fbpx
Контурна пластика

gubki4-537x1026Зморшки… Кожній жінці доводиться колись зустрітися з їхнім відображенням у дзеркалі. На сухій шкірі вони виникають раніше, на жирній – пізніше, але уникнути їх появи не вдалося ще нікому. Зморшки – прояв старіння. Сучасні методи догляду можуть відстрочити їх появу, сповільнити цей процес, але повністю запобігти не в змозі.

Плюси контурної пластики

Ще 15 років тому доводилося вибирати: змиритися зі зморшками чи лягати під скальпель хірурга. Сучасна косметологія має в розпорядженні широкий арсенал методів для безопераційного усунення зморшок.
Контурна пластика – один з них. З її допомогою можна позбутися зморшок:

Швидко– результат видно відразу після процедури
Ефективно– видаляються дрібні зморшки, малі й великі, розгладжуються навіть глибокі носогубні складки.
Безпечно– понад 30 мільйонів людей у всьому світі вже випробували цей метод на собі.

Про контурній пластиці

Принцип дії контурної пластики гранично простий: якщо з допомогою ін’єкції ввести щось під зморшку, вона розгладиться. Лікарі почали боротися зі зморшками таким способом у середині минулого століття, але ці спроби не були успішними. Проблема в тому, що введення рідин було безпечним, але шкірні складки разгладжувалися не більше ніж на добу. А застосування щільніших субстанцій супроводжувалося численними побічними ефектами через те, що вони відділялися організмом.

fff

Чимало жінок, яким вводили засоби, що містять парафін, силікон і подібні речовини, випробували на собі ускладнення від їхнього застосування, перш ніж були створені біосумісні гелі для контурної пластики.

Зараз провідні фармацевтичні компанії займаються розробкою цих засобів (філерів-заповнювачів; від англійської to fill – заповнювати). Проводяться масштабні клінічні дослідження, розроблено технології виробництва сотень гелів. З них широке поширення одержали лише десятки.

Найбезпечнішими виявилися філери, що містять гіалуронову кислоту, природний структурний елемент шкіри. Вони засвоюються організмом, розсмоктуються, досягнутий ефект поступово зменшується. Найчастіше косметологи застосовують філери на основі гіалуронової кислоти.

Як довго тримається результат?

Після одноразового введення – від 6 місяців до 2 років. Тривалість ефекту залежить від застосовуваного філера, його складу і концентрації, а також від індивідуальних особливостей організму.

Що буде, коли гель розсмокчеться?

Зморшки поступово повернуться. Але всі застосовувані нами філери не тільки заповнюють недостатній обсяг, вирівнюючи поверхню шкіри. Вони ще й стимулюють її до синтезу власних компонентів (колагену, еластину, гіалуронової кислоти), дефіцит яких призводить до виникнення зморшок. Отже, контурна пластика забезпечує не тільки тимчасове розгладження зморшок»: це профілактика їхнього прогресування.

Боляче чи не боляче?

Те, що для однієї людини «дуже боляче», для іншої – «цілком терпимо». Всі люди різні. Звичайно, укол – це неприємно для будь-кого, особливо коли мова йде про обличчя.

Косметологи роблять усе можливе для того, щоб зробити пластику зморшок максимально безболісною. Для цього достатньо нанесення на обличчя (за 30-60 хвилин до процедури) знеболюючого крему. Деякі препарати для контурної пластики містять знеболюючі засоби. Анестезії у вигляді ін’єкцій у більшості випадків не потрібно, оскільки біль від уколу знеболюючих ліків порівнюється з болючістю власне контурної пластики.

Сумісність з іншими косметологічними технологіями

Контурна пластика добре поєднується з будь-якими косметологічними методами (крім перших днів після її проведення, коли шкірі необхідно забезпечити повний спокій).

Праця лікаря-косметолога схожа на творчість художника, котрий з допомогою пензликів і фарб стирає мітки часу з намальованого портрета. Звичайно, можна намалювати картину і однією фарбою, але в роботі косметолога поєднання різних впливів дозволить йому знайти власний, оптимальний шлях до того, щоб ваше обличчя стало молодшим і привабливішим.

Підготовка до контурної пластики

На попередній консультації розкажіть лікарю, чи ви робили контурну пластику раніше, коли і які філери вам вводили.
-Будьте готові повідомити назви прийнятих вами ліків.
-За добу до контурної пластики утримайтеся від інтенсивних фізичних навантажень і вживання алкоголю.
-За кілька днів до пластики зморшок вам може бути призначена проба на переносимість препарату (вона схожа на постановку «реакції Манту», яку нам робили у дитинстві).
-Якщо раніше в тій ділянці, де планується контурна пластика, у вас бували прояви герпесу, лікар може призначити вам прийом противірусних засобів за 3-7 діб до проведення пластики зморшок.

Можливі побічні дії

У зв’язку з тим, що гелі вводяться через голку, після пластики зморшок можуть проявлятися:
-помірна набряклість – кілька годин;
-сліди від уколів у вигляді точкових кірочок, зберігаються 1-2 доби.

Також не можна повністю виключити:
-появу гематом (вони виникають рідко, оскільки голки використовуються найтонші);
-рецидив герпесу (його може спровокувати подразнення шкіри голкою, якщо раніше у цій зоні у вас бували герпетичні висипання).

Після контурної пластики

Обмеження, яких слід дотримуватися в першу добу після пластики зморшок:
-не чіпайте руками обличчя в зоні корекції;
-не намагайтеся самостійно видалити скоринки, якщо вони з’явилися;
-не користуйтеся косметикою;
-не умивайте обличчя водою;
-після пластики глибоких зморшок першу ніч бажано спати на спині.

Протягом трьох діб після пластики слід:
-виключити серйозні фізичні навантаження;
-відмовитися від масажу та інших косметичних процедур в зоні корекції;
-не приймати ліки без попереднього узгодження з косметологом.

Протягом двох тижнів після контурної пластики не ходіть у лазню, не приймайте гарячі ванни. Захищайте шкіру від ультрафіолетового опромінення: не відвідуйте солярій, перед виходом на вулицю наносьте на обличчя сонцезахисний крем з SPF не менше 30.

Процедура вихідного дня

konturnaya-plastica-gubВ перші дні після контурної пластики можуть зберігатися сліди ін’єкційної косметології (набряклість, точкові скоринки). Якщо для вас важливо бути завжди у формі на роботі, краще планувати дату пластики зморшок так, щоб після неї було кілька вихідних днів. З цієї причини контурну пластику нерідко називають «процедурою вихідного дня».

Це особливо важливо при проведенні контурної пластики вперше. Потім, коли людина вже точно знає, як її шкіра реагує на пластику зморшок, деякі пацієнти перетворюють її на «процедуру обідньої перерви». Хоча косметологи й не вітають таке «несерйозне» ставлення до контурної пластики.

Якщо не хочете, щоб хто-небудь з оточуючих замість традиційного компліменту «Добре сьогодні виглядаєш!» здивовано запитав: «Куди поділися твої зморшки?», можете попросити косметолога не виконувати повну корекцію, а робити це поступово, за кілька сеансів. Тоді ніхто з оточуючих не здогадається, яким чином ви досягли такого результату, вважатимуть його наслідком гарного відпочинку і здорового способу життя, не запідозривши лікарського втручання.

© 2016
AndriiDev