fbpx
Корекція фігури

Мати красиву фігуру без активних занять спортом дуже складно. Та й не завжди можна обмежитися відвідуванням спортивного залу, адже він не вирішує всіх проблем. Красива фігура – це плавні форми, підтягнута шкіра, відсутність целюліту. Якщо позбутися зайвої ваги в тренажерному залі можна при дотриманні дієти, то для позбавлення від целюліту і підвищення тургору шкіри необхідно відвідувати масажиста. Поширена проблема, коли вага набувається не в тих місцях

Як скоротити терміни корекції фігури

У професійній косметології можна обійтися без операції і тривалої реабілітації. Лікарі-косметологи Італії та Німеччини випереджають світ у цьому питанні. Вони займають перші місця на косметологічних виставках краси.

31 (1)

У нашому медичному центрі, що глибоко спеціалізується на красі таі здоров’ї жінок і чоловіків, понад 12 видів впливу на форми тіла. Використовуються методи корекції фігури: ін’єкційні, апаратні, ручні, мікротокові обгортання та багато іншого.

Підібрати оптимальний метод для тієї чи іншої зони тіла допоможе головний лікар центру, Василь Васильович Данацко. Він освоїв практики корекції фігури у найкращих клініках Італії, Німеччині, Чехії, Словаччини. Результат не змусить довго чекати. Вже після першої процедури зникне кілька зайвих сантиметрів.

cic 43cic 92

© 2016
AndriiDev