facebook
share
order
callback
comment
feedback
facebook
google+
romb
Medical Practice
Dr. Danatsko
(044) 232-30-93

(067) 224-73-54

(067) 224-73-47

(050) 590-23-01

(067) 313-23-01

Пн-Вс с 9:00-21:00
04050, г.Киев, ул. Герцена 17/25

Як лікувати бронхіт

Головна небезпека при захворюванні бронхітом — утруднення дихання через порушення прохідності дихальних шляхів. Запалення бронхів викликає обструктивний бронхіт, лікування якого значно відрізняється від інших його форм — гострої та хронічної. Частіше за інших хворіють діти. Дорослі набагато важче переносять перебіг цього захворювання.ребенок-кашляет-на-приемеу-доктора

Причини

Вірусні інфекції (риновіруси, аденовіруси, парагрип і різні штами грипу, респіраторно-синцитіальний вірус). Вони активуються на тлі ослабленого імунітету, стресів, переохолоджень, куріння.
Симптоми бронхіту

Найяскравіше виявляє себе гострий бронхіт, лікування якого проходить набагато швидше, ніж хронічного, і вимагає інтенсивної терапії. У пацієнта спостерігаються:

  • Висока температура.
  • Озноб, лихоманка.
  • Слабкість, запаморочення.
  • Задишка через скупчення секреторних виділень у бронхах і їхній набряк.

Симптоми хронічного бронхіту можуть різко не проявлятися, але для обох форм характерний кашель. Іноді — з хрипами і присвистуючим диханням. Захворювання ускладнюється тим, що в гострому періоді запалення локалізується лише на слизовій оболонці бронхів. Діагностика та лікування хронічного бронхіту ускладнюються тим, що вражені м’язовий і підм’язові шари, розташовані глибше.

Тривалість

Тривалість захворювання залежить від того, в якому віці пацієнт, наскільки ослаблений його імунітет, яка стадія бронхіту. При своєчасному медичному втручанні лікування бронхіту в гострій формі займає від 7 до 12 днів. Хронічна стадія з її ремісіями і новими спалахами може тривати до декількох місяців і навіть років.

Діагностика бронхіту

  • Рентген (з метою диференціювати від інших захворювань — пневмонії, туберкульозу, набряків легень).
  • ЕКГ (перевірка стану серця, схильності до аритмії і т.ін.)
  • Бронхоскопія (дозволяє візуалізувати внутрішню поверхню бронхів, яку складно побачити іншими способами).
  • Мікробіологічне обстеження.
  • Аналіз на гістологію (докладне вивчення стану тканин).

Лікування бронхітуlechenie_suhogo_kashlja_u_vzroslyh

У гострій стадії основна мета лікування — очистити дихальні шляхи, відновити їх прохідність. «Мікрохвильова терапія відмінно служить цій меті, — роз’яснює лікар-фізіотерапевт вищої категорії Людмила Баркалова. — У нашій клініці Medical Practice Dr. Danatsko використовується потужний апарат німецького виробника Beautytek Premium, а також англійська апаратура BTL-5000. Мікротоки допомагають активізувати відтік слизу з бронхів. Процедура супроводжується мікромасажем і мікродренажем, що активізує кровопостачання і надає спазмолітичний ефект ».

Тривалість і кількість процедур визначає лікар. Вони дозволяють добитися ефекту одужання в найкоротший термін, сприяють швидкому відновленню ослабленого організму.

Ефективна також імпульсна магнітотерапія. У нашій клініці з її допомогою результативно лікують такі складні захворювання дихальної системи, як бронхіти і пневмонії. На швейцарській апаратурі БТЛ -21 досить 5-12 сеансів до 15 хвилин через день або щодня. За рахунок утворення тепла в тканинах і активізації лимфотоку вони допомагають зняти алергічні прояви, характерні для хронічного бронхіту, стимулювати імунну відповідь організму на віруси, купувати запальний процес.

Профілактика бронхіту

Щоб не допустити повтору (рецидиву) захворювання, важливо зміцнювати імунітет. Для цього добре підходять загартовування (після консультації з терапевтом) і вітамінотерапія. Також важливе посильне фізичне навантаження, чиста вода і чисте повітря. Вони стимулюють роботу всіх внутрішніх органів, у тому числі легень і бронхів.

0 из 5 , на основании 0 голосов

Контакты

Пн-Вс с 9:00-21:00

04050, г.Киев, ул. Герцена 17/25

(044) 232-30-93
(067) 224-73-54
(067) 224-73-47
(050) 590-23-01
(067) 313-23-01

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАС
Як лікувати бронхіт: facebook
Як лікувати бронхіт: vkontakte
Зателефонувати Відправити SMS Відміна
 
Зателефонувати