fbpx
Кросфіт-манія
184
IFhy0kNi_azWx_TREpfEiA-wide
Кросфіт-манія: підтримка тіла в тонусі – міфи і реальність Кросфіт ідеальний для тих, хто потребує інтенсивних витрат енергії у фітнес-режимі. Він має величезний успіх не лише в США, а стає все більш поширеним, і зміцнює свої позиції в Італії. Цей режим народився в 70-х. У його основі лежить інтенсивна витрата енергії і прискорення обміну речовин. Але чи підходить цей спорт для всіх? Які є аргументи «за» і «проти»?
 
Його можна класифікувати як «режим високої інтенсивності», оскільки він заснований на тренуванні з високою витратою енергії. Про що ми говоримо? Про нову тенденцію, яка є наймоднішою серед досвідчених любителів фітнесу і серед початківців, що знаходяться в пошуку нового досвіду. Кросфіт – система тренування, яка представляє ‘попурі’ з вправ.Світ кросфіту включає лазіння, біг, роботу з вільними вагами і багато іншого. Концепція починається з дуже простого питання. Але відповідь на нього складна, якщо вимірювати те, що необхідно зробити: «Що треба солдатові для того, щоб стати сильним»? Питання, поставлене винахідником цієї програми для зміцнення тіла. Ми говоримо про Грэге Глассмане, який був членом американських збройних сил у 70-х і у якого виникла ідея трансформувати тренування для солдатів морської піхоти у тренування для звичайних людей з вулиці.
Деякі з його заяв викликали досить великий резонанс, як, наприклад, заява, зроблена в 2005 у Нью-Йорк Таймс: «Це може вбити вас, я завжди був абсолютно чесний у цьому питанні».
Твердження, яке яскраво демонструє, наскільки жорсткими можуть бути ці вправи. Заняття тривають від 30 до 60 хвилин і об’єднують широкий ряд обладнання, як, наприклад, м’ячі, кільця, мотузки, гантелі та гирі. Хоча довжина заняття досить обмежена, інтенсивність, як підкреслюється, виключно висока. Тренування складається з різних програм, які покликані до максимальних фізичних та розумових зусиль. Саме завдяки факту, що час, відведений на кожне вправу, обмежено.
 
Які переваги й недоліки? 
 
Однією з основних переваг є те, що досягнуті результати –значні:
 
Кросфіт збільшує м’язову масу і підвищує витривалість, фізичну силу, гнучкість і баланс. Ви втрачаєте вагу і жирову масу завдяки прискоренню обміну речовин і роботи серця.
 
Інша велика перевага цього режиму полягає в тому, що він може здійснюватися як у спортивному залі, так і в парку або будинку. Бо існують спеціальні WODи (тренування дня), які можна здійснювати без потреби в обладнанні. Але недоліки, без сумніву, теж є. У чому ж вони полягають? В першу чергу навчання повинно плануватися і контролюватися особистим тренером з урахуванням вашого персонального рівня. Необхідно відзначити, що на батьківщині кросфіту постійно піднімаються питання про його можливі недоліки. Хоча «Вашингтон пост» підкреслює, що немає жодних наукових доказів, підтверджуючих цей факт, Pubmed опублікував дослідницькі викриття, що рівень травматизму в цьому спорті вищий за інші. Є постійна небезпека проблем з сухожиллями і суглобами: тому вам потрібно мати повне розуміння потреб вашого тіла, щоб уникнути пошкоджень. Цей режим також не рекомендований тим, хто відчуває труднощі у роботі серця або проблеми, що стосуються стану кісток, суглобів і дихання.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2016
AndriiDev