fbpx
МРТ

МРТ розшифровується як магнітно-резонансна томографія.Це сучасний високоточний метод діагностики. З його допомогою досліджують стан м'яких тканин: внутрішніх органів, судин, стану мозку, суглобів, хребта, навіть очей. Для цього використовують метод магнітно-ядерного резонансу.

Що таке МРТ і як вона дієmrt_aperto 

На водневі атоми впливають постійним електромагнітним полем з високою напругою. Тканини насичуються воднем, виявляючи свої магнітні властивості. Цей ефект у вигляді чіткої картинки лікар бачить на моніторі томографа. Так можна на ранніх стадіях виявити патології тканин, порушення роботи органів і систем, пухлини, будь-які негативні зміни.

Цей метод виявляє зміни в м'яких тканинах, недоступні для інших технологій: УЗД, КТ, рентгенографії. Вибираючи апаратуру для досліджень, зверніть увагу не тільки на її потужність або те, скільки коштує МРТ, але і на професіоналізм лікарів-радіологів. Це не менш важлива складова для отримання точних даних, ніж характеристики самого апарату. У нас працює досвідчений колектив, що базує свою роботу на сучасних європейських технологіях і багатому практичному досвіді.

Високоточна діагностика на томографах обох типів

У нашій клініці є власний парк потужного діагностичного обладнання. Вам не доведеться обирати установу з томографом закритого або відкритого типу. У нас є і той, і другий апарати останнього покоління:

Це унікальна апаратура, високоточні результати якої дозволяють отримати зображення, недоступні для інших томографів. У кожному нашому апараті використовується спеціальна технологія - дифузно зважених потенціалів. Вона дає можливість отримувати надточне зображення, не використовуючи МРТ з контрастом.

Метод МРТ на нашій апаратурі незамінний для діагностики пухлин в ранній стадії, коли їх найскладніше виявити. А також дати оцінку результативності проведеної протипухлинної терапії, обсягу некротизованої тканини. За допомогою наших томографів можна швидко виявити зону пухлини, яка підходить для біопсії найбільше.

Для чого використовують МРТ?

МРТ використовують в різних галузях медицини: онкології, урології, гінекології, кардіології і так далі. Метод унікальний високою точністю діагнозу, дослідженням найменших локальних ділянок, він проводиться без інвазивного втручання і спеціальної підготовки.

За допомогою МРТ в Києві отримують високоточні, до сотих міліметра, зрізи площини м'яких тканин або інших ділянок. На монітор виводиться зображення 3D, де чітко видно стан суглоба, судин або внутрішніх органів. Деталі відображаються з точністю 95%. Подібних результатів сьогодні не перевершила жодна медична методика. У нашій клініці лікарі-радіологи проводять такі види МРТ.

МРТ головного мозку, МРТ голови: виключення пухлин, визначення їхньої величини і структури, інфекційні ураження тканин, діагностика ударів і крововиливів після аварій і травм, диференціація новоутворень, визначення якості проведеної терапії, МРТ судин головного мозку на предмет їхнього стану, захворювань та інше.

МРТ хребта: лікар може призначити окремо МРТ шийного відділу хребта або МРТ попереково-крижового відділу, в залежності від показань і вашої проблеми. Методика показана при травмах хребта, його пошкодженнях, визначенні наявності й величини гриж і протрузій, оцінці посттравматичних деформацій, ступеню крововиливів у спинний мозок, запалень, у тому числі епідуриту і спондилітів, новоутворень, спинального інсульту, дистрофічних змін хребців і так далі.

МРТ черевної порожнини: сюди відносяться дослідження внутрішніх органів, що знаходяться у черевній порожнині. А саме:

  • МРТ жовчного міхура і жовчовивідних шляхів з метою виявлення сечокам'яної хвороби, оцінки стану печінкових проток, виявлення новоутворень і т.д .;
  • обстеження нирок і сечовивідних шляхів, зокрема, виявлення причин анурії і гематурії, пієлонефриту та інших запальних захворювань;
  • обстеження печінки, підшлункової залози та селезінки (паренхіматозних органів);
  • обстеження шлунка на предмет виявлення пухлин, стану лімфатичних вузлів, ступеню поширеності онкопухлин і т.д.

Ми проводимо високоточне МРТ судин і лімфовузлів черевної порожнини, МРТ легень (цей орган діагностується найскладніше). Це дозволяє вчасно виявити лімфоми, аневризми, виявити запалення і визначити ступінь поширення метастазів. 

МРТ органів малого таза: до них відносяться органи малого тазу чоловіків і жінок. Для кожного пацієнта розроблено спеціальний діагностичний пакет.

Обстеження чоловічих статевих органів включає: МРТ яєчок і мошонки, статевого члена, передміхурової залози, сім'яних канальців.

Обстеження жіночих статевих органів включає: МРТ матки, сечового міхура, піхви, яєчників і маткових труб, прямої кишки навколо м'яких тканин.

