fbpx
RF-терапія

Ті клієнти, які хочуть виглядати молодшими і використовувати для цього новітні методики, бажають докладніше знати, що таке rf-ліфтинг. Це сучасна високорезультативна методика омолодження, яка за ефективністю порівнюється з пластикою. За безпечністю ж rf-ліфтинг набагато крутіший. RF перекладається як Radio Frequency, тобто електрострум радіохвиль.

Це нешкідливий спосіб позбутися зморщок, підтягнути шкіру і виглядати чудово. Інновації дозволяють зробити обличчя й тіло гладким, прибрати мімічні зморшки, зайві складки. Результат ви побачите відразу ж, після першого сеансу, а ефект піде за наростанням, радуючи вас протягом найближчих 2-3 років.

Чим відрізняються rf-ліфтинг і пластика?

rf ліфтинг - фото

При пластиці приготуйтеся до травматичності й реабілітаційного періоду, оскільки хірург усікає шкіру. Ділянка ця натягується, пропадають зморшки. Але через травматичність і вразливість шкіри можуть виникнути ускладнення, запалення, швидко заносяться інфекції. Шкіра не стає здоровшою – вона стоншується і в’яне, слабшає. Як результат – нові зморшки.

Правильно проведена процедура rf-ліфтингу відразу робить вас молодшими на 5-7 років. Людина не страждає від того, що шкірний покрив порушується, як у випадку зі скальпелем. Немає ризику отримати інфекцію, оскільки немає розрізів. Всі процеси омолодження відбуваються природно, оскільки активізується виробництво колагену і еластину. Тіло й обличчя стають свіжими, підтягуються.

Як працює радіохвильовий ліфтинг

Електромагніти налаштовуються так, щоб глибоко, але делікатно прогріти шкірний шар. Підбираються найефективніші радіочастота і температура. Температура досягає 42 градусів, цього достатньо для запуску реструктуризації клітин. Це також комфортно пацієнтові.

Навіщо впливати на колагенові й еластинові волокна? Коли людина стає старшою, ці волокна розшаровуються. Вони набувають неначе пошарпаного вигляду, розтягуються і вже не можуть підтримувати каркас шкіри.

При рф-ліфтингу ці волокна скорочуються через тепло, вони коротшають. Автоматично підтягуються тканини. Контур обличчя стає чіткішим, що омолоджує на 5-7 років. Подібним же чином працює rf-ліфтинг тіла. Досягається головна мета – зникають зморшки. А продукти розпаду переробляються, фільтруються печінкою, через кілька годин виводяться з організму.

Коли ефект швидкий, а коли – відстрочений?

Вже після першої процедури ви помітите, що виглядаєте набагато краще. Шкіра омолоджується, але це лише початок. Чому так відбувається? Підшкірні спіральки-колагени мають білкову природу. Під впливом температури вони скорочуються і натягуються. Це – швидкий ефект, але триває він недовго. Приблизно 7-8 днів.

У цей час у шкіри є можливість відпочити, розслабитися, розвантажитися. Це корисно. Відпочиваючи, шкіра як бар’єр захищає бурхливі процеси, що виникають під нею. Там утворюються нові молекули, активізуються білкові сполуки, ростуть колагенові волокна.

Проходить 4-5 процедур, і отриманий ефект омолодження наростає. Вже через 4 тижні шкіра стабільно тримає тканини, вона пружна. Старий колаген та еластин розпався, а новий сформувався. Тепер ви можете розраховувати на довготривалий ефект своєї краси.

Формування нових клітин триває до 5-6 місяців. А тримається результат досить довго – до 3-х років. Підтяжка шкіри дуже істотна – до 20%. Це майже як після пластики, але вигляд свіжий і здоровий, а не штучний. Професійний рф-ліфтинг у Києві в нашій клініці – це комплекс з 8-12 сеансів. Саме стільки процедур потрібно для відмінного ефекту і справді шикарного омолодження.

Показання

Проводити процедуру рекомендовано не раніше 25 років. А ось граничний вік у науковій літературі не описаний. Найголовніше – не роки, а в якому стані знаходиться обличчя і тіло.

РФ-ліфтинг обличчя

  • Мімічні зморшки.

  • Гусячі лапки.

