fbpx
Вугрі (Акне)

Акне (вугрова хвороба) – хронічне запальне захворювання сальних залоз, яке виникає в результаті їхньої закупорки і підвищеного вироблення шкірного секрету (сала). Прищі виглядають як червоні горбки та викликають хворобливість.

Де краще лікувати акне

Чиста, рівна, красива, ідеально гладка шкіра – це шкіра людини, яка щодня доглядає за нею, веде здоровий спосіб життя, якісно харчується, не має шкідливих звичок і постійно прагне до досконалості.

Але, на жаль, людей, що ведуть сьогодні такий образ життя, дуже мало. А проблеми захворювань шкіри ростуть в рази з кожним роком. Найпоширеніша проблема – акне.
Якщо ви перебуваєте в пошуку, де проводять лікування акне в Києві, ласкаво просимо до нас! «Клініка апаратної косметології» (СіАйСі) допоможе вам позбавитися цієї неприємності. Наші технології успішно борються з будь-якими проявами акне (лікування вугрового висипу). Перш ніж пройти процедури, необхідно проконсультуватися з лікарем косметологом-дерматологом.

Чому з’являються акне?

Прищі зазвичай з’являються на шкірі, якщо у людини є такі стани:

  • період гормональної перебудови (підлітковий період, менструації);
  • підвищене вироблення шкірного жиру сальними залозами;
  • захворювання шлунково-кишкового тракту й дисбактеріоз;
  • зниження імунітету;
  • стресові ситуації;
  • алергічні стани;
  • фактор спадковості;
  • сезонні та кліматичні зміни;
  • неправильний або недостатній догляд за обличчям..

Якщо жир, який знаходиться в порах, під впливом повітря окислюється, виникають темні точки. При попаданні в пори хвороботворних бактерій точки запалюються, оскільки жир і мертві клітини – благодатне середовище харчування для них. Акне з’являються в проблемних зонах частіше, тому що саме в цих зонах розташована більшість сальних залоз.

Лікування акне неможливе без встановлення причин і провокуючих чинників. Раніше вважалося, що висококалорійні продукти (яйця, шоколад та інші) можуть спровокувати появу прищів. Також існує поширена думка про те, що на появу акне впливає забруднення шкіри. Однак в останні роки доведено, що ці фактори не є прямою причиною.

Коли необхідна консультація кваліфікованих фахівців?

Вугрової хвороба в активній стадії настає у підлітковому віці, оскільки в період статевого дозрівання у підлітків відбуваються гормональні сплески, що викликають порушення роботи сальних залоз і шкірного покриву. Вугрі часто з’являється після 20 років і без лікування це тягнеться довгі роки. У такому випадку необхідна консультація кваліфікованих фахівців, здатних визначити причину захворювання шкіри. Вони підберуть найкращий спосіб лікування акне.

Ефективне лікування акне в Києві у Клініці апаратної косметології

Наша клініка проводить лікування акне за допомогою двох апаратів: 3 Face GP і Beautytek Premium Edition. Кожна технологія має свої відмінності. Розглянемо ці методи окремо.

Лікування акне на обладнанні 3 Face GP (Італія)

лечение акне

3 Face GP – обладнання, що працює за інноваційними методиками. В основі технології – безперервна дія пульсуючого високоінтенсивного світла (HBLM-технологія). Лампа HBLM оснащена трьома насадками, одна з яких призначена саме для лікування акне. Хвилі довжиною 350 ~ 510 нм дають антибактеріальний ефект. Процедура триває лише кілька хвилин, але результат помітний вже після першої процедури.

Лікування акне на апараті 3 Face GP проходить завдяки високому рівню виробленого вільного кисню, а також за рахунок стимулюючої дії світла на механізми клітин. Така стимуляція відіграє дуже важливу роль у лікуванні вугрового висипу і в загоєнні запалених ділянок. Звужуються пори, відновлюються обмінні процеси – шкіра стає чистою і красивою.

Скільки потрібно процедур

Для досягнення найкращого ефекту потрібно пройти 6-8 процедур. Все залежить від індивідуальних особливостей шкіри. Але вже після 2-3 процедур ви помітите, що шкіра стала набагато чистішою.

Лікування акне Beautytek Premium Edition (Німеччина)

Beautytek Premium Edition – апарат зі штучним інтелектом. Він поєднує технологію європейської біокібернетики з акупунктурною терапією. Принцип роботи апарату грунтується на впливові низькочастотних малих струмів на клітинному рівні. Апарат діє зі зворотним біокібернетичним зв’язком, тобто автоматично діагностує початковий стан тканин і клітин. Після діагностики BeautyTek Premium Edition розробляє для пацієнта індивідуальну програму подачі імпульсів, які тут же впливають на ділянку лікування.

BeautyTek-терапія «пробуджує» власні резерви організму до оновлення. Це дарує омолодження і оздоровлення всьому тілу. Мікротоки впораються з вираженим висипом, позбавлять вас шрамів і рубців після акне.

Скільки потрібно процедур

Помітний результат ви побачите вже через 2-3 процедури. Але для найкращого ефекту необхідно 5-6 процедур. Уже після перших сеансів прищі менш помітні, шкіра підтягується. Не з’являтимуться нові вугри, оскільки пори за допомогою Beautytek очищаються.

лечение акне в Киеве

© 2016
AndriiDev