Warning: session_start(): open(/home/medivip/.system/tmp/sess_7lg5esjust2lf57ehpsd0fih20, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/medivip/cic.kiev.ua/www/wp-content/plugins/smart-blog/index.php on line 10
Варикоцеле. Чи можна обійтися без операції: MEDICAL PRACTICE Dr. Danatsko
share
order
callback
comment
feedback
facebook
google+
romb
Medical Practice
Dr. Danatsko
(044) 232-30-93

(067) 224-73-54

(067) 224-73-47

(050) 590-23-01

(067) 313-23-01

Пн-Вс с 9:00-21:00
04050, г.Киев, ул. Герцена 17/25

Варикоцеле: чи можна обійтися без операції

Варикоцеле – захворювання чоловіків: варикозне розширення вен, через яке утворюється сплетіння яєчка у вигляді грона. У перекладі з латинської varix позначає венозний вузол, kele – пухлина. Тобто пухлина, що складається з венозного вузла. У нашій клініці практикуються сучасні методи лікування цього складного захворювання. Оперативне втручання – крайній захід.

Групи ризику1386263255_uluchshit-krovoobraschenie 

Варикоцеле починає турбувати рано – з 14-15 років. Далі вікових обмежень немає. Це захворювання урологи-андрологи діагностують у 15% чоловіків. У пацієнтів з безпліддям варикоцеле діагностують у 40% випадків.

Причини варикоцеле

Основна причина – у венах підвищується рівень тиску. Виною тому особливе анатомічне розташування вен, особливо часто – на лівому яєчку. Провокують патології сильні фізичні навантаження, високий внутрішньочеревний тиск, тромбоз, запалення та порушення функцій нирок зі здавлюванням вен.

Симптоми варикоцеле

Найголовніший показник – больовий синдром. Біль тягнучий, віддає в мошонку, пах, яєчка (одне або обидва). При сильному фізичному навантаженні болі стають інтенсивнішими. Іноді посилюються навіть при ходьбі, статевому акті.

Характер болю непостійний. Постійним він стає лише на останніх стадіях варикоцеле. Найважчі ускладнення – безпліддя, атрофія яєчок. Зверніть увагу: захворювання може протікати безсимптомно.

Стадії захворюванняvarikocele_2

1 – розширені вени визначаються за допомогою інструментальних методів діагностики.

2 – потовщення вен видно неозброєним оком, але яєчко не змінюється в розмірах і щільності; зміни відчуваються при пальпації лише коли пацієнт лежить

3 – пальпація показує відхилення у положенні пацієнта стоячи
4 – розширення вен гронами добре видно у будь-якому положенні, яєчко або обидва змінюються в розмірі та щільності.

Варикоцеле буває одностороннім або двостороннім. Останнє проявляється набагато рідше. Лише на найскладніших стадіях варикоцеле операція в Києві проводиться в приватній клініці, під контролем досвідчених хірургів.

Діагностика варикоцеле

На ранніх стадіях негативні зміни можна визначити лише за допомогою доплерографії (доплерівське сканування), УЗД. Лікар досліджує судини сім’яних канатиків, визначає, чи є зворотний закид крові (венозний рефлюкс), чи збільшився діаметр вен (більше 0,5 мм – вже відхилення). Для цього застосовують пробу Вальсальви.

Велике значення має досвід лікаря-уролога, коли він використовує візуальний огляд і пальпацію. Спермограму призначають, щоб визначити, чи змінилися функції яєчок. Додатковий метод обстеження – аналіз крові на статеві гормони.

Лікування варикоцеле в Києві

У нашій клініці зібрана новітня технічна база медичного обладнання від відомих світових виробників. З її допомогою досвідчені лікарі проводять процедури, що дозволяють скоротити час лікування і обійтися без операції, якщо стадія захворювання це дозволяє.

Масаж та лікувальна фізкультура

На ранніх стадіях важливо відновити кровотік у венах, активізувати його, зміцнити стінки вен. Цьому сприяють спеціальні вправи і професійний масаж яєчок. Пацієнт перебуває в положенні лежачи. Таз піднятий, чим гарантується венозний відтік крові.

Стан вен відновлювати складніше, ніж кровотік у них. Тому після дослідження венозних стінок призначається або комплексна терапія, або радикальніші методи.

Склеротерапія

У вену яєчка вводять склерозант. Він допомагає заростити просвіт судини. Зворотний венозний відтік крові припиняється, болі вщухають, захворювання не прогресує..

Плюси склеротерапії – безболісність, оскільки застосовують місцеву анестезію, відсутність лікування в стаціонарі. Реабілітація не потрібна – можна відразу повертатися до своїх справ.

Емболізація сім’яної вени

У вену яєчка вставляють тонкий катетер. Через нього вводиться спіраль емболізатора. Цей метод блокує кровотік, захворювання не прогресує. Для кращої якості процедури вводять контрастну речовину.

Емболізація може проводитися через стегнову вену з заходом у нижню порожнисту і потім – у ниркову. 2-3 години постільного режиму – і можна повертатися до колишнього життя. Правда, без фізичних навантажень протягом місяця.

Мікрохірургічна реваскуляризація яєчка

Цей метод лікування варикоцеле – мікрохірургічне втручання. Мета – відновити відтік крові, пересадивши вени.

Лише у крайньому випадку рекомендується усувати варикоцеле операцією, вартість якої залежить від стадії та прогресування захворювання. Це травматично і вимагає періоду відновлення, на відміну від безопераційних методів.

Профілактика

Щоб не допускати розвитку захворювання, вчасно звертайтеся до лікаря-ендокринолога для обстеження. Уникайте надмірних фізичних навантажень. Регулярний секс допомагає уникнути застійних явищ в органах малого таза.

Порадьтеся з дієтологом щодо комплексу вітамінів. Ці прості заходи профілактики допоможуть уникнути варикоцеле.

5 из 5 , на основании 3 голосов

Контакты

Пн-Вс с 9:00-21:00

04050, г.Киев, ул. Герцена 17/25

(044) 232-30-93
(067) 224-73-54
(067) 224-73-47
(050) 590-23-01
(067) 313-23-01

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАС
Варикоцеле: чи можна обійтися без операції: facebook
Варикоцеле: чи можна обійтися без операції: vkontakte
Зателефонувати Відправити SMS Відміна
 
Зателефонувати

Warning: Unknown: open(/home/medivip/.system/tmp/sess_7lg5esjust2lf57ehpsd0fih20, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/medivip/.system/tmp) in Unknown on line 0