facebook
share
order
callback
comment
feedback
facebook
google+
romb
Medical Practice
Dr. Danatsko
(044) 232-30-93

(067) 224-73-54

(067) 224-73-47

(050) 590-23-01

(067) 313-23-01

Пн-Вс с 9:00-21:00
04050, г.Киев, ул. Герцена 17/25

Травматологія

Хороший ортопед-травматолог у Києві може допомогти багатьом людям. Це і є мета професіоналів клініки Medical Practice Dr. Danatsko.

Згідно зі статистикою, травми, пов’язані з пошкодженнями хребта, складають до 12%. Ще великий відсоток переломів, розтягнень і ударів рук, ніг, шиї в результаті аварій, нещасних випадків і просто необережних рухів. Ми допомагаємо впоратися з цими станами інноваційними методами, що значно прискорюють загоєння.

Коли звертатися до травматолога?114

Консультація травматолога в Києві і негайне звернення до лікаря терміново потрібні, якщо у вас:

 • Перелом будь-якої частині тіла (щиколотки, таза, плеча, суглобів, стегон, передпліччя, кисті й т.ін.).
 • Вивихи будь-якого походження, природи й локалізації.
 • Розтягування й розриви (коли постраждали сухожилля, зв’язки, м’язи).
 • Удари, глибокі або неглибокі садна.
 • Рани.
 • Струс мозку.
 • Ускладнення й рецидиви після травм.
 • Вісцерально-вегетативні порушення.

Діагностика Medivip

Власний діагностичний центр Medivip дозволяє зробити максимально точну діагностику. В арсеналі — найпотужніші японські магнітно-резонансні томографи закритого й відкритого типу, найкращі в столиці: Excelart Vantage і Aperto.

Відмінною апаратурою представлені УЗД-діагностика, рентгенологія. Для наших клієнтів підготовлена ​​прекрасна база сучасних лабораторних обстежень. У нашій клініці про вас подбають найдосвідченіші ортопеди-травматологи Києва. Вас чекає повна конфіденційність і абсолютне збереження лікарської таємниці.

Лікування

Травматологія в Києві у клініці Medical Practice Dr. Danatsko представлена ​​революційними методиками лікування, затвердженими й перевіреними світовою медичною практикою. Продумуючи схеми комплексної терапії, наші фахівці використовують багатий досвід участі в міжнародних програмах. Тому терміни лікування кожного нашого пацієнта значно скорочуються.

Мікрохвильова терапія BTL-21

Це надвисокочастотна терапія з використанням впливу мікрохвиль. Енергія магнітного поля так ефективно впливає на організм, що загоєння ран, подряпин, травм після вивихів і ударів проходить набагато швидше.

Мікрохвильова терапія сприяє посиленню кровотоку за рахунок невеликого підвищення температури в тканинах (до 6 градусів). Швидко знімається процес запалення, набряки. Методику застосовують при травмах і дистрофії суглобів, ураженнях тканин, травмах різного ступеня тяжкості. Галузь застосування — також і дитяча травматологія в Києві, оскільки мікрохвилі безпечні для здоров’я.

Плюси процедур — ще і в тому, що можна впливати на строго певну ділянку тіла, визначити дозування інтенсивності поля. Пацієнт лежить у вільній позі і відчуває себе комфортно.

Імпульсна магнітотерапія BTL-09

Магнітне поле — сильний стимулятор. За допомогою його імпульсів утворюються вихрові електроструми у живих тканинах. Це блокує біль, активізує роботу внутрішніх органів, зменшує набряки і знімає запальний процес. Імпульсна магнітотерапія стимулює роботу судин і капілярів, що дуже важливо для загоєння при ударах і травмах.

Сеанси на BTL -09 активізують нервові волокна скелетних м’язів. Їх мікроскорочення покращують обмінні процеси тканин, сприяють швидкому загоєнню. До високочастотної магнітотерапії вдаються при лікуванні травм опорно-рухового апарату, переломах, дистрофії суглобів і кісток, захворюваннях периферичної нервової системи та ЦНС.

Струми низької інтенсивності використовують для лікування складнозаживаючих ран, стимуляції роботи внутрішніх органів, лікуванні трофічних виразок.

Ультразвукова терапія BTL-5000

Інша назва методики — ультрафонотерапія. Її дія заснована на застосуванні коливань ультразвуку від 22 до 3 тисяч герц. Характер подачі може бути постійним або імпульсним, у залежності від того, яку схему лікування запропонує лікар-травматолог.

Ультразвук термічно впливає на організм. Розширюються кровоносні судини, всі рідини (кров, лімфа) циркулюють активніше, обмін речовин стає інтенсивнішим. Проходячи крізь клітини, ультразвук запускає ланцюжок складних хімічних реакцій, змінюючи кислотність і здатність до електропровідності внутрішньоклітинних середовищ.

Кров якісно змінює свій склад. Це підвищує здатність до опору інфекціям, прискорює процеси загоєння після травм і пошкоджень. Знеболюючого ефекту можна досягти фонофорезом — одночасним введенням ліків.

Які ще методи лікування травм використовуються в нашій клініці?

 • Електротерапія BTL-5000.
 • Інфрачервоний лазер BTL-5000.
 • Пайлер-терапія (світлолікування).

Залежно від віку, стану здоров’я, перебігу захворювання лікар-травматолог у Києві визначає тривалість і схему лікування. У клініці Medical Practice Dr. Danatsko сучасні методики дозволяють побачити ефект після першої ж процедури.

5 из 5 , на основании 2 голосов

Контакты

Пн-Вс с 9:00-21:00

04050, г.Киев, ул. Герцена 17/25

(044) 232-30-93
(067) 224-73-54
(067) 224-73-47
(050) 590-23-01
(067) 313-23-01

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАС
Травматологія: facebook
Травматологія: vkontakte
 
Зателефонувати