fbpx
Трихологія

Практично кожен стикався з труднощами підбору засобів по догляду за волоссям і шкірою. Перепробувавши масу невідповідних шампунів, людина набуває за свої ж гроші несподіваних проблем. Це сухість, жирність, ламкість, тьмяність волосся. До того ж лупа. І найстрашніше – випадання волосся.

Як і чому ми починаємо собі шкодити?трихолог - результат

З цього моменту починається самолікування: пошуки чарівних баночок, сумнівних народних рецептів. За ними слідують різноманітні поради подруг, суперечлива інформація на форумах… І тому подібні метання, які не допомагають, а тільки збивають з пантелику. Чудово, якщо засіб допоміг. А раптом навпаки: лише погіршив зовнішність? Давайте зупинимо цей циклічний круговорот.

«Організм кожної людини індивідуальний, захворювання у всіх теж різні. Шкіра та волосся – показники внутрішнього стану організму. Вони завжди подають вам сигнал, коли треба щось виправити зсередини.

Прислухайтеся до власного організму. Поспостерігайте за зовнішнім виглядом. Щось змінилося не у кращий бік? Негайно зверніться до професіонала, – радить Тетяна Анатоліївна Мельничук, трихолог-косметолог, технолог трихологічної лінії, Член Європейського товариства дослідження волосся (EHRS).

Коли настав час звернутися до трихолога

Лікар цієї вузької спеціалізації займається не лише явно видимими проблемами: облисіння, гніздова плішивість (алопеція), від якої сьогодні страждає 15% чоловіків і жінок. Варто записатися до трихолога, якщо у вас:

  • Лупа
  • Розщеплення волосся (горезвісні посічені кінчики)
  • Себорея
  • Раннє посивіння, втрата пігменту волосся
  • Кільцеподібне або витончене волосся
  • Мікоз
  • Педикульоз
  • Ламкість волосся

Корисно зробити комп’ютерне обстеження, якщо волосся втратило блиск, стало млявим, росте повільно або, навпаки, занадто швидко. Одним словом, коли його стан вже не викликає колишнього захвату.

Чим допоможе лікар-трихолог

«Трихолог з допомогою лабораторних досліджень, детального збору анамнезу, комп’ютерної діагностики за допомогою трихоскопу та інших досліджень виявить причину захворювань шкіри голови й волосся. Потім складе план лікування, – говорить Тетяна Мельничук. – Для кожної людини він індивідуальний».

Підбір домашнього догляду – шампуні, маски, кондиціонери, стайлінги та інші засоби – вкрай важливий пункт у плані лікування. Його потрібно складати лише з фахівцем, пройшовши попередню діагностику. У підсумку доглянутість, здоров’я та блиск волосся додадуть вам упевненості, привабливості, подарують задоволення і привернуть успіх.

© 2016
AndriiDev