fbpx
Лікування андрогенної алопеції

Що таке алопеціявзагалі й андрогенна алопеція – зокрема? Це облисіння, до якого призводить надмірне випадіння волосся. Але це – наслідок, а ми розберемося в причинах. Вони досить складні, тому що андрогенна алопеція – вплив спадкових, генетичних факторів, що провокують рясне випадіння волосся.Ситуація ускладнюється спотвореним гормональним фоном і надмірною присутністю чоловічого гормону андрогену в організмі чоловіків і – що дивно – жінок.

Чому випадає волоссяlechenie-alopecii

Оскільки мова зараз йде про андрогенний тип, варто знати, коли наступають найкритичніші періоди гормонального дисбалансу.

 • У обох статей – підлітковий вік з його гормональною бурею.
 • У чоловіків – вік після тридцяти.
 • У жінок – період до, після пологів, час менопаузи.
 • Сильні стреси.
 • Скачки у харчуванні (переїдання, що чергується з голодуванням).

Алопеція: причини, що провокують захворювання

Можливо, ця форма облисіння й не проявлялась би, але пусковим гачком часто виступають захворювання. Особливо прогресуючі, з якими вчасно не звернулися до лікаря. Ось які це захворювання.

 1. Порушення роботи ендокринної системи (у більшості випадків, нирок та щитовидної залози).
 2. Вегетативний дисбаланс.
 3. Нейропсихічні відхилення.
 4. Захворювання травної системи, особливо шлунку й тонкого кишечника.
 5. Ламкість судин.
 6. Розлади ферментативного характеру епідермального шару шкіри.
 7. Порушення всмоктування жирних кислот.
 8. Інфекційно-запальні процеси шкіри голови.

Саме через те, що алопеція здатна виявлятися через подібні захворювання, необхідна ретельна діагностика на сучасному зарубіжному обладнанні. Наша клініка має власний парк кращої в Україні діагностичної апаратури.

Невтішна статистика

Чоловіча андрогенна алопеція, причини причини якої не завжди до кінця встановлені, турбує представників сильної статі у 15% – до 30 років, половина хворих – перейшли 50-річний рубіж і понад 75% випадків – після 65 років. У чоловіків цей тип алопеції супроводжується руйнуванням фолікулів та волосяних цибулин.lechenie-alopecii-vidy

Лікування андрогенної алопеції у жінокнеобхідне у 12% випадків до 30 років, більше чверті хворих переходить 50-річний рубіж і 40% жінок страждають на цей тип облисіння після 65-70 років. Варто зауважити, що стрімке випадіння волосся на голові у жінок може супроводжуватися їхнім буйним ростом у ділянці обличчя (над губою), на тілі в зоні ніг, промежини, пахв, а також підвищеною жирністю шкіри і посиленим сало-, жироутворенням і забрудненістю пір.

Лікування андрогенної алопеції

Терапія цього захворювання для обох статей – нешвидкий і складний процес. Тому необхідний комплексний підхід, самолікування неприпустиме. Адже кожен організм має власні особливості, і зневага до них може звести нанівець усі спроби впоратися з облисінням.

Лікування андрогенної алопеції у чоловіків і жінок передбачає комплексний підхід у кілька етапів. Це медикаментозні методи: призначення препаратів із цинком, амінокислотними метаболітами, вітамінно-мінеральних комплексів, ноотропів. За призначенням лікаря застосовується гормонозамісна терапія.

Використовуються мазі з включенням солкосерилу, гепарину, амінофіллину та їм подібні. Необхідний масаж голови та шиї для поліпшення мікроциркуляції крові та лімфи. Не обійтися без фізіотерапії.

Величезні результати показує лазеротерапія та мікроструми на потужній апаратурі BTL-500. Ці методики дають результати вже після перших сеансів. Далі – ефект наростання, волосся зміцнюються й починає краще рости. Оздоровлюються волосяні цибулини. Ці методики хороші своєю абсолютною безпекою. Вони знімають роздратування та набряклість, покращують кровообіг, активізують ріст волосся.

Особливе місце у лікуванні алопеції займає плазмоліфтинг. Сучасна, суперефективна процедура, під час якої під шкіру голови вводиться витяжка з власної крові пацієнта. Це настільки ефективно, що іноді для усунення проблеми випадіння волосся вистачає лише однієї процедури.

Мезотерапія передбачає ін’єкційне введення у проблемні зони індивідуально розрахованого складу. Ці коктейлі сприяють усуненню гніздової плешивості, допомагають впоратися із таким складним захворюванням, як андрогенна алопеція.. Звертайтеся – наші фахівці із задоволенням вам допоможуть. Наша клініка гарантує комфорт, результативність та повну конфіденційність.

© 2016
AndriiDev