Діагностика дозволяє виявити запальні та інфекційні процеси, побачити зміни в структурі органів, аномалії розвитку сечостатевої системи, досліджувати лімфатичні вузли і судини малого тазу.

МРТ суглобів: дозволяє досліджувати стан суглобів і сухожиль (їх розтягування, розриви, обмеження). Це гостро необхідно після травм, перенавантажень, падінь, ударів, при дегенеративних захворюваннях суглобів, переломах, хронічних артритах, пухлинах і стійкому больовому синдромі. Найчастіше пацієнти звертаються до нас, щоб провести МРТ колінного суглоба.

Як проводять процедуру

Під час процедури МРТ пацієнт не повинен рухатися. Час сеансу - від 15 до 30 хвилин, а при дослідженні декількох зон - до 1,5 години. Через шум потужної апаратури лікар пропонує навушники. А щоб уникнути будь-яких негативних моментів на томографі закритого типу, в руку дають гумову грушу. Її потрібно стиснути при будь-якому дискомфорті, і тоді процедуру припинять. Перед тим як проводити МРТ, потрібно позбутися усіх металевих предметів і переодягнутися в одноразовий одяг. Іншої спеціальної підготовки не потрібно.

Якщо ви ще вирішуєте, де зробити МРТ, візьміть до уваги: наша клініка не випробовує терпіння пацієнтів, які чекають на результати томографії. Адже іноді рахунок життя людини триває не на дні, а на години. Тільки у нас в онлайн-режимі ви отримаєте комплексну консультацію вузькопрофільних фахівців (до 7 досвідчених лікарів). Це скорочує режим очікування, на який при традиційному підході інші клініки витрачають добу, щоб видати опис. У нас ви дізнаєтеся про свій діагноз відразу.

Клініка Medical Practice Dr.Danatsko оснащена двома найпотужнішими магнітно-резонансними томографами в Європі.

МРТ відкритого типу APERTO виробництва Hitachi Medical Corp

Контакти:Медмістечко, Київ, пр. Комарова, 3, міська клінічна лікарня №6, а також міська лікарня №1, м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 49Технічні особливості МРТ відкритого типу не викликають у пацієнтів страху закритих приміщень (клаустрофобії) і дозволяють отримати виняткову якість зображення. Родичі або супроводжуючі особи можуть залишитися біля пацієнта в момент обстеження.Контакти:http://medivip.ua   тел. (044) 229-00-12; (044) 229-00-13; (067) 235-63-94.

МРТ EXCELART VANTAGE з напругою магнітного поля 1.5 Tесла.

 

Київ (Поділ), Клінічна лікарня №15, вул. Ільїнська, 3\7.

Medical Practice Dr.Danatsko оснащена МР-томографом (1,5 тесла) EXCELART Vantage виробництва Toshiba Medical System Corp, Японія.Це - компактна, потужна і надзвичайно високоякісна МР-система , що являє собою короткий гентрі з великим внутрішнім діаметром (65,5 см).  Завдяки поєднанню ультракороткого каналу 1,4 м і Pianissimo (новітня технологія зменшення шуму сканера фірми Toshiba), система EXCALART Vantage значно підвищує комфорт пацієнтів під час дослідження.EXCELART Vantage унікальний високопродуктивний магнітно-резонансний томограф. Його оригінальні програмні рішення дають можливість отримати діагностичні дані, недоступні для інших томографів. Система забезпечує прекрасні зображення і поліпшені клінічні можливості, необхідні для високопольних МР-систем. Вона передбачає неперевершені клінічні характеристики не лише при рутинних дослідженнях.Новаторська технологія фірми “Toshiba’s”, що передбачає використання технології “Speeder” (передова технологія паралельного одержання зображень), що підтримує високошвидкісне одержання зображень (дана властивість дає можливість одержувати високоякісну діагностичну інформацію протягом короткого періоду сканування). Зокрема, квадратурна котушка “Speeder” для дослідження тулуба, та квадратурна котушка “Speeder” для дослідження голови демонструють чудову роботу завдяки використанню мультиквадратурного методу (8-QD), розширюючи, таким чином, масштаб застосування технології “Speeder”. Крім того, спільна робота програмного забезпечення та інтерфейсу користувача (спеціально розробленого для забезпечення плавного та спрямованого потоку робочих даних), а також високошвидкісного комп’ютера та системи реконструкції зображень забезпечує проведення різноманітних операцій та обробки даних на великій швидкості. Режим простого сканування веде оператора через всі процедури - від реєстрації пацієнта до фільмування зображень, що призводить, в результаті, до ефективного та надійного функціонування.Ми не говоримо, що у нас найкращий в Києві закритий надпровідний МРТ або найкращий постійний МРТ відкритого типу. У нас є і той, і інший. Право вибору за вами.
© 2016
AndriiDev