fbpx
Молекула Regen7 – відкриття польських вчених
272

Молекула Regen7– це відкриття, що є результатом багаторічних наукових досліджень вчених Технічного університету Лодзі й Медичного університету Лодзі. Все почалося в 90-і роки, коли хіміки з Університету Лодзі почали роботу з використання окремих солей піридинію в якості потенційних терапевтичних засобів. Дослідження було проведено у співпраці з биохіміками, микробіологами та клініцистами з Медичного Університету Лодзі. Воно привело до несподіваного відкриття.

13563188_574793282703505_184639287_n

 

У чому суть відкриття
Як виявилося, обрані солі 3-заміщених солей 1-метилпіридин показали несподівано цікаві властивості. Особливу увагу вчені звернули на дію метаболіти вітаміну РР (тепер відомого як молекула Regen 7). Речовина було відомою вже багато років, але її терапевтичний вплив ніколи не вивчали раніше.
Тривалий тандем польських вчених призвів не лише до етапу розуміння механізму дії речовини, а й до практичного застосування дерматологами. В результаті спільних зусиль на базі Технічного університету Лодзі та медичного університету було створено лабораторію PHARMENA і випущено на ринок інноваційні продукти, в основі яких є молекула Regen 7.
Молекула Regen 7 – це унікальна субстанція, запатентована лабораторією PHARMENA SA патентне право (Р – 330 768; ЕР 1147086). Присутня виключно в продукції лабораторії PHARMENA.
МОЛЕКУЛА REGEN 7 – це:
• Речовина вітамінного походження – один з двох основних метаболітів вітаміну PP (нікотинова кислота).
• Субстанція фізіологічна – утворюється в організмі людини.
• Речовина натуральна – витяжка з водоростей Undaria Pinnatifida.
Властивості
13563609_574793262703507_1185605667_nRegen7-молекула являє собою унікальний активний інгредієнт, властивості якого підтверджені клінічними випробуваннями. Він захищає від подразнень та сприятливо впливає на шкіру (Pol. J. Pharmacol, 2003 55, 109). Має регенеруючу дію й підтримує шкіру здоровою.
Молекула Regen7 покращує мікроциркуляцію шкіри, зміцнює волосяний фолікул, що відповідає за живлення волосся. Продовжує життєвий цикл волосся в фазі анагена, перешкоджає випаданню волосся, стимулює ріст нового волосся. Молекула Regen7 регулює роботу сальних залоз. Не викликає роздратування й добре переноситься шкірою.
Застосування
З точки зору своїх властивостей, Regen7-молекула має широкий потенціал застосування в спеціалізованих дерматокосметичних препаратах, призначених для догляду за проблемною шкірою (dermena® skin care), догляду за волоссям, віями та бровами, якщо є проблема їхнього надмірного випадання (dermena® hair care, dermena® lash care).

Поєднання ретельно відібраних, високоякісних активних інгредієнтів дозволило створити унікальну, захищену патентом лінію препаратів dermena®.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2016
AndriiDev