  • Провисання шкірних складок (птоз).

  • Обвисання підшкірно-жирової клітковини – гіподерми.

  • Нечіткі контури.

  • В’янення шкіри, витончення дерми в результаті фотостаріння.

  • Шрами після вугрів.

  • Розацеа.

РФ-ліфтинг тіла

  • Обвисання боків, стегон, складки на спині, в зоні талії і т.ін.

  • Втрата чіткості контурів тіла.

  • Обвисание кожи, дряблость, потеря тургора (упругости).

  • Целюліт у будь-який стадії (їх 4, від першої до четвертої).

  • Розтяжки (стриї).

  • Рихлість і потовщення підшкірно-жирового шару.

Протипоказання

Звичайно ж, радіохвильовий ліфтинг у Києві не обходиться без протипоказань. Це природно для будь-якої методики. Показання бувають абсолютними:

  • Онкопухлини у будь-якій стадії.

  • Захворювання крові.

  • Червона вовчанка.

  • Свіжі рубці в зоні впливу радіохвиль.

  • Склеродермія.

Показання бувають тимчасовими; тоді РФ-ліфтинг не показаний, поки стан не пройде, а захворювання не вилікують:

  • Вагітність.

  • Лактація (годування груддю).

  • Запальні та хронічні простудні захворювання.

  • Вірусні інфекції.

  • Висипання і запалення, мікротравми в зоні впливу на шкіру.

Радіоліфтінг: як підготуватися до процедури за всіма правилами

Головне – зняти зайві предмети з тіла і одягу. А саме: викласти ключі, брелоки, інші металеві предмети. Зняти ланцюжок, браслет, кільце. З очей потрібно акуратно вийняти контрактні лінзи. У той день, коли ви робите радіоліфтинг, не записуйтеся на інші процедури.

Особливо важливо не впливати на ті ділянки шкіри, які піддаються радіочастотному впливу. Час процедури невеликий – лише 15-20 хвилин. Болю немає, тому анестезія не застосовується. Реабілітація теж не потрібна.

Як поводитися після процедури?

Найважливіше правило – 3 доби після радіоліфтінгу повинні бути щадними. Не перегрівайте шкіру тіла та обличчя, особливо в ділянках обробки. Не варто перебувати під прямими променями сонця.

Відразу ж після сеансу rf-ліфтингу протягом трьох днів не можна перегрівати тіло й обличчя: уникайте будь-якого опромінення, в тому числі сонячного, не відвідуйте сауну, не засмагайте на пляжі. Варто утриматися від пілінгу або будь-якого механічного впливу, здатного пошкодити шкіру. Реабілітаційного періоду не потрібно.

Які методики доповнюють і підсилюють rf-ліфтинг

РФ-ліфтинг можна доповнювати іншими сучасними методиками, які посилять і продовжать ефект омолодження. Хоча радіоліфтінг хороший і як самостійна, самодостатня процедура.

У ті дні, коли рекомендує ваш лікар, можна використовувати на додаток до впливу радіохвиль:

Хімічний пілінг,

Б’юті-тек терапію,

Мезотерапію,

Фотоомолодження,

Інші види пілінгів.

Потрібно обов’язково дотримуватися рекомендацій лікаря, у які дні застосовувати ці процедури, а в які ні. Якщо грамотно підійти до питання поєднання методик, рф-ліфтинг здатний значно підсилити і продовжити результати пластичної операції на обличчі й тілі.

RF-ліполіз або радіочастотний ліполіз

Клініка Medical Practice Dr. Danatsko має власний парк потужного устаткування, що дозволяє провести ефективний RF-ліполіз. Це роблять на апараті BeautyTek   (Німеччина). Вам гарантований якісний рф-ліполіз обличчя й тіла. Лише 6-8 сеансів – і зайвих кілограмів як не бувало. Силует фігури покращиться, обличчя отримає чіткі контури.

Що таке RF-ліполіз?

rf ліфтинг - фото

Це високотехнологічна система RF – вплив на організм радіохвилями. Енергія концентрується на оптимальній глибині – до 20 мм, мінімум – це 15 мм. На цій глибині розташована підшкірно-жирова клітковина. Вона піддається впливу під час сеансу, жирові клітини руйнуються, вага нормалізується.

