fbpx
Масаж

В уявленні багатьох масаж – розслаблююча процедура з використанням ароматичних масел. Однак він дозволяє отримати не лише фізичне та моральне розслаблення. Це частина комплексного лікування, що поліпшує стан пацієнта.

Регулярне використання масажу активізує кровообіг, відбувається локальний та загальний лімфодренаж. Це впливає на загальне оздоровлення організму, покращує самопочуття. Зробити масаж – значить, подбати про себе. У кожного виду масажу – свої показання.

Загальний лікувальний масаж

Потрібен для відновлення працездатності, зняття втоми, стресу, підвищення настрою. Це прекрасна профілактика цілого ряду захворювань. Підвищаться обмінні процеси, покращиться фізична активність та м’язовий тонус.

Розслаблюючий масаж

Включає різні техніки: точковий масаж, лімфодренаж і т.ін. Завдяки гармонійному поєднанню різних технік відновлюється баланс тіла та душі, знімається головний біль, прискорюється виведення токсинів. Техніка дозволить зняти стрес і розслабитися, відновити енергетичну рівновагу.

Антицелюлітний масаж

Впливає на підшкірно-жировий шар з метою розгладити рельєф та поліпшити тонус шкіри, позбутися целюліту. Людина худне за рахунок поліпшення кровообігу, стимуляції обміну речовин.

Масаж комірцевої зони

Поліпшить кровообіг, зніме м’язову напругу, усуне головний біль, нормалізує артеріальний тиск. Після проведення курсу процедур перестануть турбувати головні болі, відчуття втоми, ви відчуєте легкість.

Масаж голови

Масаж голови – багатофункціональна методика, що впливає на весь організм. М’якими легкими рухами масажист делікатно впливає спочатку на волосяну частину голови, після на обличчя. М’язи шиї розслабляються. Як результат, проходить тривожність, втома, головний біль та мігрені, стимулюється ріст волосся, поліпшується їхній зовнішній вигляд.

Масаж стоп

Унікальна методика оздоровлення всього організму. На поверхні стопи розташовується величезна кількість рефлекторних точок, що відповідають за функціонування внутрішніх органів. Завдяки впливу на них масажист нормалізує роботу всіх систем та органів. Процедура дуже й дуже приємна.

Вакуумний масаж

Під час вакуумного масажу посилюється крово- та лімфообіг, перерозподіляється кровотік. Як результат, приплив артеріальної крові до всіх тканин зростає, а разом з ним – приплив поживних речовин і кисню.

Використання спеціальних засобів

Під час процедури використовують масажні гелі, креми та ефірні масла. Засоби підбирають індивідуально для посилення ефекту. Вони пом’якшують та розгладжують шкіру, сприяють зменшенню жирових відкладень, виводять зайву рідину з організму.

© 2016
AndriiDev