facebook
share
order
callback
comment
feedback
facebook
google+
romb
Medical Practice
Dr. Danatsko
(044) 232-30-93

(067) 224-73-54

(067) 224-73-47

(050) 590-23-01

(067) 313-23-01

Пн-Вс с 9:00-21:00
04050, г.Киев, ул. Герцена 17/25

Мамопластика

Мамопластика — це складна пластична операція для виправлення форми або розміру молочної залози. Вона проводиться частіше для жінок, але й чоловіки стають пацієнтами.

Види

 • Ендопротезування (для збільшення молочних залоз використовується ендопротез, імплантований під шкіру).
 • Редукційна мамопластика (мета — зменшення молочних залоз). В цьому випадку роблять резекцію жирової тканини і деяких залоз.
 • Мастопексія — естетична підтяжка грудей (у разі птозу — опускання молочної залози).
 • Корекційна пластика грудей (коригують розмір та форму сосків, ареол). Завдяки особливим методам мікрохірургії після такої операції через рік можна годувати дитину грудьми — раніше подібне було неможливо.

Показання

 1. Макромастія (різке збільшення молочної залози при збереженні пружності).
 2. Мікромастія, коли груди занадто маленькі від народження.
 3. Птоз (сильне відвисання, часто таке трапляється після пологів або в результаті вікових змін). Збільшення не обов’язкове.
 4. Постлактаційна інволюція (дуже маленькі грудні залози в результаті післяпологового вигодовування або через інші причини, не пов’язані з вродженими патологіями).
 5. Гінекомастія — така пластика грудей в Києві призначається, якщо у чоловіка неприродний розмір грудної залози, так звані «жіночі груди». Основна причина — гормональний дисбаланс.

Протипоказання

 • Онкозахворювання.
 • Інфекційний процес в організмі.
 • Незгортання крові.
 • Хронічна або гостра стадія захворювань внутрішніх органів.
 • Лактація в незавершеній стадії (дитині до року).
 • Вік до 18 років.

Діагностика

Перед тим як приймати рішення про операцію з мамопластики в Києві, потрібно провести ретельну діагностику. Наша клініка Medical Practice Dr.Danatsko має власний діагностичний центр Medivip. У кожного нашого пацієнта є можливість провести сучасну діагностику на найпотужнішому обладнанні.

 • Коагулограма крові.
 • УЗД стану молочних залоз.
 • Біохімічні аналізи на наявність гепатиту.
 • МРТ на магнітно-резонансному томографі закритого або відкритого типу.
 • КТ (комп’ютерна томографія).

Як готуватися до мамопластики

Професійна пластика грудей, ціна на яку залежить від складності та характеру операції, вимагає спільної відповідальності — лікаря й пацієнта. Тому за 2 тижні до дня хірургічного втручання не рекомендується приймати ліки з саліцилатами в складі та приймати гормональні контрацептиви.

plastika_grydiЗа тиждень до проведення мамопластики слід виключити куріння, оскільки нікотин провокує повільне загоєння швів. Причина — нікотиноїди роблять слабшим потік крові. Мамопластика, відгуки про яку можна знайти на форумах, максимально безпечна при правильній попередній підготовці.

Потрібно психологічно налаштувати себе на те, що операція триватиме від півтори години до 4 годин. Перед тим як зважитися на операцію зі зміни форми або об’єму грудей, чимало людей відвідують психолога. Це допоможе прийняти зміни своєї зовнішності та відчути позитивні результати цих змін.

Реабілітація

Після операції мамопластики клініка Medical Practice Dr.Danatsko допоможе значно скоротити час реабілітації. Сучасні методи комплексної терапії дозволяють скоротити терміни реабілітації в кілька разів і зробити її комфортнішою.

Зазвичай пацієнтка повертається додому вже в день операції або наступного дня. Можуть виникнути відчуття натяжіння шкіри в ділянці оперативного втручання. Легкий больовий синдром може зберігатися протягом декількох діб (2-4).

Якщо точно дотримуватися рекомендацій лікаря, ускладнень зазвичай не буває. Плюс сучасної мамології в тому, що через рік після пластики можна знову народжувати малюка і годувати його грудьми.

Мамопластика — найпопулярніша у світі операція в галузі естетичної хірургії. Вона здатна подарувати жінці абсолютно нове відчуття власної краси.

5 из 5 , на основании 1 голоса

Контакты

Пн-Вс с 9:00-21:00

04050, г.Киев, ул. Герцена 17/25

(044) 232-30-93
(067) 224-73-54
(067) 224-73-47
(050) 590-23-01
(067) 313-23-01

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАС
Мамопластика: facebook
Мамопластика: vkontakte
 
Зателефонувати