fbpx
Позбутися зморшок

Зморшки – це складки та борозенки шкіри, що виникають на руках, обличчі, шиї та інших ділянках тіла. З’являються вони в результаті пошкоджень або розриву з’єднувальних еластичних волокон еластину і колагену – двох найважливіших складових шкіри людини.

Чому зморшки такі небажані

Зморшки – причина засмучення будь-якої жінки. Побачивши своє відображення в дзеркалі, у певний момент вона з гіркотою починає розуміти, що пройшов той щасливий період, який називається молодістю. А разом з мудрим ставленням до життя з’явилися й перші зморшки. Чому?

Вікові складочки на шкірі з’являються в результаті природних процесів, що відбуваються в організмі. Шкіра з віком втрачає еластичність, порушуються обмінні процеси. Підшкірний шар перестає утримувати вологу, що призводить до змін поверхні, появи великих та дрібних зморшок. З’являється друге підборіддя, якого можна позбутися з допомогою нашого іноваційного обладнання.

Ставлення до зморшок

Не тільки час впливає на шкіру, але і те, як ми ставимося до неї. Більшість людей вважає, що основна причина появи зморшок – старіння. Однак нерідко перші мімічні зморшки можуть з’явитися з 10 до 20 років. Вони виникають від частого скорочення м’язів під час сміху, розмови, звички супити та морщити ніс, у людей з рухомим обличчям.

Для корекції зморшок ми використовуємо такі методики:

Що робити?

Хочете зменшити кількість зморшок на обличчі? Вам необхідно попередньо проконсультуватися у косметолога. Сьогодні існує маса методів, що дозволяють повернути шкірі колишню форму. Зверніться до «Клініки апаратної косметології». Наші фахівці проконсультують вас, як позбутися будь-якого виду зморшок.

© 2016
AndriiDev