fbpx
Хімічні пілінги

Хімічний пілінг і ваша шкіра

Хімічний пілінг – це одна з найстаріших косметичних процедур у світі. Вперше була проведена у давньому Єгипті, Греції та Римі. З допомогою хімічного пілінгу люди досягали гладкішої і красивішої шкіри. Навіть у наш час хімічний пілінг найбільш затребуваний у косметології, бо він передбачає майже миттєвий результат і може бути виконаний як у клініці, так і в амбулаторних умовах.

Хімічний пілінг – це техніка впливу кислотним розчином на поверхневі шари шкіри для видалення пошкоджених і ороговілих ділянок. Після хімічного пілінгу шкіра стає блискучою, гладкою, скорочуються зморшки.

При виконанні хімічного пілінгу лікарі застосовують альфа-оксикислоти (AHA), трихлороцтові кислоти (ТСА) або фенол до шкіри. Хімічний пілінг покращує зовнішній вигляд шкіри.

Хімічний пілінг може застосовуватися для шкіри обличчя, шиї й рук.

Переваги

  • Зменшує зморшки під очима і навколо рота.
  • Зменшує мімічні зморшки, викликані сонячним світлом (гусячі лапки й носогубні складки).
  • Покращує зовнішній вигляд рубців (шрамів).
  • Застосовується для лікування АКНЕ
  • Відбілює пігментні плями, веснянки, потемніння на шкірі, що виникли під час вагітності чи з віком.
  • Покращує зовнішній вигляд шкіри.

Рекомендації після проходження процедури

Після хімічного пілінгу шкіра стає чутливішою до сонця.

Обов’язково використовуйте сонцезахисний крем кожен день. На етикетці даного крему обов’язково має бути зазначено UVA або UVB захист, світлофільтр – не менше SPF 30.

Влітку скоротіть перебування на сонці з 10 ранку до 4 вечора, а також одягайте капелюшок.

Кому ідеально підходить хімічний пілінг?

Хімічний пілінг ідеально підходить світловолосим і світлошкірим пацієнткам. Якщо у Вас смаглява шкіра, можете отримати гарний результат.

Хімічний пілінг чи мікродермабразія?

Сьогодні з такою кількістю методик з догляду за шкірою споживачі не завжди можуть визначитися, які види пілінгу максимально їм підійдуть. Що вибрати: глибокий хімічний пілінг чи мікродермабразію? – це питання приводить до замішання.5922257

Значна відмінність хімічного пілінгу від мікродермабразії – це те, що процедура абсолютно не хімічна і впливає на поверхневий шар шкіри за допомогою дрібнозернистої абразивної насадки.
Властивості мікродермабразії схожі з властивостями м’якого хімічного пілінгу, і результат видно відразу після першої процедури. Але відновлювальний період після глибокого хімічного пілінгу довший, аніж після процедури мікродермабразії. На відміну від мікродермабразії, глибокий хімічний пілінг має ще й відбілюючі властивості, тому людям зі смаглявою шкірою більше підходить мікродермабразія.

© 2016
AndriiDev