facebook
share
order
callback
comment
feedback
facebook
google+
romb
Medical Practice
Dr. Danatsko
(044) 232-30-93

(067) 224-73-54

(067) 224-73-47

(050) 590-23-01

(067) 313-23-01

Пн-Вс с 9:00-21:00
04050, г.Киев, ул. Герцена 17/25

Аденоїди

Аденоїди — це нові утворення лімфоїдної тканини у носоглоточній мигдалині. Небезпека захворювання полягає в тому, що у дитини утруднюється дихання, і це може призвести до небезпечних для життя наслідків. У клініці Medical Practice Dr. Danatsko лікування аденоїдів проводиться на найвищому рівні. Адже оперативне втручання — це крайній захід. Грамотно проведена терапія усуне не тільки симптоми, а й саму причину аденоїдиту.adenoidy-u-detej-lechenie-250x250

Причини появи аденоїдів

Головна причина утворення аденоїдів — імунна відповідь організму на надмірне надходження повітря в легені — їх гіпервентиляцію. Наростання тканини на мигдалинах зменшує щілину для надходження кисню і його вміст у крові. Провокуючі фактори для аденоїдів — запалення слизової оболонки в ході хронічних захворювань: скарлатини, грипу, ГРВІ, кору і т.д.

Ступені аденоїдиту

Аденоїди у дітей, лікування яких вимагає комплексного індивідуального підходу, мають три ступені розвитку.

 • I ступінь — закрита верхня частина носового проходу або сошника (кісткова пластинка в носовій порожнині).
 • II ступінь — закривається дві третини носового проходу або сошника.
 • III ступінь — практично весь носовий прохід або сошник закритий.

Види

Аденоїди, лікування яких вимагає великої обережності, збільшуються з двох причин. Ендоскопія носоглотки виразно їх показує:

 • Чи не викликана алергією або запаленням гіпертрофія аденоїдів.
 • Набряк і запалення, спровоковані інфекцією — вірусної або бактеріальної.

Симптоми

Найпоширеніший вік для проблем з аденоїдами — від 4 до 6-7 років. Запалені мигдалини і наростання на них лімфоїдної тканини спостерігається за такими ознаками:

 1. Дитині складно дихати носом. Це супроводжується млявістю, швидкою стомлюваністю, головним болем.
 2. Голос змінений (хрипкий, з нехарактерним прононсом). Тихіший, ніж зазвичай.
 3. Часті застуди (тонзиліти, риніти, отити). Організм ослаблений і більше, ніж звичайно, відкритий для проникнення інфекцій через мигдалини.
 4. Хропіння. Це особливо дивно чути від маленької дитини. І все ж перекриття аденоїдами просвіту носоглотки викликає характерні звуки хропіння уві сні, рот в цей час відкритий.
 5. Хропіння. Це особливо дивно чути від маленької дитини. І все ж перекриття аденоїдами просвіту носоглотки викликає характерні звуки хропіння уві сні, рот в цей час відкритий.
 6. Відставання у навчанні, повільність реакцій, неможливість довго займатися фізичними навантаженнями. Причина — занадто великий розмір аденоїдів, третя стадія, коли просвіт носоглотки цілком перекритий.

Видаляти аденоїди — значить відкрити легший шлях для проникнення інфекцій, значно знизити імунітет. До того ж, через деякий час обов’язково проявляться рецидиви. Тому краще не доводити до хірургічного втручання і провести безпечне лікування аденоїдів без операції.

Діагностика

 • Рентген пазух носа.
 • Рентгенографія носоглотки.
 • Ендоскопія.
 • МРТ-діагностика.
 • КТ (комп’ютерна томографія).

Лікування аденоїдів

Відмінний ефект, підкріплений досвідом світової медицини, дає правильно спланована фізіотерапія.

 1. Кварцування — нейтралізує згубну дію бактерій, ліквідує запалення, активізує мікроциркуляцію рідин.
 2. Лазеротерапія BTL-5000 — знімає набряк, ліквідує процес запалення. Заклад світловода в носоглотку допомагає проникнути у важкодоступні ділянки.
 3. Пайлер-терапія (світлолікування) — має бактерицидну, протизапальну дію. Гострі й середні отити, фарингіти, тонзиліти виліковуються набагато швидше.Пайлер-терапія (світлолікування) — має бактерицидну, протизапальну дію. Гострі й середні отити, фарингіти, тонзиліти виліковуються набагато швидше.
 4. Мікрохвильова терапія BTL-21 — результативно бореться з тонзилітами, ринітами і їхніми наслідками, швидко зменшує набряклість мигдалин.

Реабілітація

Завдяки сучасній комплексної терапії лікування аденоїдів у дітей у клініці Medical Practice Dr. Danatsko дозволяє уникнути періоду реабілітації. З раціону необхідно виключити їжу, що дратує носоглотку: жодних спецій, смаженого, занадто гарячого або холодного. Дозований режим фізичних навантажень допоможе одужати ще швидше.

5 из 5 , на основании 1 голоса

Контакты

Пн-Вс с 9:00-21:00

04050, г.Киев, ул. Герцена 17/25

(044) 232-30-93
(067) 224-73-54
(067) 224-73-47
(050) 590-23-01
(067) 313-23-01

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАС
Аденоїди: facebook
Аденоїди: vkontakte
 
Зателефонувати