fbpx
Безопераційна ринопластика

Безопераційна ринопластика з допомогою філерів: італійська технологія відновлення форми кінчика носа

Ріно-наповнювачі (філери) — порівняно недавня технологія на додаток до ринопластики. На вигляд тривіальна, але в дійсності дуже ефективна техніка для зміни кінчика носа за допомогою філера.
Мета лікування – збільшити проекцію носа і підняти його кінчик догори.hhhklk
gggg
Сьогодні пацієнти потребують мінімально інвазивних техніках з малим або нульовим часом реабілітації, передбачуваними та оборотними результатами. Це повинно бути недорого і без ускладнень. Нові альтернативи довели свою спроможність і практично замінили використання старого скальпеля.

Ніс знаходиться в центрі обличчя і вносить гармонію у сприйняття. Важко побачити красу обличчя, якщо вона не супроводжується правильно структурованим носом. Ринопластика — одна з найчастіших процедур естетичної хірургії. Для зміни або усунення недосконалостей носа сьогодні ринопластиці немає альтернатив. Однак існує додаткова техніка для виправлення носа з використанням агентів-наповнювачів.

Безопераційна ринопластика з допомогою філерів застосовується у таких випадках:

-Пацієнти, які не хочуть хірургічного втручання за власним вибором або за протипоказаннями.

-Пацієнти, які не хочуть або не потребують великих змін (як часто буває у випадках старіння носа).

– Ті, хто вже робив ринопластику, і залишилися лише легкі порушення форми носа, які не виправдовують вторинної ринопластики.hrrhrhe

До процедури (A), через 3 місяці (B) і через 1 рік (C): фотографії після лікування жінки 33 років, яка вже робила ринопластику (близько 4 років до процедури). Кінчик носа пацієнтки показав незадовільну проекцію, але з добрим градусом ротації. Внаслідок лікування із застосуванням італійської техніки відбулася ротація кінчика вгору за допомогою ін’єкції 0.2 мл ЦК у хрящову перегородку (як і вимагалося пацієнткою) і 0,3 мл ГК, щоб збільшити проекцію.

© 2016
AndriiDev