fbpx
Безін’єкційна біоревіталізація гіалуроновою кислотою: як і навіщо
408

13511630_570788679770632_196894929_nБезін’єкційна лазерна біоревіталізація – ефективний метод омолодження. Він заснований на введенні гіалуронової кислоти без ін’єкцій та болю. В результаті обличчя, шия, ділянка рук та декольте щедро зволожуються. Метод максимально щадний та безпечний, тому так високо цінується усіма, хто небайдужий до краси.

Як діє методика?

Застосовується новітній апарат для лазерної терапії Beautytek light. Препарат Pure Hyalurone, що застосовується для омолодження, містить гіалуронову кислоту низької концентрації з низкомолекулярною формулою. Саме такий склад легко проникає під шкіру. В результаті скорочуються зморшки, шкіра набуває рівного тону, вирівнюється поверхня.

Результат – з першої процедури.
hyaluron

Показання для біоревіталізації

 • Суха шкіра.
 • Нерівний тон шкіри.
 • Неправильна робота пор.
 • Погана мікроциркуляція під шкірою.
 • Зморшки в усіх зонах обличчя, «гусячі лапки».
 • Розпливчасті контури обличчя.

 Чому саме гіалуронова кислота?

Вона має неймовірно сильну властивість зволоження. До того ж, унікальний склад, що сприяє утриманню рідини. Утримуваний обсяг у сотні разів більше, ніж обсяг самої кислоти!

Це допомагає швидко відновити тонус шкіри, чудово живити її зсередини, навіть якщо ви не користуєтеся жодними зволожуючими кремами і п’єте мало рідини. Зверніть увагу: після 40 років під шкірою здорової жінки виробляється наполовину менше гіалуронової кислоти, ніж у 20 років.

Після 60 років цей показник мізерно малий: виробляється лише 10%. Це змушує вводити її штучно. Найкращий та нетравматичний метод – безін’єкційна біоревіталізація гіалуроновою кислотою. Ніяких ін’єкцій, а результат той же, що й при їх застосуванні.

Результат курсу процедур lazernaya_biorevitalizaciya

Для найкращого ефекту слід пройти від 3 до 10 процедур, у залежності від віку, проблематики та стану шкіри. Інтервал між ними – до тижня. Реабілітаційний період не потрібен, а значить, економиться чимало часу. Процедура триває від півгодини до 1 години.

Що ми в підсумку бачимо:

 • Скорочення зморшок.
 • Природне омолодження шкіри.
 • Ефект ліфтингу.
 • Поліпшення кольору шкіри.
 • Нормалізація водного балансу (зникає сухість).

Чим відрізняється біоревіталізація з ін’єкціями та без них?

При безін’єкційній біоревіталізації не пошкоджується поверхня шкіри. Жодного болю й періоду реабілітації. Немає ризику зараження, оскільки відсутній контакт голки зі шкірою. Жодних гематом і плям на шкірі, що спрощує догляд, дозволяє жити в звичайному режимі. А результат такий же відмінний, як і з застосуванням ін’єкцій. Омолодження та гарний настрій.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2016
AndriiDev