fbpx
Ультразвукова кавітація
Ультразвукова кавітація: Beautytek Avita Plus(Cymedics AVITA+) (Medilab,Germany)

beautytek avita plus(cymedics avita+) (medilab,germany)

Ультразвукова кавітація: Med²Contour (General Project,Италия)

med²contour (general project,италия)

Скальпель? Пластична хірургія? Забудьте про них. Ми пропонуємо абсолютно нові, без крові та операції методики боротьби з локалізованими жировими відкладеннями і целюлітом. Їх роблять за допомогою апаратів:

Beautytek Avita Plus(Cymedics AVITA+) (Medilab,Germany) 

Med²Contour (General Project, Італія)..

Сьогодні це найкраще обладнання в Європі та США в боротьбі з локалізованими жировими відкладеннями і целюлітом. Вперше у Вас з’явилася можливість випробувати на собі приголомшливий ефект у нас в клініці, в Києві. Наша клініка на сьогоднішній день єдина, у якої є можливість виконувати ультразвукову кавітацію в Києві на цих апаратах і за вигідною ціною.

Проведення процедури на Beautytek Avita Plus

У кожної людини завжди буде «впертий» жир і стійкі жирові відкладення, які просто не хочуть зникати, незважаючи на заняття, дієти та здорове помірне харчування. Для боротьби зі стійкими локальними жировими відкладеннями, що не піддаються корекції іншими методами, апарат Beautytek Avita Plus (Cymedics AVITA+) (Medilab,Germany) використовує TFR-метод. – Це вдосконалений метод стабільної кавітації. Інноваційна технологія діє вибірково на мембрану жирової тканини, створюючи в ній канали. Вміст клітин через канали виводиться у лімфоток. Таким чином, обсяг жирових клітин зменшується, навантаження на організм фізіологічне і абсолютно мінімальне

«Стабільна кавитація» – це фізичне явище, яке полягає в дії високого тиску (понад 4 кПа) і частоті близько 30-70 кГц, а також дії багаточастотної безперервної хвилі (33 кГц). Лікування жирових відкладень, ожиріння та целюліту завдяки використанню кавітації у поєднанні з багаточастотною хвилею близько 33 кГц і хвилею тиску потужністю 4 кПа з частотою 30-79 кГц є найбільш дбайливою і абсолютно безпечною системою для усунення зазначених проблем.

Процедура повністю безболісна, і Ви зможете продовжити своє нормальне повсякденне життя відразу ж після процедури. Процедури проходять швидко і не інвазивним способом, що радує. Адже зовсім недавно боротьба з целюлітом та локальними жировими відкладеннями була можлива лише хірургічним способом.

beauty_tekПереваги Beautytek Avita Plus (Cymedics AVITA +) (Medilab, Germany)

 • Низька частота ультразвуку для особливо чутливої шкіри, щадний режим.
 • Завдяки неінвазивному методу лікування немає необхідності міняти робочий розпорядок дня, як це відбувається при пластичній хірургії.
 • Одна система для комбінованого застосування та досягнення оптимальних результатів:
  •усунення жиру за допомогою ультразвуку і поліпшення шкіри за допомогою радіочастот;
 • неінвазивний і безболісний додаток після хірургічної ліпосакції та кріоліполіза.
 • результат помітний відразу і наростає з проходженням кожної наступної процедури;
 • не інвазивна процедура;
 • ефективне зменшення обсягів жирових клітин;
 • безболісний та максимально безпечний спосіб;
 • відсутність періоду реабілітації.
 • Надійний. Зроблено в Німеччині. Made in Germany

Скільки необхідно процедур

Для досягнення оптимального результату проводиться від 3 до 10 процедур, кожна триває 40-50 хвилин (1 зона). В кожному окремому випадку призначається індивідуальний курс.

Проведення процедури на Med²Contour (General Project, Італія)

med2 conturMed²Contour це новітня розробка італійських вчених у галузі естетичної медицини, яка не має аналогів у світі. Створена для лікування целюліту та локальних жирових відкладень. На другій щорічній церемонії естетичної медицини Aesthetic Awards (14.03.12) американська версія  Med²Contur отримала нагороду як найкращий устрій для корекції фігури без хірургічного втручання.

В основі ефекту застосування Med²Contour, лежить феномен стійкої кавітації завдяки потужній ультразвукової системі та запатентованій конструкції спеціальних насадок. Завдяки вакуумній технології сучасний апарат піднімає жирову тканину так, що дія ультразвукових хвиль низької частоти глибоко проникає та фокусує увагу виключно на певній зоні, яка підлягає лікуванню.
Суть методу полягає в тому, що під дією особливого виду ультразвукових хвиль у жирових клітинах утворюються мікропухирці повітря. Вони збільшуються у розмірах, розріджують жир і без зусиль витісняють його з адипоцитів, що веде до негайного зменшення обсягів. При подальшому збільшенні пухирців, мембрана адипоцитів лопається, і накопичення жиру в даній ділянці стає неможливим.

Переваги Med²Contour: Med²Contour:

– это первая система для ультразвукового липолиза, с интегрированным вакуумным отсосом и двумя ультразвуковыми излучателями в одной рукоятке, что позволяет получать заметные результаты уже после проведения первых процедур.

– Це перша система для ультразвукового ліполізу з інтегрованим вакуумним відсмоктуванням і двома ультразвуковими випромінювачами в одній рукоятці, що дозволяє отримувати помітні результати вже після проведення перших процедур.

– Це безпечна і ефективна альтернатива хірургічній ліпосакції: чудові результати неінвазивним, безпечним і повністю безболісним методом.

-Це технологія селективного впливу на локальні жирові відкладення і ефективне руйнування жирових клітин.

– Відсутність побічних ефектів і періоду реабілітації.

– Проведення кавітації на Med²Contour проводиться курсом 6-10 процедур з інтервалом 7-10 днів.

Результат

Вже після першої процедури ультразвукової кавітації ви відчуєте зменшення обсягів. Ваша шкіра підтягнеться, омолодиться, стане більш пружною. Після закінчення курсу необхідно проходити підтримуючі курси раз на півроку.

Рекомендації під час проходження курсу кавітації

Вплив на організм ультразвуку вимагає дотримання деяких рекомендацій:

 • Дотримання дієти під час проведення курсу (курс вважати повністю завершеним через 10 днів з моменту проведення останньої процедури).
 • Дотримання питного режиму (обов’язково випивайте 2,5-3 л рідини на день).

Протипоказання до ультразвукової кавітації

 • Захворювання жовчного міхура.
 • Наявність кардіостимулятора.
 • Захворювання ендокринної системи
 • Прийом антикоагулянтів, сульфаніламідів;
 • Цукровий діабет;
 • Тромбофлебіт;
 • Вагітність;
 • Загострення хронічних захворювань.

У нашій приватній клініці ультразвукова кавітація відгуки отримала найкращі, нас рекомендують.

 

© 2016
AndriiDev