fbpx
Позбавлення від болю в хребті та суглобах
134
21248Понад 80% захворювань людини пов’язані з проблемами в ділянці хребта, оскільки вся робота внутрішніх органів залежить від стану периферичної нервової системи. Таким чином, захворювання хребта – першопричина розвитку більшості хвороб, лікування яких вимагає великих зусиль, часу та витрат. Методика застосування електротерапії з препаратом «Каріпаїн» є ефективним методом лікування захворювань хребта та великих суглобів. Каріпаїн – високоефективний ферментний препарат, до складу якого входять:

  1. Папаїн – рослинний фермент, який отримують із соку плодів папаї. Він має здатність вибірково діяти на хрящову тканину хребта та суглобів.
  2. Бромелайн – рослинний фермент, отриманий з плодів ананаса, має протизапальну і антибактеріальну дію, зменшує набряк.
  3. Колагеназа – фермент тваринного походження, що діє на колаген (основний компонент сполучної тканини).
  4.  Лізоцим – сприяє стабілізації ферментного комплексу під час розчинення.

Як діє Каріпаїн?

Каріпаїн, який вводять методом електрофорезу, підсилює регенерацію тканини міжхребцевого диска. Диск стає більш еластичним та пружним, відновлює свою природну форму і функцію амортизатора. Каріпаїн сприяє лізису некротичних структур грижового випинання, в результаті чого воно розм’якшується та зменшується у розмірах. Ущемлене нервове закінчення звільняється, і біль у хребті поступово зникає. Поліпшується мікроциркуляція в тканинах і призупиняється запальний процес. Перевага використання методики електрофорезу з Каріпаїном полягає ось у чому:

  • можливість уникнути оперативного втручання;suhoyk
  • локальне введення препарату, що забезпечує цілеспрямовану дію;
  • висока біодоступність;
  • впливає на причину захворювання;
  • ефективність, безболісність і безпечність методу;
  • доступність використання.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2016
AndriiDev