facebook
share
order
callback
comment
feedback
facebook
google+
romb
Medical Practice
Dr. Danatsko
(044) 232-30-93

(067) 224-73-54

(067) 224-73-47

(050) 590-23-01

(067) 313-23-01

Пн-Вс с 9:00-21:00
04050, г.Киев, ул. Герцена 17/25

RF-терапія — протипоказання

fddfgМісцеві протипоказання

Наявність металевих конструкцій  у зоні впливу При rf-ліфтингу обличчя це найчастіше «золоті нитки» і стоматологічні імплантати. Брекети і металеві зубні коронки в більшості випадків не є протипоказанням. При впливі на ділянку живота — внутрішньоматкові спіралі зі сріблом і міддю. Під радіочастотним електромагнітним впливом металеві предмети можуть сильно нагрітися і викликати опік навколишніх тканин. Запальний або інфекційний процес, пошкодження шкіри у місці дії Проведення rf-ліфтингу можливо лише на здоровій шкірі. Якщо в ділянці передбачуваного впливу присутні гнійничкові елементи, вугри або інші запальні елементи, проведення процедури може сприяти поширенню інфекції, посиленню запальних явищ. Доброякісні новоутворення шкіри і підшкірно-жирової клітковини 
У тому числі родимки (пігментні невуси), які виступають над поверхнею шкіри, або плоскі невуси. Якщо родимки одиничні (а вони є у всіх), під час процедури їх нескладно «обійти». Якщо родимок настільки багато, що лікар не може повноцінно виконати процедуру, від її проведення слід відмовитися. Також протипоказанням є велика кількість родимок на одній стороні оброблюваної ділянки, оскільки rf-вплив має бути однаковим з обох сторін тіла, інакше ефект  ліфтингу  буде асиметричним.Під час менструації rf-липолиз rf-ліполіз в ділянці живота не проводиться, оскільки посилення кровообігу в підшкірно-жировій клітковині може призводити до рефлекторного посилення кровопостачання матки і посилювати кровотечу. Раніше проведений ліпофілінг – наявність у ділянці впливу жирової тканини, штучно введеної під шкіру з косметичними цілями. Через ефект rf-ліполізу цей жир може передчасно розсмоктатися.
Після проведення хірургічних операцій (кесарів розтин, пластичні операції) проведення rf-терапії доцільне тільки після повної стабілізації м’яких тканин і завершення формування рубців — не раніше, ніж через 6 місяців після операції.
Загальні протипоказання
Кардіостимулятор або будь-який інший імплантований електронний пристрій
Незважаючи на те, що електромагнітний вплив відбувається лише безпосередньо під випромінюючою маніпулою на глибині до 2 см, імплантовані електронні пристрої є протипоказанням для проведення будь-яких медичних і косметологічних процедур. Під час їх проведення виникають електромагнітні поля. Це пов’язано з потенційним ризиком пошкодження імплантованого електронного пристрою.

Вагітність та годування груддю. Проведення клінічних випробувань на вагітних і годуючих жінках заборонене у всіх країнах. Тому дані про безпеку радіочастотного впливу підтверджені лише щодо жінок поза періодом вагітності та годування. Вагітність – такий стан організму жінки, при якому будь-які втручання у його функціонування повинні проводитися лише у разі необхідності. Ліфтинг шкіри або боротьба з целюлітом не є такою необхідністю. Проведення rf-ліфтингу доцільне не раніше, ніж через 1-3 місяці після пологів. Онкологічні захворювання  є протипоказанням для будь-яких фізіотерапевтичних процедур. RF-ліфтинг покращує кровообіг і прискорює поділ клітин, це може відбуватися в тканинах, уражених пухлиною, провокуючи її зростання. Хронічні захворювання в стадії декомпенсації. Печінкова, ниркова, серцева або дихальна недостатність у стадії декомпенсації (коли орган або система вичерпали всі свої можливості пристосування). При цих захворюваннях будь-яке підвищення навантаження на органи і системи організму протипоказане. А при rf-ліфтингу таке навантаження виникає: на серцево-судинну систему – через посилення кровообігу в ділянці впливу, на видільну систему – через підвищення рівня продуктів розпаду жирів. З тих же причин rf-ліфтинг не проводиться у гострому періоді при будь-яких інфекційних захворювань, при підвищеній температурі тіла.
Дитячий і підлітковий вік
Клінічні випробування, що підтверджують безпечність методу при проведенні процедур дітям, не проводилися. Тому у віці до 18 років rf-терапія не призначається.

5 из 5 , на основании 4 голосов

ЗАПИТАТИ ЛІКАРЯ

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

Контакты

Пн-Вс с 9:00-21:00

04050, г.Киев, ул. Герцена 17/25

(044) 232-30-93
(067) 224-73-54
(067) 224-73-47
(050) 590-23-01
(067) 313-23-01

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАС
RF-терапія — протипоказання: facebook
RF-терапія — протипоказання: vkontakte
Зателефонувати Відправити SMS Відміна
 
Зателефонувати