facebook
share
order
callback
comment
feedback
facebook
google+
romb
Medical Practice
Dr. Danatsko
(044) 232-30-93

(067) 224-73-54

(067) 224-73-47

(050) 590-23-01

(067) 313-23-01

Пн-Вс с 9:00-21:00
04050, г.Киев, ул. Герцена 17/25

МРТ

МРТ розшифровується як магнітно-резонансна томографія.Це сучасний високоточний метод діагностики. З його допомогою досліджують стан м’яких тканин: внутрішніх органів, судин, стану мозку, суглобів, хребта, навіть очей. Для цього використовують метод магнітно-ядерного резонансу.

Що таке МРТ і як вона дієmrt_aperto 

На водневі атоми впливають постійним електромагнітним полем з високою напругою. Тканини насичуються воднем, виявляючи свої магнітні властивості. Цей ефект у вигляді чіткої картинки лікар бачить на моніторі томографа. Так можна на ранніх стадіях виявити патології тканин, порушення роботи органів і систем, пухлини, будь-які негативні зміни.

Цей метод виявляє зміни в м’яких тканинах, недоступні для інших технологій: УЗД, КТ, рентгенографії. Вибираючи апаратуру для досліджень, зверніть увагу не тільки на її потужність або те, скільки коштує МРТ, але і на професіоналізм лікарів-радіологів. Це не менш важлива складова для отримання точних даних, ніж характеристики самого апарату. У нас працює досвідчений колектив, що базує свою роботу на сучасних європейських технологіях і багатому практичному досвіді.

Високоточна діагностика на томографах обох типів

У нашій клініці є власний парк потужного діагностичного обладнання. Вам не доведеться обирати установу з томографом закритого або відкритого типу. У нас є і той, і другий апарати останнього покоління:

Це унікальна апаратура, високоточні результати якої дозволяють отримати зображення, недоступні для інших томографів. У кожному нашому апараті використовується спеціальна технологія – дифузно зважених потенціалів. Вона дає можливість отримувати надточне зображення, не використовуючи МРТ з контрастом.

Метод МРТ на нашій апаратурі незамінний для діагностики пухлин в ранній стадії, коли їх найскладніше виявити. А також дати оцінку результативності проведеної протипухлинної терапії, обсягу некротизованої тканини. За допомогою наших томографів можна швидко виявити зону пухлини, яка підходить для біопсії найбільше.

Для чого використовують МРТ?

МРТ використовують в різних галузях медицини: онкології, урології, гінекології, кардіології і так далі. Метод унікальний високою точністю діагнозу, дослідженням найменших локальних ділянок, він проводиться без інвазивного втручання і спеціальної підготовки.

За допомогою МРТ в Києві отримують високоточні, до сотих міліметра, зрізи площини м’яких тканин або інших ділянок. На монітор виводиться зображення 3D, де чітко видно стан суглоба, судин або внутрішніх органів. Деталі відображаються з точністю 95%. Подібних результатів сьогодні не перевершила жодна медична методика. У нашій клініці лікарі-радіологи проводять такі види МРТ.

МРТ головного мозку, МРТ голови: виключення пухлин, визначення їхньої величини і структури, інфекційні ураження тканин, діагностика ударів і крововиливів після аварій і травм, диференціація новоутворень, визначення якості проведеної терапії, МРТ судин головного мозку на предмет їхнього стану, захворювань та інше.

МРТ хребта: лікар може призначити окремо МРТ шийного відділу хребта або МРТ попереково-крижового відділу, в залежності від показань і вашої проблеми. Методика показана при травмах хребта, його пошкодженнях, визначенні наявності й величини гриж і протрузій, оцінці посттравматичних деформацій, ступеню крововиливів у спинний мозок, запалень, у тому числі епідуриту і спондилітів, новоутворень, спинального інсульту, дистрофічних змін хребців і так далі.

МРТ черевної порожнини: сюди відносяться дослідження внутрішніх органів, що знаходяться у черевній порожнині. А саме:

  • МРТ жовчного міхура і жовчовивідних шляхів з метою виявлення сечокам’яної хвороби, оцінки стану печінкових проток, виявлення новоутворень і т.д .;
  • обстеження нирок і сечовивідних шляхів, зокрема, виявлення причин анурії і гематурії, пієлонефриту та інших запальних захворювань;
  • обстеження печінки, підшлункової залози та селезінки (паренхіматозних органів);
  • обстеження шлунка на предмет виявлення пухлин, стану лімфатичних вузлів, ступеню поширеності онкопухлин і т.д.

Ми проводимо високоточне МРТ судин і лімфовузлів черевної порожнини, МРТ легень (цей орган діагностується найскладніше). Це дозволяє вчасно виявити лімфоми, аневризми, виявити запалення і визначити ступінь поширення метастазів. 

МРТ органів малого таза: до них відносяться органи малого тазу чоловіків і жінок. Для кожного пацієнта розроблено спеціальний діагностичний пакет.

Обстеження чоловічих статевих органів включає: МРТ яєчок і мошонки, статевого члена, передміхурової залози, сім’яних канальців.

Обстеження жіночих статевих органів включає: МРТ матки, сечового міхура, піхви, яєчників і маткових труб, прямої кишки навколо м’яких тканин.

Діагностика дозволяє виявити запальні та інфекційні процеси, побачити зміни в структурі органів, аномалії розвитку сечостатевої системи, досліджувати лімфатичні вузли і судини малого тазу.

МРТ суглобів: дозволяє досліджувати стан суглобів і сухожиль (їх розтягування, розриви, обмеження). Це гостро необхідно після травм, перенавантажень, падінь, ударів, при дегенеративних захворюваннях суглобів, переломах, хронічних артритах, пухлинах і стійкому больовому синдромі. Найчастіше пацієнти звертаються до нас, щоб провести МРТ колінного суглоба.

Як проводять процедуру

Під час процедури МРТ пацієнт не повинен рухатися. Час сеансу – від 15 до 30 хвилин, а при дослідженні декількох зон – до 1,5 години. Через шум потужної апаратури лікар пропонує навушники. А щоб уникнути будь-яких негативних моментів на томографі закритого типу, в руку дають гумову грушу. Її потрібно стиснути при будь-якому дискомфорті, і тоді процедуру припинять. Перед тим як проводити МРТ, потрібно позбутися усіх металевих предметів і переодягнутися в одноразовий одяг. Іншої спеціальної підготовки не потрібно.

Якщо ви ще вирішуєте, де зробити МРТ, візьміть до уваги: ​​наша клініка не випробовує терпіння пацієнтів, які чекають на результати томографії. Адже іноді рахунок життя людини триває не на дні, а на години. Тільки у нас в онлайн-режимі ви отримаєте комплексну консультацію вузькопрофільних фахівців (до 7 досвідчених лікарів). Це скорочує режим очікування, на який при традиційному підході інші клініки витрачають добу, щоб видати опис. У нас ви дізнаєтеся про свій діагноз відразу.

5 из 5 , на основании 1 голоса
Записаться к специалисту
ЗАПОЛНИТЕ ЗАЯВКУ, И НАШ МЕНЕДЖЕР СВЯЖЕТСЯ С ВАМИ В БЛИЖАЙШЕЕ ВРЕМЯ

Контакты

Пн-Вс с 9:00-21:00

04050, г.Киев, ул. Герцена 17/25

(044) 232-30-93
(067) 224-73-54
(067) 224-73-47
(050) 590-23-01
(067) 313-23-01

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАС
МРТ: facebook
МРТ: vkontakte
Зателефонувати Відправити SMS Відміна
 
Зателефонувати