Warning: session_start(): open(/home/medivip/.system/tmp/sess_ruqh5bpudm2uisgvt7sisgiph2, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/medivip/cic.kiev.ua/www/wp-content/plugins/smart-blog/index.php on line 10
Лікування мігрені: що вміють мікроструми | CIC
share
order
callback
comment
feedback
facebook
google+
romb
Medical Practice
Dr. Danatsko
(044) 232-30-93

(067) 224-73-54

(067) 224-73-47

(050) 590-23-01

(067) 313-23-01

Пн-Вс с 9:00-21:00
04050, г.Киев, ул. Герцена 17/25

Лікування мігрені: що вміють мікроструми

Ще Булгаков згадував «страшну хворобу гемікранію», від якої у Понтія Пілата боліла половина голови. Сучасна назва – мігрень, а страждають нею люди вже кілька тисячоліть. Лікування мігрені – дуже складний процес, адже антидепресанти і знеболюючі часто не допомагають або дають тимчасове полегшення. У нашій клініці Medical Practice Dr.Danatsko використовуються найсучасніші методики, що полегшують пацієнтам життя і позбавляють болю.

Симптоми мігреніmigren

Це захворювання неврологічної природи. Його характерний симптом – сильний біль в одній зі сторін голови, іноді в обох. Фахівці поділяють хворобу на два підвиди: з аурою та без.

Мігрень без аури

Це тяжкі напади головного болю, які можуть тривати від 4-х годин до трьох діб поспіль. Біль пульсує, а при розумових навантаженнях або фізичній активності посилюється.
ПНапади ускладнюються блювотою, нудотою, високою чутливістю до найтихіших звуків і світла. Найкращий вихід у такому положенні – закритися в звукоізольованій кімнаті в повній темряві, щоб уникнути подразників. Людина вже не може жити колишнім життям і повноцінно працювати.

Мігрень з аурою

Аурою називають помутніння, «мушки», туман перед очима. Напади головного болю ускладнюються галюцинаціями, порушеннями роботи всіх органів почуттів: нюху, дотику, зору. Спостерігаються утруднення мовлення, складно сконцентруватися.

Тривалість кожного симптому – від 5 хвилин до години. Напади мігрені тривають від 3-4 разів на рік до частих больових атак від 2-х і більше на місяць.
Дослідники вважають, що це захворювання провокують генетичні фактори, а також часті стреси, підвищені фізичні та психічні навантаження.

Діагностика мігрені

Діагностику краще проводити лише в умовах стаціонару, де є всі умови для постійних спостережень і контролю стану пацієнта.

  • Дослідження очного дна.
  • Ангіографія.
  • УЗДГ (ультразвукова доплерографія).
  • МРТ.

У чому небезпека мігрені?

Якщо терпіти біль і не звертатися до лікаря, напади можуть розтягуватися на добу й більше. Найменше навантаження провокує біль, змушуючи людину відкласти всі справи і лягти в ліжко. Легкий біль поступово перетікає в хронічний, тривалий. Чим раніше почнете лікування мігрені, тим більше шансів позбутися захворювання.

Лікування мігрені з аурою і без

«Незалежно від того, в якій стадії захворювання до нас звернувся пацієнт, головні цілі – ліквідувати біль, розслабити, зняти стрес. Спазмолітики, антидепресанти, голкотерапія – лише частина комплексного лікування, – пояснює Василь Васильович Данацко, кмн, головний лікар клініки Medical Practice Dr.Danatsko. – Відчутний і швидкий результат дає мікрострумова терапія».

BeautyTek

BeautyTek – новітня мікрострумова апаратура. З її допомогою проводять розслаблюючі процедури для пацієнтів, схильних до занепокоєнь, в постстрессових станах. Достатньо лише 5-10 хвилин з вушними кліпсами, щоб зняти напади головного болю, поліпшити обмінні процеси в організмі, відновити біоенергетичний баланс.
Кількість процедур лікар визначає індивідуально. Додатковий ефект впливу електроімпульсів – омолодження організму, оздоровлення на клітинному рівні.

Альтернативне застосування мікрострумів

За допомогою сеансів мікрострумової терапії пацієнта перестає турбувати навіть хронічна мігрень, лікування якої вимагає великого досвіду лікаря-невролога. Наша клініка пропонує індивідуальні програми релаксації й відновлення енергетики.

Тривалість таких процедур варіює від півгодини до 1,5 години. Для стійкого ефекту рекомендується від 8 до 12 сеансів 2-3 рази в тиждень. Оскільки вплив терапії заснований на слабких електроімпульсах, протипоказаннями є наявність кардіостимуляторів і вагітність.

Щоб уникнути рецидивів, після лікування необхідно дотримуватися рекомендацій лікаря. Уникайте тривалого перебування на сонці, стресів і безконтрольного прийому спиртного. Дуже важливе збалансоване харчування. Для розробки правильного раціону додатково проконсультуйтеся з дієтологом-ендокринологом.

4.5 из 5 , на основании 1 голоса

Контакты

Пн-Вс с 9:00-21:00

04050, г.Киев, ул. Герцена 17/25

(044) 232-30-93
(067) 224-73-54
(067) 224-73-47
(050) 590-23-01
(067) 313-23-01

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАС
Лікування мігрені: що вміють мікроструми: facebook
Лікування мігрені: що вміють мікроструми: vkontakte
Зателефонувати Відправити SMS Відміна
 
Зателефонувати

Warning: Unknown: open(/home/medivip/.system/tmp/sess_ruqh5bpudm2uisgvt7sisgiph2, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/medivip/.system/tmp) in Unknown on line 0