин. Сеанси рекомендовані кожен день або через добу, протягом 5-12 днів. За допомогою цього методу фізіотерапії лікування артрозу в Києві, у нашій клініці дає імуностимулюючий, протинабряковий, протизапальний ефект. Знижуються прояви алергічних реакцій, зникають болі.

5 из 5 , на основании 1 голоса

Контакты

Пн-Вс с 9:00-21:00

04050, г.Киев, ул. Герцена 17/25

(044) 232-30-93
(067) 224-73-54
(067) 224-73-47
(050) 590-23-01
(067) 313-23-01

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАС
Чи можна вилікувати артроз?: facebook
Чи можна вилікувати артроз?: vkontakte
 
Зателефонувати