fbpx
Постакне

Постакне – це шкірні прояви й висипання, що виникли внаслідок неправильного або самостійного лікування акне.. Воно проявляється у вигляді постзапальних, пігментних плям, атером, інфільтратів і різних рубців – гіпертрофічних, атрофічних, келоїдних.

«Клініка апаратної косметології» (СіАйСі) пропонує революційний метод лікування постакне. Воно проводиться на апаратах 3Face GP (Італія) і BeautyTek Premium Edition (Німеччина). Це обладнання – прорив у галузі апаратної косметології. Завдяки цим методикам з’явилася можливість назавжди позбутися наслідків вугрової хвороби.

В яких випадках з’являються подібні дефекти?

Найчастіше – у людей, які перенесли важку стадію захворювання або хворобу середнього ступеню тяжкості. Постакне дуже псують зовнішність і вимагають обов’язкової корекції. Основні завдання лікування постакне – ліквідація косметичних недоліків шкіри, профілактика рецидивів: нових вугрових висипань і запалень.

У сучасній косметології великий арсенал ефективних і доступних способів усунення наслідків акне. Фахівці «Клініки апаратної косметології» (СіАйСі) працюють на висококласному обладнанні, досконало володіють прогресивними світовими технологіями лікування постакне.
Щоб підібрати адекватний метод лікування постакне, враховують характер і кількість дефектів шкіри, їх локалізацію та глибину проникнення. Особливу увагу приділяють індивідуальним особливостям пацієнта – наявності супутніх захворювань, віку, схильності до алергічних реакцій і т.д. Розглянемо найпоширеніші види постакне.

Гіперпігментація

Вона найчастіше з’являється внаслідок папуло-пустульозного акне, тривалого перебування на активному сонці, через видавлювання або розчісування вугрів. Щоб уникнути пігментації, застосовуйте сонцезахисні засоби. За умови схильності до появи плям лікар-дерматолог-косметолог допоможе підібрати препарат з відбілюючими властивостями.

Рубці

Рубці – прояв важкої форми акне: конглобатних та індуративних вугрів. Вони бувають різних видів: келоїдні, атрофічні (нижчі рівня шкіри), з запаяними всередину комедонами. Дуже часто рубці виникають внаслідок механічного впливу на важкі форми акне: чистка, видавлювання. «Клініка апаратної косметології» із задоволенням допоможе вам вилікуватися.

Показання до лікування постакне:

  • пігментні плями,
  • інфільтрати,
  • рубці,
  • постзапальні плями.

Протипоказання:

  • герпес, псоріаз;;
  • гострі інфекційні захворювання;
  • захворювання серцево-судинної системи в стадії декомпенсації;
  • онкологічні захворювання;
  • цукровий діабет;
  • вагітність і період лактації.

лечение постакне

Як позбутися постакне? Лікування на апараті 3Face GP (Італія)

Апарат 3Face GP (Італія) оснащений трьома насадками: HBLM-лампа з пульсуючим високоінтенсивним світлом, насадка для мікродермабразії, насадка для комп’ютеризованого вакуумного масажу. 3Face GP – це комплексне лікування постакне, яке запускає механізми регенерації шкіри на клітинному рівні.

Пори звузяться, пігментні плями зникнуть, навіть видаляються рубціта шрами. Всі ці процедури в комплексі дають приголомшливий результат – чиста, гладка, сяюча шкіра! Процедура абсолютно безболісна.

Лікування постакне (1 курс) становить 7-8 процедур. Результат буде помітним після перших 2-3 процедур.

Як позбутися постакне? Лікування Beautytek Premium Edition (Німеччина)

Beautytek Premium Edition (Німеччина) має штучний інтелект. Апарат впливає на зворотний біокібернетичний зв’язок. Це означає, що він автоматично виконує діагностику стану тканин та клітин і передає інформацію на апарат. BeautyTek Premium Edition після діагностики розробляє індивідуальну програму подачі імпульсів, які відразу впливають на проблемну ділянку.

Принцип роботи обладнання заснований на дії струмів з низькою частотою на клітинному рівні. BeautyTek змушує власні резерви організму оновлюватися. В результаті відбувається природна регенерація клітин.

Для досягнення результатів необхідно 5-6 процедур. Ефект ви побачите через 2-3 процедури.

Лікування постакне у нас включає застосування таких методик:

© 2016
AndriiDev