fbpx
Діагностика в приватній гінекології

Консультація гінеколога 450 грн, фотокольпоскопія -500 грн, УЗД вагінальне 600 грн

У перекладі з грецької мови гінекологія– це медична наука з вивчення жінки («гінекей» – жінка, «логос» – вчення). Ця галузь процвітала вже в 1737 році при Паризькій королівській академії. А перша інформація про неї відома ще з єгипетського «гінекологічного» папірусу XIX століття до нашої ери.

Світовий досвід на службі гінекологів

Приватна гінекологія в Києвіу клініці Medical Practice Dr. Danatsko – це інноваційні методи в практиці медицини. Здоров’я жінки (статеве й репродуктивне) настільки важливе, що впливає на всі сфери її життя: сім’ю, роботу, відносини з новими людьми. Професійні фахівці нашої клініки піклуються про те, щоб ви відчували себе у нас комфортно й захищено.

Наша VIP-клініка – закритого типу. Тому головну увагу весь персонал – від офіс-менеджера до головного лікаря – приділяє вашому комфорту й турботі про вас.

 Що чекає на кожну пацієнтку при зверненні до нас?

 • Новітні методи скринінгу, різні види діагностики у нашому власному діагностичному центрі.
 • Професійні лікарі (у нас немає жодного співробітника без вищої медичної освіти).
 • Досвід постійної участі персоналу в міжнародних програмах з акушерства та гінекології.
 • Приватна гінекологічна клініка, повна конфіденційність і збереження лікарської таємниці.

Послуги центру гінекології

Ми здійснюємо повну передпологову підготовку і сервіс класу Deluxe. Спеціалізована клініка гінекології в Києві не залишає пацієнток до, під час і після вагітності й пологів. Комплексні програми під керівництвом гінекологів-акушерів і супутніх фахівців допомагають у боротьбі з безпліддям, догляді, відновленні й реабілітації організму. Клініка має у своєму розпорядженні власний центр гінекології з чудовим обслуговуванням.

Наш сервіс включає:

 • Повний пакет обстеження і профілактики жінок до і після 40 років.
 • Сучасна інструментальна діагностика (включаючи висновки експертів, фотокольпоскопію, МРТ, КТ, ультразвукові дослідження, кольпоскопію шийки матки та цервікального каналу).
 • Лабораторна діагностика.
 • Коагулограма.
 • Аналізи крові на внутрішньоутробні інфекції.
 • ПЛР-дослідження на статеві інфекції.
 • Гормональна корекція (в тому числі й аналізи крові на гормони).
 • Лікування захворювань за схемами, перевіреними в новітній практиці світової медицини.

Комплексна фізіотерапія

У нашій клініці представлена ​​новітня діагностична та лікувальна апаратура від кращих світових виробників (Швейцарія, Італія, Німеччина, Чехія). З її допомогою ефективно лікуються найскладніші жіночі захворювання, з якими може впоратися гінекологічна клініка в Києві.

За допомогою комплексної терапії у нас ефективно лікують такі складні захворювання, як апоплексія яєчників, кісти яєчників, мікоплазмоз, генітальний герпес, атрофічний вагініт, аднексит. Користуйтеся всіма послугами, які лише може надати сучасна клініка гінекології. Професіонали Medical Practice Dr. Danatsko завжди в повній мірі нададуть допомогу та професійну консультацію.

© 2016
AndriiDev