Фотоепіляція

Боїтеся робити лазерну епіляцію через біль під час процедури та відсутність бажаного ефекту? Терміново спробуйте фотоепіляцію й відчуйте різницю.

Що за метод – фотоепіляція?

Залишатися завжди красивими й доглянутими нам допомагає безліч косметичних засобів і процедур. Одна з таких процедур – фотоепіляція. Цей метод довгострокового пригнічення росту небажаного волосся завоював популярність та визнання. Він створив революцію в області позбавлення від зайвої рослинності системами широкосмугового імпульсного світла (IPL) селективним впливом на волосяний фолікул.
Фотоепіляція, квантова та IPL епіляція – слова-синоніми. У них немає фізичних та біологічних відмінностей. На відміну від лазерної епіляції це абсолютно безболісна процедура.

Принцип дії фотоепіляції

Пігмент волосся поглинає фотон світла, викликаючи нагрівання та згоряння його разом з цибулиною. Як результат, протягом декількох сеансів волосяні цибулини змінюють структуру, стають тоншими та зникають. Ті волоски, які під час процедури перебувають у активній стадії зростання, пригнічуються практично назавжди. Процедура не шкодить шкірі, оскільки головка має спеціально розроблену систему охолодження, що забезпечує знеболювальний ефект, зводячи до мінімуму незручності та дискомфорт.

Переваги фотоепіляції

результаты после фотоэпиляцииПринцип дії лазерної епіляції та фотоепіляції однаковий: нагрівання цибулини волоса та її руйнування відбувається в результаті поглинання світловою енергією або енергією лазера. Значна перевага методу – безболісність та швидкість за наявності чудових результатів.
Світле волосся досить складно видаляти під час лазерної епіляції. А при фотоепіляції використовуються коротші довжини хвиль. Вони краще поглинаються пігментом. У зв’язку з цим для людей з рудим, тонким каштановим волоссям (тобто навіть при невеликій кількості пігменту) така процедура значно ефективніша, ніж лазерна.
Видалення врослого волосся. Фотоепіляція незамінна при запальних подразненнях після видалення волосся, а також їх вростанні незалежно від сфери застосування. Помітні результати видно вже після 2-ої або 3-ої процедури.

Фотоомолодження. Процедура супроводжується поліпшенням структури шкіри (вирівнюється колір, звужуються пори шкіри та устя фолікул, повертається щільність).

Простота методу. Процедура проходить з урахуванням індивідуальних особливостей людини. 6-8 сеансів вистачить, і ви назавжди забудете про зайве волосся. Вже після першої процедури кількість волосся зменшується до 30%, а ті, що залишилися, стають тоншими й непомітнішими. Фотоепіляцію потрібно повторювати кілька разів, оскільки видалення волосся ефективне лише в фазі активного росту. А в цій стадії не більше 20% волосся одночасно. Саме його й видаляють під час процедури. Тому волосся в неактивному стані не руйнуються під час фотоепіляції. Щоб зруйнувати всі волосяні цибулини, необхідно проводити повторні процедури.

Безболісність.На відміну від стандартних видів депіляції та лазерної епіляції, метод фотоепіляції абсолютно безболісний. На волосяні фолікули впливають висококласним устаткуванням. Можна видалити волосся у будь-якій зоні, навіть найделікатнішій.

Ефективність для будь-якого типу волосся. Деякі методи дозволяють видаляти лише світле або тільки темне волосся. Фотоепіляція бореться з будь-яким типом пігментацій.

Безконтактність.Спалах фотона під час фотоепіляції не вимагає знеболювання. Широкосмугове імпульсне світло (IPL) впливає на шкірний покрив на відстані. За одну процедуру можна обробити зони волосся, що ростуть на різній глибині.

Збереження шкірного покриву. . Світло впливає лише на цибулини, руйнуючи їх зсередини. Шкіра не пошкоджується і не порушується.

Тривалий ефект. На відміну від депіляції, фотоепіляція дарує результат назавжди. Тому приділивши собі час на 6-8 сеансів, ви стаєте щасливою власницею гладкої шкіри.

Дешевизна. Ціна фотоепіляції залежить від оброблюваної області. Чим більша зона, тим вища ціна. Якщо порівнювати з іншими методами депіляції, що дають тимчасовий ефект, процедура коштує дорожче, але результат триває роками. Для фотоепіляції ціна в Києві, якщо порівнювати з лазерною епіляцією, не набагато дорожча через високу якість, швидкість процедури, відсутність болю та вартість апаратури.

Фотоепіляція підходить і чоловікам.. Процедура користується значною популярністю у чоловіків. Головна перевага: при фотоепіляції дуже швидко опрацьовуються (швидше, ніж при лазерної епіляції) великі площі, наприклад, груди та спина. За бажанням ви можете видаляти волосся не повністю, а лише зменшити їхню густоту та швидкість росту.

Підготовка до епіляції

  Засмага – перешкода до фотоепіляції. Головні правила ефективної підготовки до процедури:

  • не засмагати та не відвідувати солярій за 2-3 тижні до процедури;
  • не голили пушкове волосся;
  • висмикувати волосся на зоні, що епілюється, за два тижні до процедури;
  • не терти ділянку, що епілюється, засобами із вмістом спирту за 3 дні до процедури

Післяпроцедурний режим

Спеціального режиму після процедури немає. Пацієнт може відразу повернутися до повсякденної діяльності. 2-3 тижні після фотоепіляції не можна засмагати та відвідувати солярій. Для захисту оброблюваних ділянок шкіри перед виходом на вулицю рекомендуємо використовувати сонцезахисний крем з фактором захисту не менше 30. У цей період заборонено відвідувати лазні, сауни, басейни.

Тривалість

Одна процедура триває до 30 хвилин, в залежності від ділянки тіла, що епілюється.

Підсумуємо

ФФотоепіляція в Києві – новітня та результативна технологія професійного видалення небажаного волосся, що перевершує навіть лазерну епіляцію. Її переваги:

  • безболісність, безпека та нешкідливість процедури;
  • ефективність при будь-якому типі пігментації волосся;
  • швидке лікування врослого волосся;
  • лікування гірсутизму (підвищена рослинність волосся);
  • омолодження шкіри.
© 2016
AndriiDev