facebook
share
order
callback
comment
feedback
facebook
google+
romb
Medical Practice
Dr. Danatsko
(044) 232-30-93

(067) 224-73-54

(067) 224-73-47

(050) 590-23-01

(067) 313-23-01

Пн-Вс с 9:00-21:00
04050, г.Киев, ул. Герцена 17/25

Чоловіче здоров'я

Medical Practice Dr.Danatsko
Уролог-сексопатолог: line_romb
Medical Practice Dr.Danatsko
це новітні методи діагностики
чоловічого здоров'я,
фахівці, які беруть участь у міжнародних
семінарах з урології та сексології
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
ПРОВІДНИЙ УРОЛОГ
Уролог-сексопатолог: Камєнцев Олександр Євгенович

Камєнцев Олександр Євгенович

Лікар-уролог, сексопатолог найвищої категорії. У 1998р. закінчив Буковинську Державну медичну академію. З 1998р по 2003р. працював лікарем-урологом в Олександрівській лікарні міста Києва. З 2003 по 2010р. - лікар-уролог сексопатолог міжнародного медичного центру 'УРО-ПРО'. З 2010р. - лікар-уролог-сексопатолог медичного центру Medical Practice. Учасник численних урологічних конференцій, європейської школи урологів. Учасник з'їздів сексопатологів.

КВАЛІФІКАЦІЯ УРОЛОГА
ОНЛАЙН- КОНСУЛЬТАЦІЯ УРОЛОГА


Уролог-сексопатолог: Камєнцев ОЛЕКСАНДР ЄВГЕНОВИЧ

Камєнцев ОЛЕКСАНДР ЄВГЕНОВИЧ

Уролог-сексопатолог: status
online

Лікар-уролог, сексопатолог найвищої категорії

ЗАПИТАТИ ЛІКАРЯ

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

 • Здравствуйте!Хотелось бы уточнить,через какое время после полового акта можно подовать пнализы на Хламидии!За ранее Спасибо!

  • Через 4-5 дней методом ПЦР. Данный метод является наиболее точным обследованием для выявления хламидиоза.

 • месяц назад у меня головка члена покрылась волдырями, думал обратиться к врачу но все прошло, волдыри пропали, с того времени у меня не было секса, неделю на зад был, спустя пару дней опять, и сегодня опять начали появляться волдыри, зудит иногда, а когда пошел в туалет то начало как будто гореть. что подскажите? что делать? секс был только с одним человеком

  • Есть вероятность наличия генитального герпеса. Для уточнения диагноза лучше обратиться к врачу на прием и сдать необходимый перечень анализов.

Консультація уролога в Києві: як вилікуватися швидко та безпечно

Урологія - медична галузь, що вивчає захворювання чоловічих статевих органів, сечостатевої сфери, органів, розташованих у зачеревинній порожнині, сечоводів. Найчастіше до уролога звертаються, коли захворювання різко проявляються симптомами: болем, нетриманням сечі, інфекційними процесами. Але в 75% випадків захворювання протікають безсимптомно. Тому, щоб потім не лікувати їх на пізніх стадіях довше і дорожче, необхідна професійна консультація уролога в Києві.

Коли потрібна допомога уролога

Найчастіше, у 2/3 випадків, чоловіки приходять зі скаргами на сечостатеві інфекції. До лікаря варто звернутися при наступних симптомах:


 • болі внизу живота;
 • висипання на голівці статевого члена;
 • свербіж і печіння статевих органів;
 • болі при сечовипусканні;
 • погіршення ерекції.

У цих випадках необхідно пройти діагностику. Наша клініка має власний технічний парк найкращого в Україні лабораторно-діагностичного обладнання. Досвідчений уролог-сексопатолог визначить причину ваших проблем і призначить результативне лікування. Чоловікам старше за 40-45 років слід відвідувати уролога з метою профілактики 1 раз на півроку.

Діагностика в урології

Бажано періодично здавати кров на ПСА - простатичний специфічний антиген. Це рання діагностика та профілактика раку простати.

Фахівці нашої клініки розробили спеціальні діагностичні пакети для чоловіків. У ці пакети входять такі обстеження:


 • Експертне УЗД простати та сім'яних міхурців.
 • Програма діагностики фімозу.
 • Діагностичний пакет для визначення чоловічого безпліддя.
 • Програма діагностики простатиту.
 • Пакет діагностики аденоми простати.
 • Діагностика еректильної дисфункції
 • Програми профілактичного огляду для чоловіків до 40 та після

Кожний пакет включає докладні рекомендації з діагностики ваших захворювань. За потреби лікар-уролог пропише консультації інших вузьких фахівців, щоб клінічна картина була найповнішою.

Які захворювання лікує лікар-уролог

Найпоширеніші з них стосуються захворювань статевих органів, репродуктивної системи. Наше обладнання дозволяє не лише діагностувати, але й успішно лікувати ці захворювання навіть на запущених, хронічних стадіях.

Аденома простати

Це доброякісна пухлина передміхурової залози (дисплазія). Вона розвивається із залозистого епітелію простати або стромального компонента.

Атрофія яєчка

Це патологія розвитку яєчок (одного або двох), результат якої - зменшення розмірів яєчок. Це негативно впливає на функцію фертильності (здатності до зачаття дитини), погіршує вироблення та якість сперми.

Баланіт

Хронічний або гострий процес, який стосується головки фалоса та вражає її тканини. Часто цей процес вражає ще й внутрішній листок крайньої плоті.

Варикоцеле

При цьому захворюванні розширюються вени яєчка та сім'яного канатика. Це поширена патологія, що впливає на якість статевого життя і вироблення сперми.

Гіперплазія передміхурової залози

Іншими словами - аденома простати. Виражена як новоутворення, причина - розростання тканин простати. Пухлина розташовується навколо сечівника і заважає сечовипусканню, порушує статеві функції.

Імпотенція

Синонім - еректильна дисфункція або статеве безсилля. Негативно впливає на якість статевого життя чоловіки, провокує безпліддя, стреси, послаблює організм у цілому, знижує самооцінку. Виражається як млявість статевого члена, нездатність досягати оргазму, утримувати ерекцію під час статевого акту.

Камені в нирках і сечовому міхурі

Часте захворювання, що викликає сильні болі, різі, труднощі сечовипускання. Камені в сечовому міхурі можуть бути виявом сечокам'яної хвороби.

Лікування в урології

Уролог-сексопатолог у Києві в нашій клініці подбає про те, щоб чоловік, звернувшись за консультацією та лікуванням, не відчував жодного дискомфорту. Головний принцип нашої роботи - повна конфіденційність, результативність та безпечність методів. Ми використовуємо новітнє обладнання для фізіотерапії, що дозволяє досягати успіху лікування з перших процедур.

Серед інноваційних методів боротьби з чоловічими захворюваннями - лазеротерапія, магнітно-резонансна терапія, електроімпульсна терапія. Наші методики швидко знімають запалення, біль, набряки. І повертають чоловікові гідну якість статевого життя.

Запис онлайн
4.55 из 5 , на основании 58 голосов

Контакты

Пн-Вс с 9:00-21:00

04050, г.Киев, ул. Герцена 17/25

(044) 232-30-93
(067) 224-73-54
(067) 224-73-47
(050) 590-23-01
(067) 313-23-01

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАС
Уролог-сексопатолог: facebook
Уролог-сексопатолог: vkontakte
Зателефонувати Відправити SMS Відміна
 
Зателефонувати