fbpx
Пілінг

Косметологи знають, що поверхневий шар клітин шкіри поступово відмирає, і якщо його делікатно зняти, це дозволяє активувати регенерацію та відновлення шкіри, завдяки чому вона стає ніжною, гладкою, свіжою й молодою на вигляд. З цієї метою косметологи застосовують чистку (пілінг), що в перекладі з англійської означає «очищати, відокремлювати, відлущувати». З точки зору естетичної медицини це контрольований процес видалення верхніх шарів шкіри.
Пілінг, а точніше, використання вина та винної кислоти як основних реагентів для очищення шкіри, має давню історію, що тягнеться аж до того часу, коли з’явився саліциловий пілінг і почав успішно застосовуватися. Методика пілінгу як засіб очищення й омолодження шкіри з’явилися в азіатських країнах та Стародавньому Єгипті ще в середні століття, де локальна практика використання даної процедури налічує не одну сотню років.

І навіть сьогодні ця методика, визнана однією з найкращих методик безопераційного омолодження обличчя та інших частин тіла, є найбільш затребуваною і найпопулярнішою процедурою в косметології. Основа такої популярності – доступність, простота і швидкість у застосуванні з яскраво вираженим ефектом омолодження шкіри. Застосування пілінг обличчя - фотогарантія оновлення шкіри та усунення її недоліків, оскільки процедура призводить до усунення зморшок різної глибини, лікує вугрові висипи й нерівності шкірного покриву (шрами, рубці, постакне і т. д.), очищує й звужує пори. За механізмом впливу на поверхневий шар шкіри розрізняють наступні пілінги: хімічний, ферментний, механічний, лазерний, радіохвильовий, фізичний, біологічний, ультразвуковий, фруктовий, саліциловий.

Залежно від глибини впливу активних реагентів на шкірні покриви розрізняють поверхневий, серединний та глибокий пілінги.
Ми застосовуємо процедуру хімічного пілінгу обличчя, до складу якої входить близько 11 активних реагентів. Ціна процедури у нас доступна. Процедура безболісна, комфортна та безпечна, після проведення ви відразу ж зможете вести звичний спосіб життя.

Хімічний пілінг обличчя – це не лише ефект омолодження. Процедура ефективна при:

  • поганому кольорі обличчя;
  • дрібних зморшках;
  • гіперпігментації;
  • збільшенні пір шкіри обличчя;
  • нерівному мікрорельєфі шкіри;
  • розтяжках, рубцях.

У комплексній терапії акне та постакне, сухості шкіри, дифузній кератомі хімічний пілінг має вагоме значення.

© 2016
AndriiDev