facebook
share
order
callback
comment
feedback
facebook
google+
romb
Medical Practice
Dr. Danatsko
(044) 232-30-93

(067) 224-73-54

(067) 224-73-47

(050) 590-23-01

(067) 313-23-01

Пн-Вс с 9:00-21:00
04050, г.Киев, ул. Герцена 17/25

Як лікувати псоріаз і чи можна його вилікувати

Фототерапія псоріазу –  площа 12 см² (один  спалах)  – 100 грн

Опуклі бляшки на шкірі, некрасиві рожево-білі плями, лусочки в найнесподіваніших місцях – таке ми іноді бачимо у своїх знайомих, а хтось, на жаль, у себе. Це псоріаз – він відноситься до виду лускатий лишай. Це захворювання – дерматоз, воно не передається іншій людині, і воно не інфекційне.

  Хто найбільше страждає на псоріаз?

Це і чоловіки, і жінки приблизно в рівній кількості. Захворювання може проявитися в будь-якому віці. Самий «гарячий» період проявлень – з 15 років (підлітки) до 25 років. Статистично виявлено, що третина перших проявів псоріазу припадає саме на підлітковий і юнацький вік до 20 років.

Як проявляється псоріаз: симптоми

Цятки, що виступають над поверхнею шкіри, надмірно сухі, з них осипаються лусочки, вони називаються папули. Цятки заходять одна на іншу, зливаються й формують бляшки. Це і є ділянки запалення хронічної форми. Якщо зробити їх аналіз, то в них виявиться надмірна кількість макрофагів, лімфоцитів, кератиноцитів і дрібних капілярів під шкірою. Вона потовщена і набагато щільніша в уражених місцях.

Плями можуть бути сріблястого або білого кольору. Їх називають парафіновими озерцями через схожість із краплями воску, розсипаними по шкірі. Найчастіше їх можна побачити в місцях згинів та тертя – на ліктях, під колінами, на сідницях. Псоріатичні «озерця» можна побачити й на голові, і на долонях, підошвах, навіть в ділянці паху і зовнішніх статевих органів. Це можуть бути невеликі локальні ділянки (наприклад, нігті) або досить об’ємні зони ураження.

Діагностика псоріазу

Спеціальні обстеження при псоріазі (особливо важкому його перебігу) включають:

  • Аналізи крові та сечі.
  • Ревматичні проби.
  • Гістологічні аналізи (за необхідності).
  • Для виключення інших захворювань шкіри – її біопсія.

Додаткові аналізи призначають за рекомендацією лікаря. Вони можуть включати ендокринні та імунні дослідження.

Чи можна вилікувати псоріаз

Це досить складно. І все ж існують сучасні методики, які вже застосовуються в Європі. Одним з найефективніших інноваційних методів лікування псоріазу визнають фототерапію. У нашій клініці є потужне обладнання, за допомогою якого можна полегшити життя хворих на псоріаз та поліпшити його якість.

Сильний свербіж шкіри, псоріатичні бляшки на шкірі не дають людині ефективно будувати особисте життя, кар’єру, не дають можливості відчувати себе комфортно. Часто це перешкода навіть для того, щоб мати домашню тварину.

Як лікувати псоріаз

Один з найсучасніших і ефективних способів лікування псоріазу – світлотерапія або, як її ще називають, фототерапія. Обмежень до її застосування практично немає. Деякі її види протипоказані при вагітності, захворюваннях печінки, психосоматичних розладах, проявленій онкології.

У цій методиці комбінують випромінювання хвиль. Їхня інтенсивність та довжина випромінювання визначаються після тестування. При цьому беруть до уваги тип шкіри, мінімальну дозу впливу ультрафіолетових променів. Так визначають індивідуальну схему фототерапії.

Лікування псоріазу правильне лише у тому випадку, коли вдається досягти ремісії. Для цього необхідно 5-10 процедур. У складних випадках – до 18. Тривалість процедури – до 40 хвилин. Періодичність – двічі на тиждень. Ефект приголомшливий – ремісія може тривати до 5 років.

Яка апаратура застосовується в нашій клініці?

Мед Flash CS II – це сучасна інноваційна система GP. Її призначення – полегшити страждання пацієнтів та лікування за допомогою продуманої системи охолодження. З її допомогою проводять фототерапію. Мета – видалення зайвого волосся, омолодження, усунення акне, лікування псоріазу та вітиліго, а також терапія захворювань судин.

MED Flash II CS має технологічно досконалий наконечник, за допомогою якого можна виконувати відразу два призначення: позбавлятися недоліків шкіри і охолоджувати. Це робить процедуру комфортною, безпечною. Лікар підбирає температуру впливу, її добре видно на дисплеї апаратури.

У комплекті передбачено 2 лампи та змінні фільтри. Це дає різні спектри випромінювання. А значить, можливість варіювати багатий діапазон процедур. Лампи і фільтри автоматично розпізнаються розумною апаратурою. Так можна відразу ж адаптувати фототерапію під будь-який тип шкіри.

2.79 из 5 , на основании 9 голосов
Записаться к специалисту
ЗАПОЛНИТЕ ЗАЯВКУ, И НАШ МЕНЕДЖЕР СВЯЖЕТСЯ С ВАМИ В БЛИЖАЙШЕЕ ВРЕМЯ

Контакты

Пн-Вс с 9:00-21:00

04050, г.Киев, ул. Герцена 17/25

(044) 232-30-93
(067) 224-73-54
(067) 224-73-47
(050) 590-23-01
(067) 313-23-01

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАС
Як лікувати псоріаз і чи можна його вилікувати: facebook
Як лікувати псоріаз і чи можна його вилікувати: vkontakte
Зателефонувати Відправити SMS Відміна
 
Зателефонувати