fbpx
Фотовидалення судин

Ідеальна шкіра – це рівний колір та відсутність вад. Та іноді весь вигляд псують судини або судинні зірочки. Сучасні методи дозволяють впоратися з цією проблемою лише за кілька сеансів фотовидалення судин.

Фотоудаление сосудов«Клініка апаратної косметології» (СіАйСі) пропонує процедури фотовидалення судин на апараті нового покоління Med Flash II від італійського виробника General Project. Ми – офіційні представники виробника цього обладнання в Україні та єдині, хто має у своєму розпорядженні обладнання такого рівня.

Ефективність фотовидалення судин

Сьогодні фототерапія – найефективніший метод боротьби з судинними утвореннями. Фотовидалення судин на обличчі позбавляє не лише від червоних, а й від синіх кровоносних судин. Наше обладнання дає феноменальні результати, коли проводиться видалення судинних зірочок, винних плям, гемангіом, куперозу та розацеа. Тому його частіше застосовують видаляючи судинні зірочки з обличчя.

Одна з переваг цієї лазерної системи – досить велика площа впливу одного спалаху. Ця площа становить 3 кв см за 1 спалах. Кількість процедур, необхідних для видалення судин, від 2 до 6 з періодичністю в 1 місяць. Ефект проявляється вже через кілька днів.

Суть методу лазерного та фотовидалення судин однакова

чистая кожаСуть методу полягає у впливі високоінтенсивного світла на з’єднання гемоглобіну в розширених капілярах, що знаходяться на поверхні. Таким чином, гемоглобін реагує нагріванням на спалахи світла та призводить до термічного пошкодження капіляра. Розширені капіляри вибірково поглинають світло. Температура нагріву досить висока, що призводить до склеювання судин. Вони стають прозорими й непомітними під шкірою.

Видалення судин на обличчі характеризує те, що спалахи світла тривають лише мілісекунди і впливають відразу на кілька капілярів. Параметри обладнання фахівець підбирає в залежності від типу шкіри пацієнта, а також забарвлення судинного утворення, це забезпечує найбільшу ефективність процедури. Вона практично безболісна, а відчуття можна описати як невеликі поколювання в області торкання променю (спалаху).

Після процедури

Після видалення судин протягом 3-5 днів судини стають яскравішими. Результат процедури ви побачите через 14-20 днів. Для досягнення хороших результатів потрібен курс з 3-5 процедур.

Протипоказання до процедури фотовидалення судин

  • варикозне розширення вен у важкій формі;
  • сердечно-судинні захворювання в стадії загострення;
  • цукровий діабет;
  • схильність до виникнення келоїдних рубців;
  • онкологічні захворювання;
  • вагітність;
  • прийом фотосенсебілізуючих препаратів;
  • темний або недавній загар на шкірі (менше 14 днів).

«Клініка апаратної косметології» – це професійне обладнання у поєднанні з досвідом наших фахівців. Записуйтеся на процедуру «лазерне видалення судин» вже сьогодні. Безпеку гарантовано!

© 2016
AndriiDev