facebook
share
order
callback
comment
feedback
facebook
google+
romb
Medical Practice
Dr. Danatsko
(044) 232-30-93

(067) 224-73-54

(067) 224-73-47

(050) 590-23-01

(067) 313-23-01

Пн-Вс с 9:00-21:00
04050, г.Киев, ул. Герцена 17/25

УЗД апарат Toshiba Aplio XG

apliomx_2266-43Діагностика організму вагітних неймовірно важлива. У першу чергу — для корекції стану майбутнього малюка і визначення можливих ризиків здоров’я мами. Але – ось лихо! Жінці доводиться ходити по різних кабінетах, обстежуватися на десятках апаратів. Це дуже втомлює, адже вагітна жінка і так не завжди добре почувається. УЗД апарат Toshiba Aplio XG у 3-4 рази скорочує час діагностики, поєднавши всі функції в одній інноваційній техніці, в одному кабінеті. Більше не потрібно розпорошуватися на безліч походів по лікарях.

Ключові переваги Toshiba Aplio XG

УЗД апарат Toshiba Aplio XG чудово збалансований. Його призначення — широкий спектр УЗ-досліджень. Головна увага приділяється діагностиці молочних залоз, серця, судин і печінки. Саме ці органи найчастіше підводять жінок у період вагітності. Особливо на пізніх стадіях, коли підібрати оптимальний метод терапії й вилікувати захворювання набагато складніше.

Toshiba Aplio XG допоможе вирішити цю проблему – діагностувати захворювання та збої в роботі органів на ранніх стадіях вагітності або перед тим, як зачати дитину. Ключові переваги цієї унікальної моделі – висока чіткість зображення і чудова продуктивність. Ці якості в рази перевищують характеристики іншої діагностичної апаратури.

Апарат оснащений брендовим програмним забезпеченням. Воно гарантує легкість роботи і точність діагностики. Чутливі датчики фіксують навіть незначні зміни в роботі організму. Лікар бачить на дисплеї найтонші мікроділянки судин і елементи тканин. Це створює всі умови для швидкої, якісної і точної постановки діагнозу.  

Унікальні технології

Лікарі-фізіотерапевти відзначають, що Toshiba Aplio XG працює практично безшумно і без перешкод. Зображення, яке виводиться на монітор, відмінно видно. Це можливо завдяки вбудованому сканерові Aplio XG. Він створений за новітньою технологією – методом диференційованої тканинної гармоніки. Апаратура безпомилково проводить комбіноване сканування з просторово-частотним ефектом.

Унікальна технологія збирання передбачає ще і вбудований кольоровий та спектральний доплер. Органи і тканини видно як на долоні, їх можна збільшити і уважно розглянути будь-яку, навіть крихітну ділянку. Знімки неймовірно гладкі та контрастні. Вони відрізняються підвищеною деталізацією. Цей інноваційний метод УЗД практикує наша клініка, оскільки він відповідає новітнім світовим стандартам діагностики.

Точна діагностика стану молочних залоз

Навіть простий візит до гінеколога передбачає огляд молочних залоз. Їх стан проінформує лікаря, які сюрпризи може піднести вам власний організм. Але якщо пальпація може помилятися, то Toshiba Aplio XG працює безпомилково.

Японці розробили спеціальні комплексні технології — Computerized Aided Diagnosis і високоточну MicroPure. Вони успішно працюють у поєднанні з лінійним датчиком високої частоти, що діє в чотирьох вимірах. Такий симбіоз дозволяє дослідити молочні залози на глибинному рівні, недоступному для звичайних методів УЗД.

Розумна апаратура визначає, чи є в молочній залозі вагітної мікрокальцифікати (скупчення невеликих частинок кальцію). У малих дозах вони безпечні. Але, як тільки відкладення формують плями у вигляді ліній або грон, це може бути ознакою майбутніх або ранніх ракових пухлин.

На моніторі та знімках мікрокальцифікати виглядають як білі цятки. Для звичайної апаратури вони недоступні, тому раннє розвиток онкопухлин лікар-діагност може упустити і не помітити. Такі помилки обходяться дорого. Toshiba Aplio XG точно і чітко показує клінічну картину.

Діагностика печінки

Величезний плюс апаратури – можливість надати ясні характеристики стану печінки. Вбудована функція ASQ (Acoustic Structure Quantification) дозволяє лікарю безпомилково і швидко дослідити ехоструктуру печінки. Лікар бачить на моніторі, наскільки істотні дифузні зміни є в будові та стані цього життєво важливого органу. Кольоровий спектр робить процедуру легкою і простою.

Діагностика серця та судин

Під час вагітності серце несе найбільше навантаження. Судини працюють не менше. Хто не чув скарг вагітних на болі в ногах, не бачив виступаючі вени, набряки, особливо увечері або в спеку? Toshiba Aplio XG дасть докладну картину стану серця і судин жінки. Цю унікальну і дуже важливу можливість забезпечують японські утиліти Tissue Strain Imaging, Speckle Tracing, Dyssynchrony Imaging.

З їхньою допомогою лікар миттєво аналізує і коректно оцінює здатність міокарда скорочуватися, фіксує ритм і стабільність роботи серця. Цьому сприяє режим тканинного доплера та інноваційні матричні датчики.

Зверніть увагу: Toshiba Aplio XG — сучасний діагностичний апарат не тільки для вагітних. Він допоможе оцінити стан людського організму на будь-якій стадії його розвитку. Але наша клініка робить акцент саме на допомозі майбутнім мамам, оскільки святий обов’язок лікарів – зберегти життя і здоров’я ще й малюкам, на яких з таким трепетом і любов’ю чекають батьки.

5 из 5 , на основании 3 голосов

Контакты

Пн-Вс с 9:00-21:00

04050, г.Киев, ул. Герцена 17/25

(044) 232-30-93
(067) 224-73-54
(067) 224-73-47
(050) 590-23-01
(067) 313-23-01

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАС
УЗД апарат Toshiba Aplio XG: facebook
УЗД апарат Toshiba Aplio XG: vkontakte
Зателефонувати Відправити SMS Відміна
 
Зателефонувати