Warning: session_start(): open(/home/medivip/.system/tmp/sess_p4s3ug196i32s8abajdopk3hv2, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/medivip/cic.kiev.ua/www/wp-content/plugins/smart-blog/index.php on line 10
Простатит: результат лікування з перших процедур | CIC
share
order
callback
comment
feedback
facebook
google+
romb
Medical Practice
Dr. Danatsko
(044) 232-30-93

(067) 224-73-54

(067) 224-73-47

(050) 590-23-01

(067) 313-23-01

Пн-Вс с 9:00-21:00
04050, г.Киев, ул. Герцена 17/25

Простатит: результат лікування з перших процедур

 

Програма діагностики

Простатит – це запальний процес передміхурової залози. Це захворювання діагностують у половини чоловіків старше 55 років. Багато хто не звертається до лікаря вчасно, чим посилює свій стан. Своєчасне звернення до досвідченого уролога-сексопатолога скоротить терміни лікування і позбавить від неприємних проявів.

Причини простатиту

 • Переохолодження.
 • Стрес (особливо хронічний).
 • Застій в органах малого таза.
 • Низький імунітет.
 • Не постійне статеве життя.
 • Незахищені статеві акти з подальшим інфекційним зараженням.

Незалежно від причини, ви можете вилікувати простатит у Києві в нашій приватній клініці у найкоротші терміни.

Симптоми простатиту

 • Порушення роботи сечовидільної системи.
 • Різь та пекучий біль під час сечовипускання.
 • Позиви, що викликають біль.
 • Передчасна еякуляція, труднощі з потенцією.
 • У гострій стадії температура підвищується до 40 градусів.
 • Дискомфорт під час статевого акту.

Форми простатиту

Гостра і хронічна. У гострій стадії симптоми проявляються яскравіше, турбують болі. Хронічна форма може протікати без найменших проявів. Бактеріальні інфекції викликають бактеріальний простатит, небактеріальні – небактеріальний простатит.
Перший вид захворювання турбує чоловіків частіше, особливо до 40 років. Бактеріальні інфекції – це гонорея, хламідіоз, трихомоніаз та інші. Спосіб передачі бактерій – лімфатичний або через кров. Щоб визначити природу захворювання, потрібна діагностика.

Діагностика простатиту

У нашій клініці є власний діагностичний центр з потужним закордонним обладнанням. Його використовують для визначення природи захворювання, з тим, щоб точно і ретельно провести лікування хронічного простатиту.

Діагностичний пакет «Простатит»

 • Пальцьовий огляд простати.
 • Мікроскопія секрету передміхурової залози і уретри.
 • Бактеріологічні дослідження сечі, простатичного та уретрального секрету, сперми.
 • Визначення PSA на предмет онкологічної патології передміхурової залози.
 • Обстеження сечовидільної функції (урофлоуметрія).
 • УЗ-обстеження простати.
 • Обстеження сім’яних пухирців.
 • Обстеження сечового міхура.

Лікування простатиту

Лікування хронічного бактеріального простатиту вимагає великої майстерності і високої кваліфікації лікаря. Воно комплексне, включає широкий спектр терапевтичних заходів. Це антибіотики з антибактеріальною дією: використовуються для очищення та знезараження урогенітального тракту.
Необхідно стимулювати імунітет і використовувати протизапальні, болезаспокійливі засоби. Обов’язково приймати комплекс вітамінів. У нашій клініці практикуються нові методи лікування простатиту в Києві..

Урологічна стимуляція «Стержень-ПРО»

Вилікувати простатит будь-якого походження та стадії допоможе потужний урологічний стимулятор «Стержень-ПРО». Його вплив базується на фотоелектростимуляції передміхурової залози. Це відбувається за допомогою ефективного дренування.
Метод визнаний єдиним в терапії обструктивних форм паренхиматозного простатиту. В результаті стимуляції активізується кровотік, прочищаються вихідні протоки, поліпшується стан часточок передміхурової залози. Підвищується тонус м’язових структур. Згодом ви забудете, що таке простатит, лікування в Києві значно скорочується за термінами.

Інші інновації в лікуванні простатиту

Ці сучасні методики: ультразвукова, лазерна, імпульсна магнітотерапія – використовуються для зняття запалення, болю, активізації кровотоку, підвищення імунітету, усунення застійних явищ в малому тазі. Вони дають високий результат вже після перших процедур, тому їх активно застосовують для лікування простатиту.

За допомогою потужного зарубіжного апарату BTL-09 пацієнт позбавляється від гіперплазії простати не онкологічного походження. Імпульсна магнітотерапія використовується також для позбавлення від каменів простати.
Наші методики відрізняються максимальною безпекою. Сеанси з цією апаратурою не вимагають спеціальної підготовки, вони комфортні і швидко дають результати. А досвідчені лікарі клініки контролюють процес терапії на кожному етапі.

3.67 из 5 , на основании 15 голосов

Контакты

Пн-Вс с 9:00-21:00

04050, г.Киев, ул. Герцена 17/25

(044) 232-30-93
(067) 224-73-54
(067) 224-73-47
(050) 590-23-01
(067) 313-23-01

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАС
Простатит: результат лікування з перших процедур: facebook
Простатит: результат лікування з перших процедур: vkontakte
Зателефонувати Відправити SMS Відміна
 
Зателефонувати

Warning: Unknown: open(/home/medivip/.system/tmp/sess_p4s3ug196i32s8abajdopk3hv2, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/medivip/.system/tmp) in Unknown on line 0