fbpx
Найкращі препарати для біоревіталізації
216

Біоревіталізація – процедура омолодження – виконується на основі гіалуронової кислоти. Тому чимало пацієнток упевнені: чим вища її концентрація, тим краще. На практиці це не так. Для тонкої шкіри використовують гіалуронову кислоту не більше 2%, але збільшують кількість процедур. Якщо концентрацію підвищити, обличчя переповниться рідиною, буде виглядати набряклим та некрасивим. А ось правильно обрана концентрація, склад, а головне – висока якість препаратів дають стійкий ефект накопичення гіалурона, амінокислот, вітамінів, мінералів. Шкіра просто сяє.

Особливості вибору

Ми використовуємо виключно професійні препарати для біоревіталізації італійського виробника k-surgery. Це продукція для ефективної естетичної медицини, в ній немає парабенів та інших шкідливих речовин. Препарати діляться на 4 великі групи:

 • Концентрати та креми для видалення пігментації з шкіри – POWER-K.
 • Філери, що застосовуються проти старіння шкіри K-FILL.
 • Гелеві пілінги K-PEEL.tkbtkb
 • Концентрати для мезотерапії, що не містять парабенів K-BIO.

POWERK

Продукцію серії POWER-K розроблено для того, щоб максимально зменшити дефекти шкіри. Видалити пігментні плями, веснянки, зробити відбілювання, вирівнювання тону.

До цієї лінійки входить 5 видів препаратів у готових наборах: Spot Away, Spot Eraser, Spot Eraser Cream (креми), OUTIN SAMPLING KIT (в пробірках), Outin Top Kit (косметичний продукт у стерильних флаконах).

Особливість цієї продукції – вплив на синтез меланіну, позбавлення від наслідків фотостаріння, локалізованих у епідермісі.strong

KFILL

Це шкірні філери, складені на основі гіалуронової кислоти. Вони не містять продуктів тваринного походження, що забезпечує однорідне поширення всередині тканин.

Цель применения – распрямить складки кожи, заполнить морщинки и изломы, увеличить объем в нужных местах (например, губ), интегрировать межклеточное вещество тканей, тем самым повышая естественную упругость кожи.

Мета застосування – розпрямити складки шкіри, заповнити зморшки і злами, збільшити обсяг у потрібних місцях (наприклад, губ), інтегрувати міжклітинний обмін у тканинах, тим самим підвищивши природну пружність шкіри.
Італійська компанія K-Surgery розробила у цій лінійці 2 види препаратів: K-Fill Medium (гель з гіалуронової кислоти 25 мг / мл ГА зі шприцами 0,8 мл) і K-Fill Strong (монофазний гель з гіалуронової кислоти 30 мг / мл ГА зі шприцами 0,8 мл для усунення глибоких зморшок і провисання шкіри).

Особливість цієї лінійки – висока плинність речовин, що підвищує засвоєння тканинами, препарати не викликають алергії, больових відчуттів.

multivitaminicK-PEEL

Лінійка K-PEEL містить 9 універсальних продуктів для усунення фотостаріння, вікового старіння, гіперпігментації,agecontrolplus зменшення мімічних зморшок, вирівнювання тону шкіри.

До складу входять Альфа-гідроксікислоти (AHA) з найнижчою молекулярною масою, що гарантує найкраще проникнення до глибоких шарів шкіри. Додатково продукти призначені для лікування акне, поверхневих рубців, гіперпігментації, себорейного кератозу та інших складних шкірних захворювань.btxtech

Особливість лінійки – інгредієнти складу взаємодіють з рецепторами фібробластів, стимулюють вироблення колагену в дермі та протеогліканів, збільшуючи внутрішнє зволоження шкіри.

K-BIO  

До лінійки входять активні омолоджуючі концентрати для ліфтингу обличчя та тіла і мультивітамінні комплекси. Вони живлять та активізують клітини базального шару епідермісу, відновлюють природний тонус шкіри, запускають процеси самостійного відновлення тканин.

K-BIO – це 10 інноваційних препаратів, які використовуються з метою антистаріння. Вони гіпоалергенні, підходять навіть для начутливішої шкіри. Особливість лінійки – посилене лікування дефектів шкіри, її омолодження та підтяжка, активний догляд за обличчям та тілом.

Об`єм

Продукція k-surgery, що застосовується для біоревіталізації та мезотерапії, постачається в герметично запечатаних ємностях 10, 20, 50 мл, креми – 30 мл.

Під час ін’єкційного введення досвідчений лікар не помиляється в обсягах: у середньому 1 шприц – це 1 мл. Такої кількості достатньо длябіоревіталізації обличчя. Для зони декольте, рук, шиї та обличчя може вистачити 3 мл. Якщо проблемні зони великі або необхідно вводити більше речовини, вартість процедури підвищується.

Препарати мають різний термін дії. Він коливається від 2 місяців до 1 року. Це по інструкції. У реальності термін дії біоревіталізації залежить від проблематики, стану шкіри, віку та способу життя. У курців, людей, що захоплюються соляріями й природною засмагою, тих, хто вживає алкоголь, сидить на дієті, переживає стрес, терміни дії гіалуронової кислоти та доповнюючих її інгредієнтів може бути меншим, ніж заявлено.

За якими критеріями вибирати найкращі препарати для біоревіталізації

Це не тільки ціна, країна-виробник, наявність сертифікату й інформація, яку ви почерпнули з інструкції. Вибір препаратів залежить від таких факторів:

 • вік
 • стан шкіри
 • імунітет
 • робота ендокринних органів
 • зона впливу
 • схильність до алергії
 • косметичні процедури, які ви проходили попередньо та ще плануєте пройти.

Препарати для біоревіталізації часто використовують після інших процедур для швидкого відновлення стану шкіри. Який з них найліпше підходить саме вам – порадьтеся з косметологом-дерматологом. Отримавши професійну думку експерта, ви обов’язково виграєте в результаті.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2016
AndriiDev