facebook
share
order
callback
comment
feedback
facebook
google+
romb
Medical Practice
Dr. Danatsko
(044) 232-30-93

(067) 224-73-54

(067) 224-73-47

(050) 590-23-01

(067) 313-23-01

Пн-Вс с 9:00-21:00
04050, г.Киев, ул. Герцена 17/25

Дерматологія

Дерматологія буквально перекладається з грецької як вчення про шкіру. Але насправді значення цим не обмежується: це галузь медицини, яка вивчає й практикує методи профілактики та лікування захворювань шкіри, волосся, нігтів, слизових оболонок. Якщо потрібен професійнийлікар-дерматолог в Києві на Лук’янівці, ви звернулися за правильною адресою.dermatologiya_kiev

У структуру Medical Practice Dr. Danatsko входить Спеціалізована Клініка апаратної косметології «СіАйСі». У нашій команді – найкращі дерматологи Києва. Вони використовують найдосконаліші методи індустрії здоров’я і краси. Вони допоможуть вам зробити своє обличчя, фігуру і волосся ще гарнішими, позбутися найскладніших захворювань.

Послуги класу Delux

 • Корекція й лікування шрамів, рубців та розтяжок (у тому числі післяпологових).
 • Корекція і розгладження зморшок.
 • Лікування постакне..
 • Видалення шкірних новоутворень.
 • Видалення і освітлення пігментних плям.
 • Лікування вугрової висипки (акне).

Яку апаратуру ми використовуємо?

Кожен лікар дерматолог-косметолог «СіАйСі» користується найкращою технічною базою від світових виробників:

 • італійська апаратура 3Face GP,
 • німецьке обладнання BeautyTek Premium Edition,
 • універсальний швейцарський апарат для лазеротерапії, фотоомолодження та ряду інших фізіотерапевтичних процедур BTL-5000,
 • радіохвильова терапія BTL-21,
 • магнітотерапія BTL-09.

І це далеко не повний список тих революційних можливостей, якими користуються наші пацієнти. До того ж, місце розташування дуже зручне: до ваших послуг завжди лікар-дерматолог в Києві на Подолі та супутні фахівці.

Ефективність з першої процедури

Кожен наш пацієнт має право знати, як впливає та чи інша апаратура для лікування дерматологічних захворювань, який косметичний ефект він отримає. Навіть якщо проводиться лікування псоріазу або інших захворювань, де потрібен тривалий період часу для одужання. Інноваційні методики нашої клініки дозволяють вже в першу добу відчути помітний результат. Наш приватний дерматолог у Києві дасть професійні консультації з діагностики та лікування.

Потрібно зовсім небагато процедур і грамотно розрахована комплексна терапія, щоб ваш зовнішній вигляд ще більше порадував вас і ваших близьких. Їх може призначати наш дитячий дерматолог у Києві – навіть для маленьких.

3 Face GP – корекція шрамів, рубців, розтяжок

Сеанси проводяться 2-3 рази на тиждень, оскільки оптимального результату краще досягати, обробляючи шкіру поступово (ділянки до трьох сантиметрів). Методика полягає у філігранному видаленні найтоншого шару шкіри головкою апарату з різними насадками. Залежно від глибини та величини шрамів і рубців, потрібно 3-5 процедур.

Перевага методики в тому, що вона безболісна і здатна значно вплинути на стан шкіри вже протягом першої доби. Експертні консультації з проведення сеансів дасть наш дерматолог онколог в Києві.

Штучний інтелект Beautytek Premium Edition

Дерматологія в Києві представлена ​​революційними методиками, що практикуються нашою клінікою. Апарат оснащений штучним інтелектом. Шрами, рубці і розтяжки (навіть складні післяпологові) з його допомогою видаляються шляхом впливу на акупунктурні точки в поєднанні з фізіотерапією.

Низькочастотні струми ефективно діють на тканини на клітинному рівні. Уже після перших двох сеансів тривалістю по 10 хвилин стан шкіри помітно поліпшується. Вона стає більш гладкою, підтягнутою і молодою.

Переваги процедур

 • Не вимагають реабілітації
 • Безболісні
 • Підходять для всіх типів шкіри
 • Не впливають на тканини навколо оброблюваної зони
 • Чудова апаратура дозволяє обробити навіть важкодоступні зони тіла
 • Можно проводить лечение и коррекцию без стационарного лечения
 • Можна проводити лікування і корекцію без стаціонарного лікування
 • Сеанси фізіотерапії не займають багато часу: середня тривалість – 10 хвилин. Всі методики високоефективні і абсолютно безпечні.

Корекція зморшок, омолодження шкіри

Революційні методики нашої клініки повернули красу, молодість і здоров’я багатьом жінкам. Кожен нашлікар-дерматолог використовує максимально ефективні процедури:

Методи, які використовують фахівці клініки Medical Practice Dr. Danatsko, не тільки безболісні, але й приємні. А неперевершений результат для наших пацієнтів – красива сяюча шкіра, елегантний доглянутий вигляд.

4.5 из 5 , на основании 1 голоса

Контакты

Пн-Вс с 9:00-21:00

04050, г.Киев, ул. Герцена 17/25

(044) 232-30-93
(067) 224-73-54
(067) 224-73-47
(050) 590-23-01
(067) 313-23-01

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАС
Дерматологія: facebook
Дерматологія: vkontakte
 
Зателефонувати