fbpx
Шрами та рубці

У місцях, де були глибоко пошкоджені м’які тканини або дерма, утворюються рубці. Це відбувається після опіків, нещасних випадків, операцій, порізів, як наслідок акне (вугрової висипки). Бувають випадки, коли залишаються шрами від спроб суїциду. Сьогодні в Києві видалення шрамів лазером найефективніше в приватній клініці у хорошого лікаря.

Які бувають рубці

Рубці зовні виглядають по-різному: все залежить від особливостей організму, швидкості загоєння рани, виду ушкоджень та інших факторів. Деякі ділянки тіла більш схильні до утворення гіпертрофованих рубців: верхня частина спини, шия, ділянка грудей, плечі та мочки вух.
Шкіра у цих місцях товстіша, тому на неї припадає більша частка напруги. У такому місці з великою ефективністю проводиться лазерне шліфування шрамів. Унаслідок пошкоджень на цих ділянках тіла, таких як операція або травма, з’являється широкий яскравий шрам.

Процес утворення рубців

Почервоніння рубців зберігається 2-6 місяців після їх формування. Рубець у цей період ще активний, він може зменшуватися або збільшуватися, змінювати забарвлення й форму. Потім настає так званий період дозрівання. У дорослих та підлітків цей період займає близько року, а у дітей – півроку. Протягом наступних років рубець не активний. Він стає менш помітним, безболісним і м’яким.

У деяких випадках через індивідуальні особливості шкіри та розташування рубців у ділянках, найбільш схильних до напруги (наприклад, плечовий суглоб), процес дозрівання не відбувається. Рубець продовжує ущільнюватися та збільшуватися. Такий рубець називають гіпертрофічним.

видалення рубців та шрамів - фотоВидалення рубців

Шрами, отримані після операцій, косметологічних процедур та травм, можуть відразу перетворити впевнену у собі людину в закомплексовану. Адже більшість рубців залишаються помітними все життя. Прощавайте, відкриті футболки та шорти, майки і бікіні.

Як позбутися шрамів? Їх видалення було неможливим до останнього часу, оскільки звичайна хірургічна операція залишала новий слід на шкірі. За допомогою інноваційних технологій, які пропонує наша «Клініка апаратної косметології» (СіАйСі), позбутися шрамів можна лише за кілька сеансів!

Показання до проведення корекції:

 • рубцеві зміни на окремих ділянках шкіри;
 • шрами (післяопераційні, після травм);
 • рубці на місці гострих та хронічних запальних процесів (вітрянка, акне, фурункульоз).
 • післяпологові розтяжки і рубці після різкого зниження ваги.

Протипоказання:

 • захворювання шкіри;
 • хронічні захворювання в період загострення;
 • запальні процеси організму;
 • келоїдні рубці в анамнезі;
 • вагітність, період лактації;
 • цукровий діабет;
 • онкологія.

Як проводяться процедури по корекції рубців та шрамів

Процедура корекції і лазерне видалення рубців ми проводимо на двох апаратах: 3Face GP і Beautytek Premium Edition. Дане обладнання – абсолютна новинка в сфері інноваційної біокібернетики. Завдяки їхньому впливу результати дійсно захоплюють. Кожен має особливості та відмінності. Розглянемо окремо проведення процедур на даному обладнанні.

3 FaceGP

Видалення шрамів за допомогою 3 Face GP полягає в тому, що головка зі спеціальною абразивною орбітальною насадкою обертається і знімає верхній шар шраму. Так проводиться делікатне шліфування. Після процедури утворюється рана, вона покривається скоринкою. Загоєння проходить протягом 4-6 тижнів. Так видаляються опуклі шрами, згладжується межа між рубцем і шкірою навколо нього.

Скільки необхідно процедур?

Для досягнення результату знадобиться від 3 до 5 процедур. Все залежить від розміру і характеру шраму.

Кожна процедура видалення рубців (шрамів) проводиться після повного загоєння рани від початку попередньої процедури – 4-6 тижнів.

Результат

Після проведення кількох процедур по видаленню рубців шкіра стає гладшою і набуває здорового вигляду. Окремі шрами та рубці, відшліфовані на апараті 3 Face GP, стають менш опуклими і менш помітними.

Beautytek Premium Edition

Beautytek Premium Edition заснований на штучному інтелекті. Поєднання акупунктурної терапії з фізіотерапією дає приголомшливий ефект. Дія заснована на впливі низькочастотних струмів на клітинному рівні. Beautytek Premium Edition передає на апарат вихідні дані про стан тканин та клітин пацієнта. Після цього апарат сам підбирає індивідуальну програму подачі імпульсів на потрібну ділянку.

Скільки необхідно процедур?

Кількість процедур визначає лікар. Зазвичай це 5-7 сеансів.

Видалення рубців і шрамів проводиться кілька разів на тиждень, оскільки для досягнення оптимального результату процедура проводиться на невеликих ділянках шкіри – до 3 см. кв.

Результат

Ефект помітний вже після двох перших процедур. Хоча він проявляється не відразу, але пізніше ви помітите, що клітини регенеруються, шрам стане менш помітним.

Переваги видалення шрамів і рубців на апаратах 3Face GP і Beautytek Premium Edition

 • При шліфуванні рубців, шрамів результат помітний відразу після проведення перших сеансів терапії.
 • Процедуры проходят в амбулаторных условиях, не требуют пребывания в стационаре.
 • Процедури проходять в амбулаторних умовах, вони не вимагають перебування в стаціонарі.
 • Процедури проводяться на всіх типах шкіри.
 • Проводиться корекція шрамів різної глибини, ширини та довжини.
 • Тканини навколо рубців залишаються без змін.
 • Видалити рубці та шрами можна на всьому тілі, навіть у важкодоступних і делікатних місцях.
© 2016
AndriiDev