facebook
share
order
callback
comment
feedback
facebook
google+
romb
Medical Practice
Dr. Danatsko
(044) 232-30-93

(067) 224-73-54

(067) 224-73-47

(050) 590-23-01

(067) 313-23-01

Пн-Вс с 9:00-21:00
04050, г.Киев, ул. Герцена 17/25

Як вилікувати синусит швидко і ефективно

PolipyСинусит — захворювання, яке додає багато незручностей. Перш за все, через утруднене дихання і виділення з носа. Захворювання виникає через запальний процес у носових пазухах. Причини — недолікований грип, риніти, скарлатина, проникнення в організм вірусних і бактеріальних інфекцій на тлі ослаблення імунітету.

Ускладнення

Якщо вчасно не звернутися до лікаря або неправильно провести лікування синуситу, виникають серйозні ускладнення. Доходить навіть до менінгіту, остеомієліту (гнійне ураження кісткової тканини в зоні носових пазух) і дуже болючого запалення зорового нерва.

Головний симптом, за яким можна визначити у себе синусит, — дискомфорт і / або біль в ділянці перенісся, носа, під очима. Болі наростають частіше увечері. Через кілька годин (або навіть днів) локалізацію болю вже складно визначити.

Пацієнт скаржиться на те, що болить голова — з одного або двох боків одразу. Голос стає хрипким або гугнявим, горло може бути закладеним, турбує важкий нежить. Температура тіла піднімається до 38 градусів і вище, наростає стан слабкості, пропадає апетит, людина не висипається і не може як слід відпочити.

Діагностика

Найбільша помилка — прийняти синусит за звичайний нежить і лікувати його самому. Після виявлення симптомів слід негайно звернутися в поліклініку для обстеження. У нашій клініці Medical Practice Dr.Danatsko використовується потужне діагностичне обладнання і сучасні методи діагностики синуситів:

  • рентгенографія навколоносових пазух;
  • риноскопия;
  • МРТ головного мозку;
  • комп’ютерна томографія;
  • УЗД.

Синусит: лікування за новими методиками

Лікування синуситу в Києві на ранній стадії може обмежитися застосуванням спреїв, крапель, небулайзерів (інгаляцій). Мета — усунути набряк слизових оболонок, полегшити дихання. Але складніший і триваліший перебіг захворювання вимагає інтенсивної терапії, зокрема, застосування сучасних методик фізіотерапії.

Лазеротерапія дозволяє швидше одужати

Ще кілька років тому синусити лікували старим дідівським методом — проколом носових пазух. Зайва рідина з гноєм видалялися, звільняючи дихальні проходи носової порожнини хворого. Сьогодні фахівці нашої клініки застосовують набагато ефективніші методи лікування синуситів.

Лазеротерапія на апараті BTL-500 швидко усуває навіть хронічний синусит, лікування якого звичайними методами затягується. В результаті хворий повністю позбавляється проявів гаймориту і йде додому здоровим.

«Рекомендовано від 6 до 10 сеансів по 3-5 хвилин. Їх можна проводити щодня або через день, залежно від індивідуальних особливостей організму і перебігу захворювання», — роз’яснює Людмила Станіславівна Барна, лікар-фізіотерапевт вищої кваліфікаційної категорії клініки Medical Practice Dr.Danatsko.

Переваги лазерної терапії

Застосування лазера при синуситі дає результат уже після першої процедури. Нормалізується температура, полегшується дихання, головний біль турбує вже не так сильно, а то і зовсім проходить. Процедура безболісна, пацієнт у її процесі відчуває себе дуже комфортно.

Безперечні плюси

  • Немає ускладнень.
  • Пазухи носа швидко очищаються.
  • Під час курсу можна лікуватися і вдома, не втрачаючи можливості працювати.
  • Підвищується імунітет.
  • Лазер дозволяє зняти симптоми синуситу.

Щоб уникнути рецидивів і закріпити ефект лікування, рекомендується повторити курс лазеротерапії через 14-21 день.

0 из 5 , на основании 0 голосов

Контакты

Пн-Вс с 9:00-21:00

04050, г.Киев, ул. Герцена 17/25

(044) 232-30-93
(067) 224-73-54
(067) 224-73-47
(050) 590-23-01
(067) 313-23-01

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАС
Як вилікувати синусит швидко і ефективно: facebook
Як вилікувати синусит швидко і ефективно: vkontakte
Зателефонувати Відправити SMS Відміна
 
Зателефонувати