facebook
share
order
callback
comment
feedback
facebook
google+
romb
Medical Practice
Dr. Danatsko
(044) 232-30-93

(067) 224-73-54

(067) 224-73-47

(050) 590-23-01

(067) 313-23-01

Пн-Вс с 9:00-21:00
04050, г.Киев, ул. Герцена 17/25

Лікування бурситу: чи потрібно погоджуватися на операцію?

Медики називають це захворювання коротко й змістовно: бурсит. А в народі йому дали дотепну назву — «коліна покоївки». Причина такого порівняння — накопичення рідини (ексудату) в порожнині, через що хвора ділянка тіла, найчастіше коліно, виглядає припухлою. Суглобова сумка (бурса) запалюється, рухи викликають біль. Чи варто погоджуватися на операцію, чи лікування бурситу може бути ефективним і без неї?

Діагностика

Бурсит легко сплутати з остеоартрозом: симптоми неймовірно схожі. Це утруднені рухи й біль у суглобах. Тому для визначення чіткого діагнозу зверніться до професіонала. МРТ — провідний метод діагностики бурситу. За його відсутності застосовується один з наступних методів або їх поєднання:

Від результату обстежень залежить лікування. Воно може бути оперативним лише в разі, коли консервативне лікування протягом 2-х місяців не дало ефекту. Або ж пацієнт поступив у клініку з гострою запущеною формою бурситу і потрібно термінове хірургічне втручання.

Симптоми бурситу

Виділяють дві основні стадії бурситу: гостра й хронічна. У гострій стадії захворювання проявляє себе швидко: протягом 2-3 днів. Хвора ділянка червоніє, набрякає, температура «росте» до 39-40 градусів. Якщо нічого не робити, хвороба може стати хронічною.

У хронічній стадії симптоми бурситу можуть не проявлятися протягом 2-3 місяців. Пацієнт навіть не підозрює про свою хворобу. Вона виявиться після сильного навантаження або перенесеної гострої інфекції (наприклад, грипу). Ділянка шкіри над хворим суглобом злегка опухає, під ним відчувається накопичення рідини, може зібратися гній. Не чекайте: негайно зверніться до поліклініки.

Види бурситу

Їх визначають за локалізацією: коліно, плече, тазостегновий суглоб, стопа і т.ін.

Бурсит колінного суглоба ділиться на підвиди:

  • надколінний м’яз (зверху колінної чашечки),
  • підколінний м’яз,
  • кіста Бейкера (запалюється синовіальна сумка ззаду внутрішньої поверхні коліна).

Лікування бурситу колінного суглоба залежить від його локалізації та стадії захворювання.

Залежно від діагнозу лікар призначить лікування. Воно може бути оперативним лише в тому випадку, якщо консервативне лікування не дало результатів протягом 2-х місяців. Або пацієнт поступив у клініку з гострою запущеною формою бурситу і потрібне термінове хірургічне втручання.

Локтевой сустав окружают три сумки (бурсы):

  • міжкісткова;
  • міжкісткова ліктьова;
  • підшкірна ліктьова.

Ліктьовий суглоб оточують три сумки (бурси):

Бурсит плечового суглобаbunion mild to severe

Відноситься до найпоширеніших видів бурситу. Його називають «плече тенісиста» або «плече студента» — ці люди схильні до хвороби частіше за інших через тривалі інтенсивні навантаження на плечі, кисті й лікті. Болі турбують по зовнішній стороні плеча і сильно ускладнюють рухи. Лікування бурситу плечового суглоба часто проходить у поєднанні з кріотерапією.

У нашій клініці Medical Practice Dr.Danatsko для лікування бурситів використовуються методи фізіотерапії, засновані на світовому досвіді й авторських напрацюваннях найкращих фахівців.

Грамотно проведена фізіотерапія дозволяє уникнути операції та ефективно впоратися з хворобою.

5 из 5 , на основании 1 голоса

Контакты

Пн-Вс с 9:00-21:00

04050, г.Киев, ул. Герцена 17/25

(044) 232-30-93
(067) 224-73-54
(067) 224-73-47
(050) 590-23-01
(067) 313-23-01

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАС
Лікування бурситу: чи потрібно погоджуватися на операцію?: facebook
Лікування бурситу: чи потрібно погоджуватися на операцію?: vkontakte
 
Зателефонувати