facebook
share
order
callback
comment
feedback
facebook
google+
romb
Medical Practice
Dr. Danatsko
(044) 232-30-93

(067) 224-73-54

(067) 224-73-47

(050) 590-23-01

(067) 313-23-01

Пн-Вс с 9:00-21:00
04050, г.Киев, ул. Герцена 17/25

Dermenum ® догляд за віями та бровами

Вії та брови піддаються впливу багатьох зовнішніх (пил, холод, спека, недостатній догляд, хіміотерапія) і внутрішніх факторів (погане харчування, стрес, інфекції, деякі ліки, гормональні розлади). Ці фактори послаблюють їх, а волосяний фолікул отримує недостатнє харчування. Вони і є причиною надмірного випадіння вій та брів.

Активні речовини

 • Молекула Regen7 (1-метилнікотинамід хлорид), метаболіт вітаміну РР (нікотинамід), речовина захищена патентом. Молекула Regen7 покращує мікроциркуляцію шкіри голови і зміцнює волосяні фолікули. Вона покращує харчування волосся, подовжує цикл життя волосся у фазі анагена і стимулює його відростання. Це речовина з клінічно доведеним протизапальним ефектом (польськ. У J. Pharmacol., 2003, 55, 109). Вона регулює роботу сальних залоз і покращує загальний стан шкіри голови. Молекула Regen7 — речовина вітамінного походження і не викликає роздратування шкіри.

Кондиціонер Dermenum® lash

SONY DSC

 • Зменшує випадання вій і брів.
 • Зміцнює та відновлює ріст вій і брів.

Завдяки запатентованій активної речовині вітамінного походження, кондиціонер Dermenum® lash зменшує втрату брів і вій. Покращує живлення фолікула. Додавання біотинила- GHK, природного трипептиду, впливає на структуру й міцність волосся. Кондиціонер зміцнює вії та брови і відновлює їхній здоровий вигляд. Засоби, що живлять та кондиціонують інгредієнти, тим самим покращують стан волосся.
Кератин відновлює та живить вії / брови, підвищує їхню гнучкість і еластичність, захищає від шкідливого зовнішнього впливу. Провітамін В5 і полісахариди відновлюють структуру вій / брів, забезпечують їхню міцність, гладкість і природне сяйво.
Гліцерин забезпечує достатній рівень зволоження. Гель легкої консистенції добре абсорбується. Не обважнює вії і брови. Пензлик-аплікатор Зручна дозволяє точно наносити засіб. Кондиціонер Dermenum® lash підходить для людей, які мають чутливі очі і носять контактні лінзи. Протестований дерматологами та офтальмологами.

Показання до застосування

 • Значна втрата вій і брів.
 • Випадання вій і брів.
 • Слабкі, тонкі й чутливі вії, брови.
 • Пошкоджені вії, брови, які потребують відновлення.
 • Засіб рекомендується після хіміотерапії.

Спосіб застосування

Для найкращих результатів кондиціонер Dermenum® lash використовується 1 раз на день — на ніч. Наносити засіб потрібно після ретельного демакіяжу очей, на суху, чисту шкіру. Нанесіть невелику кількість препарату за допомогою аплікатора на вії або на брови. Нанесення засобу на лінію зростання вій зміцнює волосяний фолікул і підвищує ефективність продукту. Не змивайте. У разі потрапляння в очі промити великою кількістю води. Засіб можна використовувати протягом тривалого періоду. Засіб чудово підходить для людей з чутливими очима і тим, хто носить контактні лінзи. Лінзи слід зняти перед використанням. Лікування може бути доповнене тушшю Dermenum® lash — чорна туш, зміцнює, потовщує і подовжує вії.

Протипоказання: чутливість до компонентів препарату.

Об’єм: 10 мл

Туш Dermenum® lash mascara

SONY DSC

 

 • Зміцнює, збільшує і потовщує вії.
 • Стимулює ріст вій.

Туш Dermenum® lash у формі туші чорного кольору. Завдяки спеціально розробленій формулі забезпечує чудовий макіяж, турбується про вії і стимулює їхнє зростання. Запатентована речовина вітамінного походження зменшує втрату вій за рахунок поліпшення харчування волосяного фолікула.
Туш зміцнює, збільшує та потовщує вії. Додавання поживних і кондиціонованих інгредієнтів рослинного походження покращує стан вій та відновлює їхній здоровий вигляд. Провітамін В5 і кератин відновлює структуру вій, надаючи їм природний блиск і підтримуючи відповідний рівень зволоження.
Протеїни рису — це природне джерело амінокислот, які полірують і відновлюють вії, а також захищають від шкідливих зовнішніх факторів. Екстракт пальмової олії живить і додає еластичності.
Акрилові полімери і рисовий віск обгортають вії по всій довжині і роблять їх менш ламкими. Кремова текстура легко наноситься без грудочок і осипання. Швидко висихає і забезпечує довготривалий ефект.
Спеціально розділена силіконова щіточка полегшує нанесення туші навіть на короткі вії від коренів до кінчиків. Щіточка розділяє вії і перешкоджає їхньому злипанню. Туш Dermenum lash підкреслює ваш погляд. Завдяки делікатним компонентам, туш не викликає роздратування. Підходить жінкам з чутливими очима і тим, хто носить контактні лінзи. Засіб пройшов офтальмологічний і дерматологічний контроль.

Показання до застосування

 • Тонкі, короткі, рідкі вії
 • Слабкі, м’які вії
 • Чутливі очі, які легко дратуються.

Спосіб застосування

Очистіть очі від косметики. За допомогою щіточки нанесіть туш на вії від коренів до кінчиків. Почніть від внутрішніх куточків, поступово рухаючись до зовнішніх. Робіть зубчасті руху по всій довжині вій.
Для помітнішого ефекту повторіть нанесення. У разі потрапляння в очі промийте великою кількістю води. Засіб можна використовувати протягом тривалого часу. Підходить для жінок з чутливими очима і тим, хто носить контактні лінзи. У разі помітних ознак випадання вій додайте до туші Dermenum® lash кондиціонер для вій, який зменшить випадання вій та брів.

Протипоказання: чутливість до компонентів препарату.

Об’єм: 10 млang-plansze-wynikow-badan_lash-odzywka

5 из 5 , на основании 11 голосов

Контакты

Пн-Вс с 9:00-21:00

04050, г.Киев, ул. Герцена 17/25

(044) 232-30-93
(067) 224-73-54
(067) 224-73-47
(050) 590-23-01
(067) 313-23-01

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАС
Dermenum <sup>®</sup> догляд за віями та бровами: facebook
Dermenum <sup>®</sup> догляд за віями та бровами: vkontakte
Зателефонувати Відправити SMS Відміна
 
Зателефонувати