fbpx
Дерматолог-венеролог

konsultaciya_urologaКонсультація гінеколога, уролога, венеролога, дерматолога – 225 грн

Лікар дерматолог-венеролог поєднує відразу дві спеціальності. Перша – лікування шкіри, волосся і слизових оболонок (дерма в перекладі з латинської – шкіра). Друга – усунення інфекцій, що передаються статевим шляхом: Venus – Венера, богиня любові, звідси й венеричні захворювання. Подібними проблемами займаються також уролог та гінеколог. При наявності вказаних  проблем звертайтеся в нашу клініку.

Чим займається дерматолог-венеролог, уролог-венеролог, гинеколог-венеролог

Основною спеціалізацією нашої клініки є діагностика і лікування захворювань, які передаються статевим шляхом. Проблема інфекцій, що передаються статевим шляхом комплексна і складна, і часто потребує спільної роботи венеролога, уролога та гінеколога. Виявити спектр інфекцій. які які передаються статевим шляхом у пацієнта – перше завдання лікаря, що веде до успішному лікуванню.
Приватний венеролог в Києві для уточнення діагнозу може призначити консультацію інших фахівців: уролога, гінеколога. Комплексне обстеження дозволить правильно визначити причину симптомів (висипання на шкірі, почервоніння, хворобливе сечовипускання, білі та інші). Адже алергічні висипання пацієнт може приймати, наприклад, за висип, викликану статевою інфекцією. Основний принцип лікування будь-якої інфекції передається статевим шляхом, одночасне лікування обох сексуальних партнерів. навіть якщо один з них по лабораторним тестам здоровий, проте він може бути носієм хвороби

Які захворювання лікують у нашій клініці

Якщо у Вас виділення з статевих органів, дискомфорт, біль і різі при сечовипусканні, дивний, нетиповий запах в області статевих органів, наліт, висип, ерозії, виразки, прищики Вам необхідна консультація венеролога, уролога, гінеколога. Не завжди симптоми з’являються відразу, вони можуть з’являтися через певний час після статевого контакту (інкубаційний період, який може тривати від кількох днів до трьох тижнів.

Дуже часто інфекції передаються статевим шляхом протікають безсимптомно, непомітно переходячи в хронічну форму і виявляються випадково при проведенні профілактичних обстеженнях. Тому, при факті незахищеного статевого акту, в тому числі і при розриві презерватива необхідно обстеження у венеролога, уролога, гінеколога.

Якщо Ви не любите захищений секс, Вам необхідна регулярна консультація венеролога, або уролога, гінеколога при кожній зміні статевого партнера.

Створення тривалих відносин, майбутній шлюб, бажання мати дітей – також привід обстеження у венеролога обох статевих партнерів. Крім цього необхідно обстеження в уролога і гінеколога (аналізи на ЗПСШ входять в стандартний перелік обстеження)

Діагностика

Лікар-венеролог, уролог, гінеколог в Києві в нашій клініці призначає обстеження всіма сучасними високоточними і високоякісними методами діагностики, на тій апаратурі і за тими технологіями, які найкраще підходять в кожному конкретному випадку. При обстеженні пацієнта до 12-00, більшість результатів готові в той же день. За бажанням пацієнта можлива експрес-діагностика на протязі 3 годин. Після отримання результатів обстеження, відразу ж призначається адекватне, комплексне і якісне лікування до повного одужання. Критерій підтвердження повного одужання пацієнта – проведення лабораторних тестів.
  • Аналізи на статеві інфекції.
  • Тести на гормони
  • Загальні аналізи крові та сечі.
  • Спермограма для чоловіків.
  • Скринінг для жінок.
  • УЗД-дослідження, в тому числі й трансвагінальне УЗД..

Після уточнення і корекції діагнозу призначаються лікувальні процедури. Принцип роботи нашої клініки – оперативне втручання призначається лише у крайньому випадку, якщо інші методи не працюють. Наші лікарі уважно обстежують кожного пацієнта і призначають безпечну комплексну терапію.

Дерматолог-венеролог, уролог, гінеколог  в Києві допоможе впоратися з вашими захворюваннями конфіденційно, зберігши повну лікарську таємницю. Ми чудово розуміємо лікарську таємницю і ніколи не задаємо зайвих запитань.

Лікування у дерматолога-венеролога

Крім традиційного медикаментозного лікування у нас є найсучасніші революційні фізіотерапевтичні методи впливу на організм, які в комплексі приносять результат набагато швидше, ніж при тільки медикаментозному лікуванні. Наші медики пройшли практику в кращих європейських клініках Європи та США. Пацієнт бачить і відчуває результати лікування вже після перших процедур.

Лазерна терапія BTL-500021248

Її проводять на універсальному апараті, впливаючи на організм низькоенергетичним лазерним випромінюванням. Метод активізує природні сили організму, знімає запалення, набряки, біль. Його застосовують при таких складних захворюваннях, як генітальний герпес, свербіж, подразнення при статевих інфекціях, вульвіт, простатит та інші.

Імпульсна магнітотерапія BTL-09/strong>

Впливаючи на організм магнітним полем правильно підібраною частоти, можна досягти приголомшливих результатів. Сходять набряки, нормалізується тиск, підвищується імунітет, зникає запальний процес. Цей метод застосовують при уретриті, гіперплазії простати, ендометріозі, аднекситі та інших захворюваннях.

Радіохвильова терапія BTL-21

Цей сучасний метод фізіотерапії базується на електроколиваннях з частотою хвиль 2450 МГц. Дуже добре підходить для чутливих людей, схильних до алергічних проявів, знижує запалення, больовий синдром, стимулює імунітет. Радіохвильову терапію у венерології застосовують при простатитах, запаленнях матки, ерозіях її придатків, кістах яєчників, аднекситі. Адже венерологічні захворювання йдуть обіруч з гінекологічними.

© 2016
AndriiDev