Що ще відбувається в організмі у цей період? Апарат BeautyTek  AP результативно впливає на шкіру, допомагаючи організму створити оптимальний баланс енергії. Сполучна тканина розм’якшується, а саме вона формує оболонки часточок жиру. Коли вони ущільнюються, ми бачимо целюлітні відкладення. Розумна апаратура допомагає впоратися і з ними теж. Як саме?

Активізується природний процес ліполізу. Так розпадаються молекули жиру в жирових клітинах: їх називають адипоцити. Частина цих клітин пошкоджується настільки, що вони руйнуються повністю, внутрішньоклітинні жирові відкладення руйнуються теж.

Крім того, поліпшується кровотік, це відбувається в окремих місцях і по організму в цілому. Апаратура дає відмінний лімфодренажний ефект. Його забезпечує спеціальна інтелектуальна технологія EDMA, заснована на електродинамічній м’язовій активації. Продукти ліполізу швидко і без шкоди для здоров’я виводяться з організму. Вони вже не беруть участь у процесі синтезу жирів, організм очищається, людина худне.

Детальніше про RF-терапію, історію методу, механізми її впливу дивіться тут: RF-терапія.

Чудові ефекти, які виникають під час дії радіохвиль на жировий прошарок і шкіру. Процедура не інвазивна (без проникнення скальпеля або інших медичних інструментів, голок). Це відмінна можливість схуднути, не позбавляючи себе звичних задоволень, вести такий же спосіб життя, як і раніше.

Можна скорегувати обсяги сідниць, живота, рук (що особливо складно), ніг, грудей. Силует красиво коригується, зникає целюліт. Періоду реабілітації немає. Вам здається, що це неймовірно? Так і є. Але в нашій клініці це реально, а ціни на рф-ліполіз найдемократичніші.

Не плутайте ліполіз з …

Не варто вважати рф-ліполіз панацеєю, ліками і методикою «від усього». Не полишайте занять у спортзалі після процедур, харчуйтеся розумно, пийте чисту воду, щоб результати були ще помітнішими.

Запам’ятайте: ліполіз – це не засіб лише для схуднення і не спосіб впоратися з ожирінням. Ці процедури не замінюють таку технологію, як ліпосакція або ультразвукова кавітація (відкачування жиру). Особливо при обробці об’ємних зон тіла.

У чому ефективність RF-ліполізу?

Згідно з практикою і підтвердженими клінічними даними, найкращі результати наступають після 6-8 процедур. Апаратура BeautyTek  не підводить і дає можливість скорегувати фігуру і обличчя.

Результати клінічних досліджень показують, що:

Більш ніж у 68% тих, хто звернувся за допомогою і пройшов курс рф-ліполізу, обсяг жирової тканини зменшився до 20%. Після проходження сеансів середнє зниження обсягів склало:

стегно – 2,45 см,

живіт – 4,5 см,

сідниці – 3,1 см,

рука – 2,1 см.

Процес природного розщеплення жирів в 4 рази активізувався.

За результатами сеансів RF-ліполізу:

Апельсинова шкірка розгладилася.

Щільність тканин збільшилася.

Жирових відкладень стало менше.

Контури тіла змоделювалися.

Коли ефективний RF-ліполіз?

За тих обставин, коли у пацієнта діагностовані:

млявість і в’ялість шкіри;

целюліт;

тонус шкіри значно знижений;

колір обличчя порушений;

виявлені ознаки гиноидном липодистрофии.

Переваги RF-ліполізу BeautyTek

відсутність травм і мікротравм;

неможливість зараження;

не потрібна анестезія;

немає відчуття болю;

не виникає ускладнень.

RF-ліполіз відмінно поєднується з іншими методиками, які гарантують збагачене і взаємне посилення результату.

Скільки процедур потрібно

Лікар зазвичай призначає мінімально 1 процедуру на 7 днів. Курс проходять у середньому протягом 6 тижнів. Чотири рази на рік проводять коригувальні курси. Кількість процедур призначає косметолог-дерматолог. Детальну інформацію про те, як працює апарат Beautytek , пацієнт отримає при особистій консультації. Перший ваш крок у вірному напрямку – завчасний запис на радіочастотний ліполіз.

© 2016
AndriiDev