Warning: session_start(): open(/home/medivip/.system/tmp/sess_sbaj8cbkcvdfj4ojuka46ks5u4, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/medivip/cic.kiev.ua/www/wp-content/plugins/smart-blog/index.php on line 10
Dermenum<sup>®</sup> для чоловіків
share
order
callback
comment
feedback
facebook
google+
romb
Medical Practice
Dr. Danatsko
(044) 232-30-93

(067) 224-73-54

(067) 224-73-47

(050) 590-23-01

(067) 313-23-01

Пн-Вс с 9:00-21:00
04050, г.Киев, ул. Герцена 17/25

Dermenum® для чоловіків

25720dbce72279d7324cf784e8cb0d71

Випадання волосся за чоловічим типом, також відоме як андрогенна алопеція, пов’язане з наявністю і активністю похідного тестостерону — дигідротестостерону (DHT). Він утворюється в шкірі голови внаслідок трансформації тестостерону під дією ферменту 5-альфа-редуктази. Присутність DHT викликає зневоднення фолікул і скорочує фазу анагена, а значить, і зменшення волосяних фолікул. Волосся стає рідким і слабким, а згодом повністю випадає.
Андрогенна алопеція дуже часто пов’язана з гіперпродукцією себума, який призводить до закупорки волосяних фолікулів, наслідком чого є випадання волосся. Засоби лінійки Dermenum® Men — інноваційні, запатентовані, спеціально розроблені для чоловіків, що мають проблему надмірного випадання волосся, в тому числі андрогенну алопецію.

Показання до застосування:

 • Надмірна втрата волосся у чоловіків.
 • Ранні симптоми андрогенної алопеції (порідіння волосся, залисини).
 • Зміцнення слабкого і випадаючого волосся.
 • Полегшення запального процесу шкіри голови, часто пов’язаного з гіперпродукцією шкірного сала.

Швидкий початок застосування Dermenum® Men — найкращий результат. Лікування необхідно починати при появі перших симптомів облисіння (порідіння, залисини).

Діючі речовини

 • Молекула Regen7 (1-метилнікотинамід хлорид), метаболіт вітаміну РР (нікотинамід), речовину захищено патентом. Молекула Regen7 покращує мікроциркуляцію шкіри голови і зміцнює волосяні фолікули. Вона покращує їхнє харчування, подовжує цикл життя волосся у фазі анагена і стимулює його відростання. Це речовина з клінічно доведеним протизапальним ефектом (Pol. J. Pharmacol., 2003, 55, 109). Вона регулює роботу сальних залоз і покращує загальний стан шкіри голови. Молекула Regen7 — речовина вітамінного походження і не викликає роздратування шкіри.
 • H-VIT — природний мультивітамінний комплекс, що містить рослинні екстракти (Солодка гола, Троянда стотисячна, Цикорій звичайний, Екстракт червоних водоростей, Бразильський горіх) і Біотин.
 • H-VIT комплекс — сповільнює перетворення тестостерону на дигідротестостерон, блокуючи активність 5-альфа-редуктази. В результаті регулюється робота сальних залоз і зменшується ризик андрогенного пошкодження волосяного фолікула. H-VIT-комплекс насичує волосяний фолікул киснем і заряджає енергією. H-VIT-комплекс також багатий на поживні речовини і захисні компоненти (вітаміни В-групи, вітамін F, біотин, мікроелементи — цинк, кальцій, магній, амінокислоти, поліненасичені жирні кислоти), що мають зміцнюючі й відновлюючі властивості як для шкіри голови, так і для волосяного фолікула.

Шампунь Dermenum® men

 • Попереджує втрату волосся.
 • Стимулює ріст волосся.

Завдяки розумно підібраним компонентам, шампунь Dermenum® men поєднує гальмуючий вплив на трансформацію тестостерону в дигідротестостерон і поліпшення мікроциркуляції шкіри голови та стимуляцію росту волосся. Шампунь регулює роботу сальних залоз, попереджає надмірне забруднення волосся. Захищає шкіру від подразнень.
Додавання інгредієнтів з відновними і захисними властивостями живить волосся, повертає йому блиск і еластичність. Шампунь очищує й ідеально піклується про шкіру голови. Волосся стає сильнішим, шкіра голови повертає свій природний баланс. Це не обтяжує волосся. Зменшення випадіння та жирності волосся спостерігається через 3-4 тижні щоденного використання шампуню Dermenum men.

