facebook
share
order
callback
comment
feedback
facebook
google+
romb
Medical Practice
Dr. Danatsko
(044) 232-30-93

(067) 224-73-54

(067) 224-73-47

(050) 590-23-01

(067) 313-23-01

Пн-Вс с 9:00-21:00
04050, г.Киев, ул. Герцена 17/25

Проблеми з потенцією: що робити і як лікувати?

Програма діагностики

Незалежно від віку, проблеми з потенцією турбують 40% чоловіків усього світу. Тому, якщо у вас з’явилися перші негаразди в ліжку, ви не самотні. Ці патології можна й потрібно усувати. Цікаво, що в 95% випадків порушень ерекції можна позбутися. Необхідно лише правильно визначити причину. Наша клініка застосовує для цього світовий досвід європейських клінік і новітнє обладнання.prostatit_1

Симптоми порушення ерекції

Варто звернутися до лікаря уролога-андролога або сексопатолога, якщо ви помічаєте у себе такі ознаки.

 1. Досягати ерекції зі своїм статевим партнером складно (раніше було все в порядку).
 2. Не виходить підтримати ерекцію до отримання оргазму.
 3. Ерекція зникає протягом статевого акту, і його не можна довести до кінця.

Важливо розуміти: навіть коли у чоловіка є проблеми з ерекцією, він може еякулювати і досягати оргазму. Але все ж при найменшій підозрі на порушення статевої сфери варто пройти діагностику. Часто виявляються приховані захворювання, які ефективніше лікувати на ранніх стадіях.

Проблеми з потенцією в 20 років

Здавалося б, таких проблем бути не повинно. Але вони виникають, і, всупереч думці нефахівців, від кількості років мало що залежать. Проблеми з потенцією в молодому віці могут возникать по тем же причинам, что и 20 лет спустя.

 • Стреси.
 • Неправильне харчування.
 • Порушення кровообігу (венозний відтік).
 • Фізичні перенавантаження.
 • Статева психологія.
 • Гормональні зміни.
 • Прийом рецептурних і безрецептурних препаратів, що впливають на потенцію.
 • Збої в роботі нервової системи.
 • Приховані урологічні захворювання.

У 20 років простіше відновитися, ніж в 40 або 50. Але все ж не варто відкладати візит до лікаря, оскільки причина може бути серйознішою, ніж припускав пацієнт.

При яких захворюваннях посилюються порушення потенції

Є ряд фізіологічних причин, на перший погляд, не пов’язаних з порушеннями статевої сфери. Але насправді ці захворювання можуть викликати проблеми з потенцією в 30 років, здавалося б, квітучому чоловічому віці, та й у будь-якому іншому.

 • Захворювання передміхурової залози.
 • Цукровий діабет.
 • Пошкодження спинного мозку (і патології головного мозку).
 • Порушення роботи серця і судин.
 • Патології щитовидної залози.

Є ще такий термін, як психологічна імпотенція. Всі обстеження показують, що чоловік здоровий, а ось проблеми з потенцією в 40 років або іншому віці не відпускають. Тоді необхідна консультація сімейного психолога або відразу двох фахівців: психолога й сексопатолога. На прийом бажано прийти не одному чоловікові, а з партнеркою (дружиною), щоб вирішувати питання разом.

Невідреагований стрес

Це – основна причина, що викликає еректильну дисфункцію. Стрес на роботі, у стосунках з рідними, через матеріальні нестатки постійно накопичується, а виходу йому немає. В результаті страждає ерекція. Якщо до стресових обставин додається ще й неправильний режим дня: куріння, недостатній сон, дефіцит поживних речовин, вітамінів, то проблеми з потенцією лікар усуватиме ще довше.

Порушення кровообігу

Устранив эту патологию, можно добиться очень быстрого восстановления потенции. Кровообращение нарушается из-за слишком плотных или, наоборот, хрупких венозных и сосудистых стенок, повышенного давления, частого применения препаратов против простуды и гриппа.

Усунувши цю патологію, можна домогтися дуже швидкого відновлення потенції. Кровообіг порушується через занадто щільні або, навпаки, тендітні венозні та судинні стінки, підвищений тиск, часте застосування препаратів проти застуди та грипу.
Порушення кровообігу не дає повноцінно наповнюватися кров’ю пещеристим тілам фалоса. Також кров може швидко відливати, не затримуватися всередині статевого члена протягом достатнього часу. Тому з’являється еректильна дисфункція.

Диагностика_MG_8905

У нашій клініці проводяться ретельні дослідження здоров’я чоловіків. Для усунення проблем з потенцією ми розробили спеціальний пакет «Еректильна діагностика».

 1. Консультація сексолога.
 2. Лабораторна діагностика (загальний аналіз крові, аналіз крові на ліпідний обмін, глюкоза крові, аналіз крові на статеві гормони).
 3. УЗД простати, сім’яних пухирців, органів мошонки.
 4. Доплерографія судин статевого члена.

Це – необхідний мінімум, який потрібно пройти чоловікові для визначення причини поганої потенції.

Лікування іноваційними методами

Якщо виниклипроблеми з потенцією, що робити? Напрямок терапії визначить досвідчений лікар нашої клініки. Найчастіше рекомендована комплексна терапія: поєднання медикаментозної практики й фізіотерапії.

Ще одна мета – розслабити чоловіка, знизити його рівень тривожності, зняти стресовий стан. І, звичайно ж, відновити кровообіг. Цій меті служить інноваційний метод відновлення потенції – лазерно-вакуумна стимуляція.

Лазерно-вакуумна стимуляціяlvs_sm

sterzhen_proУніверсальна апаратура допомагає усунути порушення потенції будь-якої природи. Принцип дії – застосування локально-негативного тиску. Лазерне випромінювання стимулює роботу судин, активізує функції кавернозних тіл фалоса. В результаті потік крові до тканин пеніса посилюється, вони збагачуються киснем. Ефективність потенції підвищується в рази.

Процедура займає лише 10 хвилин і проводиться через день. Для повного курсу достатньо 10 сеансів.

4.13 из 5 , на основании 8 голосов

Контакты

Пн-Вс с 9:00-21:00

04050, г.Киев, ул. Герцена 17/25

(044) 232-30-93
(067) 224-73-54
(067) 224-73-47
(050) 590-23-01
(067) 313-23-01

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАС
Проблеми з потенцією: що робити і як лікувати?: facebook
Проблеми з потенцією: що робити і як лікувати?: vkontakte
 
Зателефонувати