fbpx
Видалення шкірних утворень
Більше чверті звернень до лікарів-дерматологів стосуються такої проблеми, як новоутворення шкіри. Це збільшення розмірів або розростання патологічних клітин шкіри, структура яких змінена. Для видалення доброякісних новоутворень шкіри наша клініка використовує п’ять методик.

Класична кріодеструкція рідким азотом

Суть її в тому, що на новоутворення впливають холодом. Ступінь заморожування -50 ° С. Висока ефективність, швидкість процедури, демократична вартість – головні плюси.

Апарат для кріодеструкції - фото

Методика дозволить уникнути утворення рубців, шрамів. Не завжди виходить провести видалення всіх бородавок рідким азотом за один сеанс. Іноді потрібне повторне проведення. Тип новоутворення також має велике значення. Наприклад, видалення бородавки на підошві вимагає проходження декількох сеансів через багатошарову структуру.

Звичайна заморозка триває від 10 до 30 секунд. У цей момент бородавка стає твердою і білою, а на дотик ще й дуже холодною. Після видалення бородавок азотом у обробленому місці з’являється міхур. Це нормальне явище. Пузир тримається від 5 днів до тижня. За цей час він зменшується, потім перетвориться на корочку. Після того як зійде зовсім, залишиться маленька рожева плямочка.

CryoPEN – кріодеструкція закисом азоту

Ступінь заморожування – 89 ° С. Це практична і найдосконаліша технологія кріодеструкції шкірних утворень. Дозволяє лікарю перевершити очікування пацієнтів: провести ВИДАЛЕННЯ ПАПІЛОМ жидким азотом.

Апарат для кріодеструкції - Сryopen: фото
CryoPEN

Це досконалий метод лікування шкірних захворювань. Класична кріодеструкція бородавок викликає біль через пошкодження здорових тканин. З цієї причини пацієнт часто перериває процедуру, і глибші шари шкіри залишаються без належної обробки.

CryoPen з точністю до міліметра направляє на новоутворення тонкий струмінь кріогенної рідини з температурою – 89 ° С. Заморожує лише пошкоджені тканини, створюючи мінімальний дискомфорт.

ВИДАЛЕННЯ ПАПІЛОМ азотом безболісне, тому пацієнт здатен легко перенести тривале глибоке заморожування. Результат – ефективне лікування при меншій кількості повторних відвідувань. CryoPen перетворює кріотерапію на точний та практичний метод лікування.

Радіохвильова хірургія

Вона проводиться на апараті «Сургітрон / Surgitron» (Ellman International, Inc., США). Це унікальний безконтактний метод розрізу та коагуляції м’яких тканин радіохвилями високої частоти. Процедура нетравматична, безкровна, безболісна та безпечна, оскільки радіохвилі не можуть занести інфекцію. Ефективність видалення бородавок за допомогою «Сургітрону» – 80-90%, а ймовірність появи їх знову – лише 2-5%.

Лазерне видалення

Його роблять за допомогою лазерного хірургічного апарату ЛХК-20-10 «Ланцет-2». Переваги методу:

  1. швидке лікування без руйнування тканин;
  2. швидке загоєння без швів;
  3. безболісність, відсутність післяопераційного болю;
  4. немає кровотечі та гнійних ускладнень;
  5. немає опіків і некрозу тканин;
  6.  Для гістологічного дослідження беруть якісний матеріал.

Хіміокоагуляція

Це видалення бородавок інших шкірних утворень спеціальними препаратами. Метод призводить до епідермального некрозу клітин, аканталозу. Клінічно це проявляється формуванням міхура, який заживе через 1-2 тижні. Ефективність лікування досить висока, становить 80%. Перевага методу – безболісність, рубці не утворюються.

бородавка - фотоБородавки, папіломи – доброякісні шкірні новоутворення. З’являються через попадання в організм вірусної інфекції (збудника папіломатозу). Мають вигляд вузлика або сосочка. Якщо на шкірі видно будь-які пошкодження, заразитися цим вірусом дуже легко.

Досить доторкнутися до зараженої людини, відвідати з нею одне місце – наприклад, басейн, скористатися її річчю. Кріодеструкція бородавок і ВИДАЛЕННЯ ПАПІЛЛОМ проводяться легко, не викликають великого дискомфорту.

Кератома – доброякісне новоутворення шкіри з характерним темно-коричневим кольором, розміром 1-2 см. У більшості випадків нагадує родзинку, вдавлену в шкіру. Вона злегка підноситься над поверхнею тіла. Кератоми бувають поодинокими і множинними.

кератоз - фотоКератоз – група поширених шкірних захворювань. Їхня характерна особливість – потовщення рогового шару шкіри. Прояви кератозу часті на кистях рук, підошвах, ліктях, колінах. Кератоз вражає волосяні фолікули. Пацієнти думають, що це родимка, і звертаються для кріодеструкції родимок. У цьому випадку необхідна точна діагностика.

Контагіозний молюск – поширене захворювання, що характеризується специфічними твердими куполоподібними перламутровими папулами з характерним пупковидним вдавленням. При видавлюванні папул виділяється густий вершковоподібний вміст – тільце молюска округлої форми.

Фіброма – доброякісна пухлина шкіри, що складається зі зрілих елементів сполучної тканини. Найчастіша локалізація фібром – епідерміс у товщі дерми. Виникає на слизових оболонках, сухожиллях, молочній залозі, матці.

Лентиго – доброякісні пігментні плями, що виникають через тривалу дію сонячних променів. Візуально це плями коричневого кольору з чіткими межами округлої форми.

© 2016
AndriiDev