Warning: session_start(): open(/home/medivip/.system/tmp/sess_cefjb50nid53mc2fk2gg1ql7h6, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/medivip/cic.kiev.ua/www/wp-content/plugins/smart-blog/index.php on line 10
Видалення бородавок, папілом | CIC
share
order
callback
comment
feedback
facebook
google+
romb
Medical Practice
Dr. Danatsko
(044) 232-30-93

(067) 224-73-54

(067) 224-73-47

(050) 590-23-01

(067) 313-23-01

Пн-Вс с 9:00-21:00
04050, г.Киев, ул. Герцена 17/25

Видалення бородавок, папілом

-рідким азотом – 50 грн за точку від 10 та більше елеменетів

-радіохвильовим скальпелем Surgitron (USA) –  125 грн від 10 та більше елементів

Більше чверті звернень до лікарів-дерматологів стосуються такої проблеми, як новоутворення шкіри. Це збільшення розмірів або розростання патологічних клітин шкіри, структура яких змінена. Для видалення доброякісних новоутворень шкіри наша клініка використовує різні методики.

Класична кріодеструкція рідким азотом

Суть її в тому, що на новоутворення впливають холодом. Ступінь заморожування -50 ° С. Висока ефективність, швидкість процедури, демократична вартість – головні плюси.

Апарат для кріодеструкції - фото

Методика дозволить уникнути утворення рубців, шрамів. Не завжди виходить провести видалення всіх бородавок рідким азотом за один сеанс. Іноді потрібне повторне проведення. Тип новоутворення також має велике значення. Наприклад, видалення бородавки на підошві вимагає проходження декількох сеансів через багатошарову структуру.

Звичайна заморозка триває від 10 до 30 секунд. У цей момент бородавка стає твердою і білою, а на дотик ще й дуже холодною. Після видалення бородавок азотом у обробленому місці з’являється міхур. Це нормальне явище. Пузир тримається від 5 днів до тижня. За цей час він зменшується, потім перетвориться на корочку. Після того як зійде зовсім, залишиться маленька рожева плямочка.

ВИДАЛЕННЯ ПАПІЛОМ азотом безболісне, ​​тому пацієнт здатен легко перенести тривале глибоке заморожування. Результат – ефективне лікування при меншій кількості повторних відвідувань.

Радіохвильова хірургія Вона проводиться на апараті «Сургітрон / Surgitron» (Ellman International, Inc., США). Це унікальний безконтактний метод розрізу та коагуляції м’яких тканин радіохвилями високої частоти. Процедура нетравматична, безкровна, безболісна та безпечна, оскільки радіохвилі не можуть занести інфекцію. Ефективність видалення бородавок за допомогою «Сургітрону» – 80-90%, а ймовірність появи їх знову – лише 2-5%.

Переваги методу:

  1. швидке лікування без руйнування тканин;
  2. швидке загоєння без швів;
  3. безболісність, відсутність післяопераційного болю;
  4. немає кровотечі та гнійних ускладнень;
  5. немає опіків і некрозу тканин;
  6.  Для гістологічного дослідження беруть якісний матеріал.

бородавка - фотоБородавки, папіломи – доброякісні шкірні новоутворення. З’являються через попадання в організм вірусної інфекції (збудника папіломатозу). Мають вигляд вузлика або сосочка. Якщо на шкірі видно будь-які пошкодження, заразитися цим вірусом дуже легко.

Досить доторкнутися до зараженої людини, відвідати з нею одне місце – наприклад, басейн, скористатися її річчю. Кріодеструкція бородавок і ВИДАЛЕННЯ ПАПІЛЛОМ проводяться легко, не викликають великого дискомфорту.

Кератома – доброякісне новоутворення шкіри з характерним темно-коричневим кольором, розміром 1-2 см. У більшості випадків нагадує родзинку, вдавлену в шкіру. Вона злегка підноситься над поверхнею тіла. Кератоми бувають поодинокими і множинними.

кератоз - фотоКератоз – група поширених шкірних захворювань. Їхня характерна особливість – потовщення рогового шару шкіри. Прояви кератозу часті на кистях рук, підошвах, ліктях, колінах. Кератоз вражає волосяні фолікули. Пацієнти думають, що це родимка, і звертаються для кріодеструкції родимок. У цьому випадку необхідна точна діагностика.

Контагіозний молюск – поширене захворювання, що характеризується специфічними твердими куполоподібними перламутровими папулами з характерним пупковидним вдавленням. При видавлюванні папул виділяється густий вершковоподібний вміст – тільце молюска округлої форми.

Фіброма – доброякісна пухлина шкіри, що складається зі зрілих елементів сполучної тканини. Найчастіша локалізація фібром – епідерміс у товщі дерми. Виникає на слизових оболонках, сухожиллях, молочній залозі, матці.

Лентиго – доброякісні пігментні плями, що виникають через тривалу дію сонячних променів. Візуально це плями коричневого кольору з чіткими межами округлої форми.

4.95 из 5 , на основании 11 голосов
Я хочу
Консультації
Новини

ЗАПИТАТИ ЛІКАРЯ

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

Контакты

Пн-Вс с 9:00-21:00

04050, г.Киев, ул. Герцена 17/25

(044) 232-30-93
(067) 224-73-54
(067) 224-73-47
(050) 590-23-01
(067) 313-23-01

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАС
Видалення бородавок, папілом: facebook
Видалення бородавок, папілом: vkontakte
Зателефонувати Відправити SMS Відміна
 
Зателефонувати

Warning: Unknown: open(/home/medivip/.system/tmp/sess_cefjb50nid53mc2fk2gg1ql7h6, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/medivip/.system/tmp) in Unknown on line 0