fbpx
Фотоомолодження GP
Є безліч процедур по омолодженню обличчя, але у більшості з них тривалий період реабілітації, до того ж вони малоефективні. У косметології починають переважати неінвазивні методики лікування з мінімальним періодом відновлення. Сьогодні один з нових методів – фотоомолодження. У ньому застосовується технологія інтенсивного імпульсного світла (IPL), а також інноваційна технологія HBLM (High Brighthness легкий масаж). Обидві методики в Україні пропонують тільки в клініці СіАйСі.

Що таке фотоомолодження

Фотоомолодження обличчя з’явилося в косметологічній практиці не так давно. Процедура займає міцні позиції в апаратній косметології обличчя. В ході процедур використовується інтенсивний світловий потік. З його допомогою результат досягається швидко й легко.

Часто можна почути назву “фототерапія”. По суті, фотоомолоджування – це фототерапія омолодження обличчя. Звідси й скорочена назва. Це косметологічна процедура, яка дозволяє оновити шкіру і усунути її дефекти. Процедура абсолютно безболісна і безпечна. Стимулює процеси регенерації, природного синтезу колагенових та елластинових волокон у шкірі.

Під час сеансу впливу піддаються різні ділянки шкіри обличчя, шиї, декольте, різних зон тіла, рук і ніг. Головна перевага цієї процедури – вигідне співвідношення ефективності, ціни та безпеки. Під час сеансу не пошкоджується шкірний покрив, реабіталіційний період проходить легко, практично без побічних ефектів. Фотоомолодження – амбулаторний метод лікування з мінімальним дискомфортом. Це відмінна альтернатива пластичній хірургії.

Показання до проведення фототерапії – фотоомолодження:

 • фотодинамічний масаж шкіри;
 • видалення пігментації веснянок;
 • лікування судинних патологій;
 • синтез колагену та еластина;
 • розширені пори;
 • вирівнювання кольору обличчя;
 • наявність середніх та глибоких зморшок
 • в’януча й млява шкіра;
 • прищі, підвищена жирність шкіри;
 • як додатковий спосіб реабілітації після пластичної операції.

Як проводиться фотоомолодження шкіри обличчя на 3 Face GP?

3Face італійської компанії General Progect – інноваційний медичний апарат, створений за технологією HBLM-технології. Вона абсолютно безпечна, не має побічних ефектів. Часто поєднується з лифтингом обличчя і апаратним пілінгом обличчя(шліфуванням).

Процедури фототерапії завдяки останнім досягненням HBLM-технологій проводяться дуже швидко, із загальним часом зупинок лише на кілька секунд. Досягається це завдяки використанню джерела постійного випромінювання світла у широкосмуговому діапазоні. Тут поєднані переваги пристроїв високої інтенсивності світлодіодних систем. Високі потужності спеціальних HBLM-ламп дозволяють швидко та ефективно проводити фотоомолоджування.

Завдяки HBLM-технології шкіра оновлюється, усуваються її дефекти без порушення цілісності поверхні. Після проходження курсу фотоомолодження обличчя шкіра оживе і підтягнеться, покращиться її структура, вона придбає рівний колір, пори звузяться. Метод вирішує й проблеми гіперпігментації.

Як проводиться фотоомолодження в Києві на GP Med Flash 2 CS

Med Flash 2 CS італійської компанії General Project – найкращий вибір для проведення процедури фотоомолодження широкосмуговим світлом. Мікропульсуюче світло проникає глибоко під шкіру, активізуючи фізіологічні процеси: руйнує небажані накопичення пігменту, підсилює біохімічні реакції, звужує пори, стимулює природне вироблення еластину та колагену.
Шкіра набуває здорового відтінку, стає рівною та здорової зсередини. Дія високої температури лікує судини, стимулюючи природний цілющий процес. Устаткування дозволяє лікареві-дерматологу вибрати необхідну довжину хвилі, тим самим усуваючи естетичні проблеми. Med Flash 2 CS оснащений потужною системою охолодження. Вона забезпечує мінімізацію больових і неприємних відчуттів під час процедури.

Переваги фотоомолодження

 • ефективність методу;
 • швидкий результат;
 • комфортність процедури;
 • можливість регулювати кількість поданого енергії;
 • ціна фотоомолодження.

Скільки потрібно процедур фотоомолодження

Для досягнення найкращого результату треба пройти 8-10 процедур з інтервалом 7-10 днів. Це найбільш ефективний ритм лікування, що забезпечує поступове поліпшення шкіри.

Результати фотоомолодження

Результат помітний після першої процедури. Потім він частково регресує протягом наступних 24 годин. Після третього сеансу спостерігається видиме розгладження зморшок і звуження пор. Тривалі результати помітні після 8-10 процедур лікування, тобто повного курсу. Проведення ліфтинг-масажу, апаратного пілінгу, курсу масок чудово доповнюють процедуру фотоомолодження, посилюючи ефективність та тривалість результату.
Підсумки курсу:

 • зморшки зникають або стають менш помітними;
 • пропадають пігментні плями;
 • видаляються судинні зірочки;;
 • текстура шкіри стає більш гладкою та рівною.

Підготовка до процедури фотоомолодження
Спеціальної підготовки не потрібно. Під час сеансу доктор все зробить сам.

Післяпроцедурной режим. Після процедури на оброблюваній зоні можливе невелике почервоніння. Це явище тимчасове – через кілька годин зазвичай проходить. Процедура не вимагає домашнього режиму – після сеансу пацієнт повертається до звичного способу життя.

Реабілітація. До і після процедури необхідно утриматися від засмаги. Також протягом трьох днів після процедури утримайтеся від саун і басейнів з хлорованою водою. Не вживайте алкогольні напої за кілька днів до і після процедури.

© 2016
AndriiDev