fbpx
BeautyTek-терапія тіла

Використовувати BeautyTek-терапію ефективно для реабілітації після мамопластики, абдомінопластики, ліпосакції, зменшення набряклості та післяопераційних гематом, усунення рубців і шрамів.

BeautyTek-терапія тіла: в чому користь

 • усунення целюліту;
 • підтяжка та корекція форми грудей;
 • зменшення обсягів сідниць, живота;
 • моделювання форми тіла;
 • повернення тонусу шкірі;
 • усунення в’ялості;
 • догляд за жирною і сухою шкірою;
 • підтяжка шкіри живота.

Біокібернетична терапія результативна при стресових станах організму, відновленні балансу енергії. Для найкращого результату пройдіть діагностику підшкірно-жирових відкладень

BeautyTek-терапия теларезультат процедуры BeautyTek
биокибернетическая терапиябиокибернетическая терапия - результат курса

Косметологічні процедури. Підтяжка живота. Проведення процедури BeautyTek-терапії тіла

 1. Перше, що робить лікар, – вносить ваші персональні дані про вік, стать, препарати, які ви приймаєте. Це необхідно для створення індивідуальної програми лікування. Підбираються електроліти, зонди, які оптимально впливають на організм.cic 92Формується ідеальний алгоритм терапії.
 2. Шкіру очищають і обробляють антисептиком, потім наносять електроліт. Це гель або крем для глибшого впливу.
 3. В руки пацієнту дають електрод – він потрібен для отримання даних діагностики. При проведенні процедури необхідно перекладати його з однієї руки в іншу, в залежності від того, з якою стороною тіла працює лікар.
 4. З допомогою аплікаторів фахівець дуже плавно переміщує аплікатор по тілу. Ви не відчуєте скорочень м’язів або неприємних відчуттів. Процедура настільки приємна, що ви зможете відпочити, розслабитися.
 5. Коли процедура закінчена, з тіла знімуть залишки гелю-електроліту і накладуть засіб, що подовжує цей ефект. Його не можна змивати 12 годин.
 6. Під час курсу BeautyTek-терапії дотримуйтесь питного режиму. Як мінімум, випивайте 2.5 літра рідини.

Косметичні процедури: скільки потрібно сеансів

Одна процедура триває від 30 до 90 хвилин — час залежить від зони, яка обробляється. Для досягнення найкращих результатів пройдіть курс 12-18 сеансів. Їх проводять 2-3 рази на тиждень.

Результат 

Підтягнутість шкіри ви відчуєте вже після першої процедури. Під час проходження курсу ефект наростає. Терапія BeautyTek омолоджує весь організм.

© 2016
AndriiDev