facebook
share
order
callback
comment
feedback
facebook
google+
romb
Medical Practice
Dr. Danatsko
(044) 232-30-93

(067) 224-73-54

(067) 224-73-47

(050) 590-23-01

(067) 313-23-01

Пн-Вс с 9:00-21:00
04050, г.Киев, ул. Герцена 17/25

Приватний дерматолог-венеролог у Києві: повна конфіденційність

Лікар дерматолог-венеролог поєднує відразу дві спеціальності. Перша — лікування шкіри, волосся і слизових оболонок (дерма в перекладі з латинської — шкіра). Друга — усунення інфекцій, що передаються статевим шляхом: Venus — Венера, богиня любові, звідси й венеричні захворювання. З цим широким колом проблем звертайтеся в нашу клініку.prostatit

Чим займається дерматолог-венеролог

Дерматолог усуває причини захворювань, які призвели до порушення функцій і структури шкіри. Часто вони пов’язані з прихованими запальними процесами, захворюваннями внутрішніх органів, про які пацієнт навіть не підозрює. Виявити ці причини — перша задача лікаря, що веде до успішного лікування.

Приватний венеролог у Києві може призначити консультацію інших фахівців: косметолога, алерголога, гастроентеролога. Комплексне обстеження дозволить правильно визначити причину симптомів (висипання на шкірі, почервоніння, хворобливе сечовипускання, білі та інше). Адже алергічні висипання пацієнт може приймати, наприклад, за висип, викликаний статевою інфекцією.

Які захворювання лікують у нашій клініці

Цей діапазон неймовірно широкий, оскільки ми володіємо власною технічною базою діагностичного та фізіотерапевтичного обладнання. У списку найскладніших захворювань, з якими до нас звертаються, такі:

 • гнійничкові ураження шкіри;
 • будь-які види герпесу (оперізуючий, статевих органів і т.ін.);
 • папіломавірусна інфекція (бородавки всіх видів);
 • дерматити і дерматози (шкірний, атопічний, нейродерматози);
 • різновиди екземи (в тому числі себорейна);
 • лишаї, еритеми, грибкові ураження;
 • інфекції, що передаються статевим шляхом, та інші захворювання.

Діагностика

в нашій клініці призначає обстеження на тих апаратах і за тими технологіями, які найкраще підходять у кожному конкретному випадку.

 • Аналізи на статеві інфекції.
 • Тести на гормони.
 • МРТ.
 • КТ (комп’ютерна томографія).
 • Загальні аналізи крові та сечі.
 • Спермограма для чоловіків.
 • Скринінг для жінок.
 • УЗД-дослідження, в тому числі й трансвагінальне УЗД..

Після уточнення і корекції діагнозу призначаються лікувальні процедури. Принцип роботи нашої клініки — оперативне втручання призначається лише у крайньому випадку, якщо інші методи не працюють. Наші лікарі уважно обстежують кожного пацієнта і призначають безпечну комплексну терапію.

Лікування у дерматолога-венеролога

Сучасні революційні методи впливу на організм дають результат набагато швидше, ніж при традиційному медикаментозному лікуванні. Наші медики пройшли практику в найкращих європейських клініках Європи та США. Пацієнт бачить і відчуває результати лікування вже після перших процедур.

Лазерна терапія BTL-500021248

Її проводять на універсальному апараті, впливаючи на організм низькоенергетичним лазерним випромінюванням. Метод активізує природні сили організму, знімає запалення, набряки, біль. Його застосовують при таких складних захворюваннях, як генітальний герпес, свербіж, подразнення при статевих інфекціях, вульвіт, простатит та інші.

Імпульсна магнітотерапія BTL-09/strong>

Впливаючи на організм магнітним полем правильно підібраною частоти, можна досягти приголомшливих результатів. Сходять набряки, нормалізується тиск, підвищується імунітет, зникає запальний процес. Цей метод застосовують при уретриті, гіперплазії простати, ендометріозі, аднекситі та інших захворюваннях.

Радіохвильова терапія BTL-21

Цей сучасний метод фізіотерапії базується на електроколиваннях з частотою хвиль 2450 МГц. Дуже добре підходить для чутливих людей, схильних до алергічних проявів, знижує запалення, больовий синдром, стимулює імунітет. Радіохвильову терапію у венерології застосовують при простатитах, запаленнях матки, ерозіях її придатків, кістах яєчників, аднекситі. Адже венерологічні захворювання йдуть обіруч з гінекологічними.

У чому переваги процедурkonsultaciya_urologa

 1. Реабілітаційний період — те, що вибиває з колії будь-якого пацієнта. Адже так хочеться після лікування швидше повернутися до роботи, сім’ї, відпочинку. Після наших процедур він не потрібний. Сеанси займають небагато часу і призначаються з найефективнішим інтервалом (від 1 дня та більше).
 2. Безболісність — те, що особливо цінується у лікуванні. Пацієнти у нас відчувають себе максимально комфортно.
 3. Процедури діють локально (обробляються лише ті ділянки шкіри, які вимагають лікування). Тканини навколо оброблюваної зони не задіюються.
 4. Методи підходять для терапії навіть найбільш важкодоступних і делікатних місць, оскільки цьому сприяє оснащена насадками апаратура.

Дерматолог-венеролог у Києві допоможе впоратися з вашими захворюваннями конфіденційно, збереже лікарську таємницю.

4.33 из 5 , на основании 6 голосов
Я хочу
Консультації
Новини

Контакты

Пн-Вс с 9:00-21:00

04050, г.Киев, ул. Герцена 17/25

(044) 232-30-93
(067) 224-73-54
(067) 224-73-47
(050) 590-23-01
(067) 313-23-01

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАС
Приватний дерматолог-венеролог у Києві: повна конфіденційність: facebook
Приватний дерматолог-венеролог у Києві: повна конфіденційність: vkontakte
 
Зателефонувати