fbpx
Косметологія

Кожна жінка мріє про те, щоб виглядати чарівною і привабливою, але дуже часто будні нашого життя та його темп приземляють нас у дійсність. Шкіра обличчя вже не виглядає такою свіжою, як раніше, з’явилася дрібна сіточка зморшок навколо очей, а складки, що виникли навколо рота, роблять обличчя набагато старшим, ніж насправді. А засоби, запропоновані для догляду за обличчям, на жаль, не дають очікуваного ефекту.
Косметологія давно перестала обмежуватися лише доглядом за шкірою. Сучасна косметологія – галузь медицини, що спеціалізується на виправленні недоліків зовнішності людини: вивченні причин їх появи і розробці способів корекції. Вона виникла на стику дерматології (науки про шкіру) і фізіотерапії (науки про вплив на людський організм природних та інших фізичних факторів).
Косметологи не лише перейняли з цих галузей медицини ефективні, перевірені часом підходи до лікування, а й розробили багато нових, використовуваних тільки в косметології безопераційних технологій.
Ми оснащені усім необхідним обладнанням і технологіями для безопераційної підтяжки обличчя, омолодження шкіри і виправлення різних недоліків зовнішності. Більшість обладнання і технології – це найкраще, що є у світі, вперше представлено в Україні, в клініці СіАйСі.

© 2016
AndriiDev