facebook
share
order
callback
comment
feedback
facebook
google+
romb
Medical Practice
Dr. Danatsko
(044) 232-30-93

(067) 224-73-54

(067) 224-73-47

(050) 590-23-01

(067) 313-23-01

Пн-Вс с 9:00-21:00
04050, г.Киев, ул. Герцена 17/25

Пластика вуздечки: сучасні методи корекції

plastika_uzdechkiВуздечка крайньої плоті статевого члена – це складка шкіри, розташована поздовжньо. Вона знаходиться між крайньою плоттю і головкою фалоса. Її призначення – повертати крайню плоть в потрібне положення для прикриття головки. Від того, наскільки анатомічно правильні розміри вуздечки, залежить стан і стан головки при ерекції. Якщо вуздечка коротка, чоловік відчуває біль і дискомфорт, статеве життя втрачає якість і привабливість. Тоді необхідна пластика вуздечки.

Ознаки дуже короткої вуздечки

Як визначити її розміри? Потрібно поспостерігати за станом статевого члена при ерекції. Якщо головка викривляється, вуздечка сильно напружена, натягнута, є больовий синдром, це говорить про патологію. Негайно зверніться до лікаря-уролога для діагностики.

Періодично – 1 раз в півроку – чоловікові потрібно звертатися для огляду в клініку. Вуздечка крайньої плоті може дати збій у будь-який момент, оскільки це досить тендітна частина тіла. На ній знаходиться багато нервових закінчень, найтонших лімфатичних судин. Тому така висока чутливість цієї маленької шкірної складки, більша, ніж у головки.

Пластика вуздечки крайньої плоті

Оперативне втручання при корекції вуздечки крайньої плоті – френулотомія. У перекладі з латинської tome – розрізання, а frenulum – вуздечка. При цій операції хірург робить невеликий поперечний надріз, потім зшиває його поздовжньо. Через тиждень шви видаляють, до статевого життя можна повертатися через 14 днів. Операція займає 10-15 хвилин і проводиться під місцевою анестезією.

Такапластика вуздечки статевого члена дозволяє відновити якість інтимного життя. Наступного дня потрібно звернутися до лікаря, щоб виключити ускладнення. Потім необхідно утримуватися від сексу протягом двох тижнів і уникати фізичного перенапруження.

Лазерна пластика крайньої плоті

Сучасні методи найболючіші, не вимагають зняття швів і реабілітації. Це значно полегшує життя пацієнтів: методика не так травмує, як традиційна операція. Пластика вуздечки крайньої плоті лазером безболісна. Краї шкірної складки просто згуртовуються, шви не потрібні, а значить, їх зняття – теж.

Крайню плоть за необхідності зшивають розсмоктуючими нитками, тому видалення швів відсутнє. Вся операція триває недовго – до 20 хвилин максимум. Реабілітація не потрібна – через 15 хвилин можна вирушати додому.

Новітні лазерні технології нашої клініки сприяють досягненню максимального результату. Лазер благотворно впливає на шкірні покриви, стимулює процес відновлення. Метод абсолютно безкровний, тому виключає зараження.

Переваги цієї методики – у її високій точності та технологічності. Апарат впливає лише на ті зони, які піддаються корекції. Тіло навколо оброблюваної ділянки не задіюється, тому не травмується.

Підготовка до пластики

Щоб виключити можливі ускладнення, перед операцією рекомендовано пройти діагностику і максимально докладне обстеження. Мета – виключити протипоказання, адже пластика короткої вуздечки робиться, якщо немає серйозних захворювань інфекційного або запального характеру. Велике значення має якість крові та її здатність до згортання.

Список призначень для підготовки до пластики дає уролог або хірург.

  • Аналізи сечі та крові (клінічні).
  • Аналіз крові на згортання.
  • Аналізи на гепатит.
  • Флюорографія.
  • Аналіз на статеві інфекції.
  • Біохімічні аналізи крові: білірубін, АЛТ, АСТ, глюкозу, кальцій, залізо, калій.
  • Аналіз на ВІЛ / СНІД.
  • Коагулограма (дослідження на фібриноген і протромбін).

Ці аналізи особливо необхідні в разі, коли використовується загальний наркоз. Якщо проводиться місцева анестезія, потрібні аналізи на RW, HCV-ат, ВІЛ, Hbs-аг.

Таких ускладнень практично не буває, оскільки методи оперативного втручання (лазер) безпечні і безкровні. І все ж, якщо після пластики відчувається біль, дискомфорт, виникає кровотеча, потрібно терміново звернутися до лікаря. Варто взяти до уваги, що не дотримання рекомендацій щодо утримання від сексу тягне за собою ризик ускладнень.

5 из 5 , на основании 3 голосов

Контакты

Пн-Вс с 9:00-21:00

04050, г.Киев, ул. Герцена 17/25

(044) 232-30-93
(067) 224-73-54
(067) 224-73-47
(050) 590-23-01
(067) 313-23-01

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАС
Пластика вуздечки: сучасні методи корекції: facebook
Пластика вуздечки: сучасні методи корекції: vkontakte
Зателефонувати Відправити SMS Відміна
 
Зателефонувати