Спосіб застосуванн

Для найкращих результатів використовуйте Шампунь Dermenum® men як звичайний шампунь для щоденного використання. Нанесіть засіб на вологе волосся, увітріть до утворення піни. Ретельно змийте. Шампунь Dermenum® men може використовуватися тривалий період. Фахівці радять використовувати Шампунь Dermenum® men у поєднанні з лосьйоном Dermenum® men. У разі тяжких симптомів облисіння додайте в курс лікування ампули Dermenum® men
Протипоказання: чутливість до компонентів препаратуplansze-wynikow-badan_men-szampon

 • Попереджують випадання волосся
 • Стимулюють ріст волосся.

dermena-men-kuracja-ampЛікувальні ампули Dermenum® men призначені для місцевого застосування на шкірі голови. Вони містять спеціально підібрані висококонцентровані активні речовини, які уповільнюють процес зменшення волосяних фолікулів, викликаний DHT, покращують мікроциркуляцію шкіри голови і стимулюють ріст волосся. Ампули впливають на ріст волосся шляхом прискорення і подовження фази анагена. Попереджають надмірну жирність волосся, захищаючи від гіперпродукції себума і закупорки фолікула. Захищають шкіру голови від подразнення.
Додавання речовин, які зволожують волосся та покращують проникнення цінних активних речовин всередину, робить волосся товщим, візуально об’ємнішим й сильнішим, у той час як шкіра голови повертає свій природний баланс. Легка формула не обважнює волосся і легко поглинається. Засіб не залишає ефекту брудного й жирного волосся. Волосся стає слухняним. Дуже легкий у використанні аплікатор дозволяє точно дозувати і наносити засіб на зони, які потребують лікування. Зменшення жирності й випадання волосся спостерігається через 3-4 тижні щоденного використання ампул Dermenum men.

Спосіб застосування

Для найкращих результатів використовуйте ампули щодня. Лікування необхідно проводити 2 рази на рік, тривалістю 2-3 місяці. Для підтримуючої терапії використовуйте двічі на тиждень, як підтримуючу дозу.
Засіб використовуйте вранці або ввечері на вологе, після миття, волосся шампунем Dermenum® men або сухе волосся. Відкрийте ампулу, встановіть аплікатор і нанесіть засіб безпосередньо на шкіру голови. Особливу увагу приділіть зонам з найбільш видимим облисінням. Ніжними масажними рухами кінчиками пальців нанесіть розчин на шкіру голови. Масаж додатково покращує кровообіг і полегшує проникнення активних речовин.
Розчісуйте і укладайте своє волосся як зазвичай. Не змивайте. Для зовнішнього застосування. Уникайте потрапляння в очі. У випадку контакту з очима промийте великою кількістю води. Рекомендується використовувати ампули з шампунем Dermenum® men для щоденного догляду. Лікування можна доповнити лосьйоном Dermenum men.

Протипоказання: чутливість до компонентів препарату.

Объем: 15 * 5 мл

en-skutecznosc-kuracja-dermena-men

 • Попереджає облисіння.
 • Стимулює ріст волосся.adef934fa87879e1cc427c17c722cce4

Лосьйон Dermenum® men створений для місцевого застосування на шкіру голови. Завдяки спеціально підібраним активним речовинам, лосьйон Dermenum men уповільнює процес зменшення кількості волосяних фолікул під впливом DHT. Він покращує мікроциркуляцію шкіри голови і стимулює ріст волосся.
Подовжується цикл розвитку волосся в фазі анагена. Нормалізується робота сальних залоз, волосся не важке. Шкіра голови захищена від подразнень. Лосьйон Dermenum men містить речовини, які зволожують волосся та покращують проникнення цінних активних речовин всередину волоса.
Волосся стає візуально товщим, насиченим і сильним. Легка формула не обважнює волосся і полегшує абсорбцію засобу. Лосьйон не створює ефекту брудного волосся, не ускладнює укладку. Форма спрею робить застосування продукту легким і зручним. Зменшення втрати волосся і зменшення його жирності зазвичай спостерігається через 3-4 тижні щоденного використання лосьйону Dermenum men.

Спосіб застосування

Для найкращих результатів використовуйте лосьйон Dermenum® men двічі на день — вранці та ввечері. Нанесіть на вологе (після миття) або сухе волосся. Зробіть 5-7 розпилень. Особливу увагу зверніть на місця залисин. Потім масажними рухами розподіліть засіб по шкірі голови. Масаж додатково стимулює кровообіг та полегшує абсорбцію активних речовин.
Розчісуйте і укладайте волосся як зазвичай. Не змивайте. Лосьйон Dermenum® men можна використовувати протягом тривалого періоду. Рекомендується застосовувати лосьйон з шампунем Dermenum® men для щоденного догляду. У разі тяжких ознак облисіння додайте до курсу лікування ампули Dermenum® men.

Протипоказання: чутливість до компонентів препарату.

Об’єм: 150 мл.en-skutecznosc-lotion-dermena-men

4.7 из 5 , на основании 5 голосов

Контакты

Пн-Вс с 9:00-21:00

04050, г.Киев, ул. Герцена 17/25

(044) 232-30-93
(067) 224-73-54
(067) 224-73-47
(050) 590-23-01
(067) 313-23-01

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАС
Dermenum<sup>®</sup> для чоловіків: facebook
Dermenum<sup>®</sup> для чоловіків: vkontakte
Зателефонувати Відправити SMS Відміна
 
Зателефонувати

Warning: Unknown: open(/home/medivip/.system/tmp/sess_sbaj8cbkcvdfj4ojuka46ks5u4, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/medivip/.system/tmp) in Unknown on line 0